Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Nasze podpisy

155 postów w tym temacie

A mój opis tyczy się nejlepszego (jak dla mnie) klubu na świecie, a mianowicie FC Barcelony.
Od kilku lat kibicuje Blaugranie i zdążyłem się już zakochać w tym klubie ;] Na każdym forum mam zwyczaj podpisywać się w taki sposób.

...:::GOTHIC ROX:::... - Tutaj chyba dużo nie trzeba tłumaczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem, że i ja się wpiszę ;-)
Wszyscy ( większość ;-) ) zadaje pytania, o co chodzi z tym kNOT''em. Niestety, nie mogę to zdradzić, ale ma to dużo wspólnego z ostatnimi i następnymi wyborami na moderatorów. Nawet, jeśli następnych nie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Robota własna. Przestrzega przed przważnie sytuacjami , które kończą się degradem.
2 . Też sam to wymyśliłem chociaż parę osób mówi , że ma podobną treść do Teorii Chaosu której szczerze powiedziawszy nie znam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:00, WorldWar3PL napisał:

Pomyślałem, że i ja się wpiszę ;-)
Wszyscy ( większość ;-) ) zadaje pytania, o co chodzi z tym kNOT''em. Niestety, nie mogę to
zdradzić, ale ma to dużo wspólnego z ostatnimi i następnymi wyborami na moderatorów. Nawet,
jeśli następnych nie będzie ;-)


Strasznie tajemniczo to zabrzmiało...może lepiej nie wiedziać o co chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle osób tu się wpisuję to nie mogę być gorszy :P
Mój podpis jak się domyślacie pochodzi z bibli. Nie wiem z którego momentu, ale podczas wszystkich świętych gdy poszedłem na grób mojej babci zauważyłem puty, zaniedbany nagrobek właśnie z tym oto napisaem. Gdy go przeczytałaem naszlą mnie pewna refleksja. Mimo, że jestem w 100% ateistą ten tekst przekonał mnie na chwilę, że jednak może jest coś nad nami. Był niesamowity moment w moim zyciu. Pomyślałem, że może jak ktoś go zobaczy to też przez chwilę pomyśli na dtym nurtującym tematem. Jeżeli choć jedna osoba to zrobiła to mogę to uznać za sukces ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 23:58, witek194 napisał:

w enemy territor mam taki: Rozp....wale was!!!

A pod jakim nickiem tam grasz i na którym patchu? Moze cie znam bo ja w ET gram już 2 lata. A mój podpis powstał przed chwilą i będzie aktualny przez najbliższy tydzień. Potem mam nadzieje że to marzenie będzie zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 12:10, Adamzzz napisał:

Ja mam taki podpis jaki mam, bo NIE NAWIDZĘ GOTHICA!

domyślam się, że nie nawidzisz Gothica za jego wymagania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 12:23, Lucas016 napisał:

> Ja mam taki podpis jaki mam, bo NIE NAWIDZĘ GOTHICA!
domyślam się, że nie nawidzisz Gothica za jego wymagania:)


Nie tylko. I za ten całokształt, za nudę, za burość. Ta gra jest bez życia w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mój podpis? Dosłowne tłumaczenie : prawda w winie, mówiąc inaczej wino rozwiązuje język, pijany zdradza swe tajemnice. Nie wiem czemu, ale lubię ten sposób zdradzania sekretów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis przedstawia ciekawą myśl : Skoro martwi się nie żywią, czemu żywi się martwią???. Przez mój podpis można się również dowiedzieć o tym, że lubię serię Gothic, heavy-metal i że nie lubię PiS''u :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 11:54, citekmaniak napisał:

> w enemy territor mam taki: Rozp....wale was!!!
A pod jakim nickiem tam grasz i na którym patchu? Moze cie znam bo ja w ET gram już 2 lata.
A mój podpis powstał przed chwilą i będzie aktualny przez najbliższy tydzień. Potem mam nadzieje
że to marzenie będzie zrealizowane.

Ja mam zainstalowane dwie wersje z ET jedna do z 2.60b a dugra ze zywkylym 2.60
Ale najczesciej uzywam klanowego (nie mylic z maciusiem): [194]**SLAYER/WitoS**.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 11:54, citekmaniak napisał:

> w enemy territor mam taki: Rozp....wale was!!!
A pod jakim nickiem tam grasz i na którym patchu? Moze cie znam bo ja w ET gram już 2 lata.
A mój podpis powstał przed chwilą i będzie aktualny przez najbliższy tydzień. Potem mam nadzieje
że to marzenie będzie zrealizowane.

a tak wolge to W Et gram 2 i pol roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj podpis - to wina CD Projektu, ktory kazal nam obcinac nicki, inaczej wlasnie tam by sie to znalazlo. A dlaczego wlasnie to ? Nawet najstarsi Indianie i niedzwiedzie tego nie wiedza :) A znaczenie chyba nie trudno odgadnac, szczegolnie, ze to w jezyku, ktory nie jest nam bardzo daleki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim podpisie widnieją dwa cytaty z pewnej książeczki którą wziąłem sobie od pani Rzecznik praw konsumenckich z mojego miasta Jeleniej Góry ;)) Znajduję równiez mój numer gg oraz numer komunikatora ICQ oraz treść o mojej dziewczynie lecz nie dokończona gdyż brakło miejsca więc znajdują sie tam kropki ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój podpis to robota własna, a dajel to moje GG jakby ktoś nie wiedział :P
A miałbym proźbę: mógłby mi ktoś podać linka do tych graficznych podpisów gdzie jest np. Slipknot Fan? (ter prostokąty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować