Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2012: fragment rozgrywki z Dead Space 3

16 postów w tym temacie

Jak dla mnie to wybuch wybuchem wybuch pogania... brak tego klimatu co kiedyś... samotności, momentami ciszy, obserwowanie w przerażeniu, że kończy mi się amunicja do jakiejś broni i nie można znaleść akurat tej co by pasowała, ciemnych i klaustrofobicznie ciasnych korytarzy. Teraz koleś strzela z karabinu zamiast z narzędzi, amunicja uniwersalna, gdzieś pojawiło się info, że jest nieograniczone miejsce w ekwipunku, system osłon, otwarty świat, wychodzenie na zewnątrze gdzie świeci sobie słoneczko, akcja, akcja i jeszcze więcej akcji, bieganie z jakimś kolesiem co będzie Ci pomagał, strzelanie do jakichś marines, stworzenia jak z lost planet, etc, etc etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No łał, jakbym BRRRRRP zamknął oczy, to bym BRRRRRP nie odróżnił tego trailera BRRRRRRRP od trailera jakiegoś CoDa albo BattlefieBRRRRRRRPlda.

BRRRRRRP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2012 o 20:33, Reyer napisał:

wychodzenie na zewnątrze gdzie świeci sobie słoneczko


Spoiler

Pierwszy Dead Space i ostatni rozdział anyone?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skuszę się na x''a :) choć mam nadzieję że z premierą nowego DS wyjdzie także nowa wersja na Androida, najlepiej dedykowana na Tegra 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę, grałem w dwójkę... W trójkę nie zagram. Fajny, klimatyczny survival-horror przerobiony na średniawą grę akcji.
Nie, nie grałem, ale wystarczy spojrzec na wywiady, gameplaye i trailery, by zobaczyć co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była bardzo dobra, za to w dwójce doszedłem chyba do 7 rozdziału i naprawdę nie mogłem się przemóc, żeby kontynuować tę nudę. Gra, która nie straszy nic a nic, jest przewidywalna do bólu - każde wejście do dużego pomieszczenia to chmara przeciwników - i jakby sama nie wiedziała, czym chce być. Jedynka była konkretna, z tego co napisałeś o trójce wynika, że ona też będzie konkretna, bez rozdwojenia jaźni. Liczę na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować