Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Mists of Pandaria ożywi Azeroth?

33 postów w tym temacie

Pewnie sporo osób wróci do gry żeby zobaczyć nowy content(aktualnie jestem jedyną aktywnie grającą osobą, przy czym kilka miesięcy temu online było zazwyczaj 20-30 ludzi) i będzie się dało normalnie pograć.
Poza tym, w MoPie wprowadzają dużo ciekawych zmian, będzie więcej do roboty poza raidami.

Co do Cata- na początku było całkiem nieźle, ale czegoś imo zabrakło. Do tego skopali ostatni raid a miał spory potencjał(chociaż Spine to świetny boss imo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 23:49, EmperorKaligula napisał:

> Rozumiem, że nie podoba Ci się GW2, ale nie mogę zrozumieć dlaczego przy tym wymieniasz

> jego zalety. A no i mylisz się co do pvp, bo jest sPvP(m.in. 5v5) zrobione pod e-sport

> i WvW, w którym może walki są masowe i chaotyczne, ale w całych rozgrywkach ważna
jest
> strategia. I jeszcze jedno, jest endgame, taki sam jak w wowie, a może nawet większy(taak

> z pewnością większy) i dla niektórych lepszy. I nie wmówisz mi, że lepsze pvp jest
w
> wowie, gdzie ważniejszy od skillu gracza jest jego gear(już pominę fakt, że trzeba
"przejść"
> pve, żeby wgl ugrać pvp...)...

spamerski combat przez calutka gre nie jest zaleta - lvl scaling zapewnia Ci mniej wiecej
zawsze bicie w tym samym tempie albo coraz wolniej. Jak przykoksam albo kupie cos wypasionego
to chce przez ten jeden dwa lvle kosic rowno w pve.

dynamiczne qusty - uwielbiam robic wszytko co tylko mozna i zona po zonie - fakt ze zawsze
na danym terenie ktos juz robi jakiegos qusta (kolejny etap juz w toku) doprowadza mnie
do bialej goraczki.

mass pvp - ZA DUZO skill obszarowych

Powiedziales e-sport i nie moge przestac sie smiac :) sorry, ale mmorpg to nie ta dzialka.
Pvp tu i tu jest beznadziejne. Klasyczne pve wole z wowa, w pvp/rvr z warhammera online.
GW2 pod zadnym wzgledem mi nie nie pasuje. Endgame skad znasz ? z obietnic ? bo z tego
co slyszalem nikt jeszcze go nie widzial bo bety mialy limity i byly zawsze resetowane.

ps: ja jestem niereformowalnym wyznawca holy trinity ;)



Najpierw pograj, potem komentuj. Bo widać po postach "coś tam przeczytałem, coś tam obejrzałem to się będę wymądrzał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I nie wmówisz mi, że lepsze pvp jest w wowie, gdzie ważniejszy od skillu gracza jest jego gear(już pominę fakt, że trzeba "przejść" pve, żeby wgl ugrać pvp...)" Proszę, nie pisz bzdur, jeżeli nie masz o czymś pojęcia. Gear owszem jest bardzo ważny w pvp ( to chyba oczywiste ) ale skill > gear. W WoW tak było od zawsze. Druga sprawa, to nie, nie trzeba "przejść" pve , żeby wgl ugrać pvp. Areny zaczynają się już od bodajże 60lvl, nie wspominając o twinkach. Nie wypowiadam się o GW, bo nie grałem, więc kolego odpuść sobie takie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 00:47, TobiAlex napisał:

No tak, bo WoW nigdy nic nie zrzynał, zawsze był rewolucyjny...


wszystko z czegos zrzyna, oczywiscie ludzie widza, ze wow zrzyna i powiela schematy, a gw2 to 100% rewolucja i sama oryginalnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm, dobra, szkoda mi czasu, zeby tu się rozpisywać i powielać to co było powielane chyba we wszystkich newsach o WoW-ie i Guild Wars-ie. Po prostu przekonamy się za jakiś tydzień/2 tygodnie :). Wiem, że nie wszystko będzie spełnione, ale grałem w bety i właściwie dostałem to czego się spodziewałem + artystyczny klimat. Jestem ciekaw pierwszych recenzji(acz polygamia już mnie zawiodła po tym, jak w "pierwszych wrażeniach" cisneli GW2 za to, że po prostu nie byli przyzwyczajeni do nowych rzeczy...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako odpoczynek od Diaboła czemu nie. Ostatnio wróciłem do startera i jest całkiem przyjemnie, można godzinkę, 2 godziny pograć przez miesiąc albo dwa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w wow gram od vanilli, jak wyszło bc to mówiłem sobie co to k*** jest?? star warsy czy co? jak przyszedł wotlk to za łatwy:) ale teraz po prostu każdy dodatek jest dla mnie świetny. A co do gw2 na razie nie grałem(ale kupiłem) i mam nadzieję że się nie zawiodę, a co do komentarzy typu gw2 zmiecie wow itp. bo ktoś obejrzał 3 filmiki na yt i pograł w beta weekend są żałosne. Tak było gdy warhammer wychodził/aion/conan i wiele innych mmo, no choć by nawet ostatnio super hit i pogromca wow(tak było przed premierą) oj pisali na forach że jest inny itp. a jak wbiłem max lvl to po tygodniu nie miałem co robić... ja gry mmo oceniam dopiero po 2-3 miesiącach grania na max lvlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 22:04, EmperorKaligula napisał:

W sumie jedno nie wyklucza drugiego w przypadku braku abonamentu w gw2 - rajdy raz w
tygodniu, reszte mozna spokojnie podzielic pomiedzy wowa a gw2.

Dokładnie, stąd też w przypadku GW2 z powodu braku subskrypcji trudno ocenić będzie czy i ile odebrał graczy tytułom z subskrypcją. Nie ma czegoś takiego jak "odejścia", bo w każdej chwili ktoś może do takiej gry wrócić, bo konto zawsze będzie aktywne. Nie wiadomo też, ile w przyszłości do GW2 będzie trzeba dopłacać, aby mieć cały content. Poza tym Blizzard nieźle to sobie zaplanował - wydanie MoP w miesiąc po GW2. Wystarczająco, aby wstępny hype przygasł i co bardziej znudzeni lub ci, którym GW2 zbytnio nie podszedł, mogą wrócić do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 12:38, Arcling napisał:

Dokładnie, stąd też w przypadku GW2 z powodu braku subskrypcji trudno ocenić będzie czy
i ile odebrał graczy tytułom z subskrypcją. Nie ma czegoś takiego jak "odejścia", bo
w każdej chwili ktoś może do takiej gry wrócić, bo konto zawsze będzie aktywne. Nie wiadomo
też, ile w przyszłości do GW2 będzie trzeba dopłacać, aby mieć cały content. Poza tym
Blizzard nieźle to sobie zaplanował - wydanie MoP w miesiąc po GW2. Wystarczająco, aby
wstępny hype przygasł i co bardziej znudzeni lub ci, którym GW2 zbytnio nie podszedł,
mogą wrócić do WoWa.

Za nowy content trzeba będzie płacić, jak to było w jedynce (dodatki). Co do hypu - niemal jestem pewien, że tak będzie. Bo jeśli idą tropem jedynki to duża część ludzi odpadnie przy potencjalnym endgame, a PvP utrzyma jedynie hardcorowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować