Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Diablo III najważniejsza dla CD Projektu w I półroczu

27 postów w tym temacie

To może jeszcze napiszcie o ujawnieniu w raporcie zapowiedzi przeprowadzenia przez CDP "rewolucji na polskim rynku gier komputerowych"? Pociągnijcie kogo trzeba za język, żeby na newsa nie trzeba było czekać do konferencji "niebieskich" 09 października ;) Oraz o zapowiedzi ujawnienia tytułu gry w świeie Cyberpunka i pierwszego teasera, który będzie zaprezentowany na konfie "czerwonych" 18 października :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 18:13, EmperorKaligula napisał:

tacy jak Ty są nudni


Nawet jeśli, to nie zmienia faktu, że D3 zawiódł oczekiwania wielu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 17:51, Phoenixpl napisał:

chyba kupilo;p teraz gra znacznie mniej.. D3 jest nudna;p Niby patch 1.04 wprowadzil
100 poziomow dodatkowo ale i tak jest nudne..


Dyskusja nad nazwą tamtego newsa już się dawno odbyła , więc po co ją rozgrzebywać ?

Dnia 29.08.2012 o 17:51, Phoenixpl napisał:

Nawet jeśli, to nie zmienia faktu, że D3 zawiódł oczekiwania wielu ...


A co sformułowanie " w diablo 3 gra 10MLN osób" ma wspólnego z tym że gra niektórych zawiodła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby diablo w obecnej formie wyszlo pare lat wczesniej, pewnie by nie zawiodlo wielu, rynek sie zmienia, wymagania sie zmieniaja, ludzie sie zmieniaja i czasami chca czegos wiecej od produkcji ktora tego zabardzo nie moze zaoferowac.
a najlepsze jest to ze wiekszosc ludzi ktorzy mowia ze gra jest nudna maja przegrane ponad 100h, O_0 ja mialem gry ktore po 5-6h mi sie nudzily ale po 100 to nie bardzo, no chyba ze po ok 1000h ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ludzie wiedzą co dobre, tyle było lamentowania, że PC umiera a konsole przejmą rynek gier, a tu proszę co za niespodzianka najlepiej sprzedawany tytuł w historii i to na dodatek nie tani. Ludzie cenią jakość! Blizzard to Apple w świecie gier.

Diablo 3 jest nudne ?
hahahaha, to najbardziej grywalny tytuł ostatnich lat

W Diablo 3 gra mało ludzi ?
hahahaha, takie bzdety może pisać tylko zgorzkniawszy hejter który Diablo 3 na oczy nie widział. W Diablo 3 gra pełno ludzi a fora aż są przepełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że najważniejsza. Dzięki temu, mogli zarobić na legendzie, która okazała się średniakiem i crapem stulecia w jednym. Ale niech CDP się nie martwi. Drugiego takiego sukcesu już nie będzie. A przynajmniej mojej forsy za gry Blizzarda już nie zobaczy. Strata kasy 200 zł, strasznie mnie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 17:51, Phoenixpl napisał:

chyba kupilo;p teraz gra znacznie mniej.. D3 jest nudna;p Niby patch 1.04 wprowadzil
100 poziomow dodatkowo ale i tak jest nudne..


Diablo 3 nie jest nudne, w samej kampanii dużo było frajdy z rozwałki przeciwników. Fabuła była średnia. Epicką bym nie nazwał w żadnym razie. Po przejściu gry, nie było co robić i to przez 3 miesiące od premiery ! Także, gra była już zbyteczna po tygodniu grania ? Jak za 200 zł to cholernie mało contentu. Mało postaci, dziwna grafika, o której już nie będę gadał. Krótka gra. To najpoważniejsze u mnie minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:04, vegost napisał:

Pewnie, że najważniejsza. Dzięki temu, mogli zarobić na legendzie, która okazała się
średniakiem i crapem stulecia w jednym.


Średnik nie może być crapem :). Mam nadzieje że będzie wychodziło takich gier więcej(dla mnie 100godzin zabawy to bardzo dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:14, ZubenPL napisał:

Średnik nie może być crapem :). Mam nadzieje że będzie wychodziło takich gier więcej(dla
mnie 100godzin zabawy to bardzo dużo).


Owszem, że może być. W kontekście tego, co reprezentował stary Blizzard 12 lat temu, to D3 to porażka jakościowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:27, vegost napisał:

> Średnik nie może być crapem :). Mam nadzieje że będzie wychodziło takich gier więcej(dla

> mnie 100godzin zabawy to bardzo dużo).

Owszem, że może być. W kontekście tego, co reprezentował stary Blizzard 12 lat temu,
to D3 to porażka jakościowa.


12lat temu też zaprezentował słabą jakościowo grę z dziesiątkami bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:13, vegost napisał:

Diablo 3 nie jest nudne, w samej kampanii dużo było frajdy z rozwałki przeciwników. Fabuła
była średnia. Epicką bym nie nazwał w żadnym razie. Po przejściu gry, nie było co robić
i to przez 3 miesiące od premiery ! Także, gra była już zbyteczna po tygodniu grania
? Jak za 200 zł to cholernie mało contentu. Mało postaci, dziwna grafika, o której już
nie będę gadał. Krótka gra. To najpoważniejsze u mnie minusy.


a co robiłeś w D2 po singlu ? bo ja farmiłem sprzęt, a pvp było prymitywne i mnie nie interesowało. Dostałem to samo i jestem zadowolony. I ta pamięć wybiórcza - zobacz sobie changelogi D2/LoDa - duuzo czasu mineło zanim gra była na poziomie i zbalansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gdy widzę kolejny news o Diablo, od razu sobie myślę jaki lament będzie w komentarzach, że syf itd.
Nie wiem o co ludziom chodz,i ja od tej gry dostałem to czego oczekiwałem. W tym momencie mam rozegrane 225 godzin i w zasadzie ciągle nie mam dość. Ok, były niedociągniecia, ale i tak już teraz jest w pierwszej trójce moich ulubionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować