Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista gier z Xbox LIVE, które trafią na Windows 8

13 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2012 o 22:01, adiekspert4 napisał:

I wszystko płatne po 10 zł, nigdy więcej telefonu z windows phone na pokładzie. (były
właściciel lumii 800)

Co było nie tak? Bawiłem się chwilę tą lumią i system wydawał się bardzo przyjazny jak na telefon dotykowy. Wręcz bił na głowę iOS i Androida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:07, TheZbyszeK napisał:

Nareszcie zagram w Angry birds! Podobno ciekawa gra!


"ciekawa" ? A co w tym ciekawego ? że wieża z klocków się przewraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@byverter

Nie wiem w czym miał bić androida ale może wyjaśnię co było i jest nie tak z tym telefonem jak i systemem.

-brak aktualizacji do Windows 8 - w miarę nowy telefon zostaje olany ale ok, niech im będzie
-wszystko duże na ekranie (w sensie napisy) a jak pojawiają się ikonki do kliknięcia (kontakty) to są tak małe, że krew zalewała moją osobę
-brak wyłączenia autorotacji
-brak kamery z przodu
-upokarzająca ilość i jakość oprogramowania, tona płatnych rzeczy, brak wysokiej jakości gier i programów
-brak jakiejkolwiek personalizacji
-pulpit składający się z WIELKICH kafli oraz menu, im więcej masz programów tym dłużej musisz przewijać i tak długą listę, której nie da się skrócić - np nie schowasz w menu wejścia do smsa, po co mi to tam skoro mam to na pulpicie? itd
-no i największa pokraczność tego telefonu, 16gb pamięci a po podłączeniu nie wykrywa jako dysk, musisz ściągać zune i tam przerzucać muzykę i filmy, no paranoja i uciążliowść, bo często chodzę po znajomych i przerzucałem sobie z ich PC różne rzeczy bez zabierania pendrajwa.
-brak odtwarzania większości wideo, trzeba je konwertować
-ciężar telefonu, na co mi obudowa z poliwęglanu skoro ustrojstwo ciągle przeszkadza w kieszeni?

Ja nie wiem jakim androidem się bawiłeś, ale ja po samsungu galaxy s czułem się jak upośledzony człowiek, co zamiast dostać użyteczne narzędzie po prostu dostał maczugę. Nigdy więcej telefonu od nokii z windowsem, po prostu nigdy. Ale jeśli masz małe wymagania lub nie masz porównania z andkiem to bierz. System ma ładne przejścia, dość szybko działa... i tyle. Obok funkcjonalności androida to nie leży a co dopiero mówić bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 08:51, adiekspert4 napisał:

masz porównania z andkiem to bierz. System ma ładne przejścia, dość szybko działa...
i tyle. Obok funkcjonalności androida to nie leży a co dopiero mówić bije.

Oceniałem pod względem użyteczności i łatwości obsługi jako telefonu. Pamiętam jak ojciec dostał Galaxy S2 to cały dzień szukaliśmy możliwości dzwonienia.

Co do aplikacji to ciekaw jestem jak to się rozwinie. Zamknięty system razem ze swoimi wadami (zune itd.) służy dobrej jakości aplikacji. Klienci i użytkownicy tych telefonów to zazwyczaj ludzie, którzy nie mają problemu wydać kilku złotych. Pozostaje tylko popularność i będą wysokiej jakości appki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 11:56, byverter napisał:

Oceniałem pod względem użyteczności i łatwości obsługi jako telefonu. Pamiętam jak ojciec
dostał Galaxy S2 to cały dzień szukaliśmy możliwości dzwonienia.

Rzeczywiście, strasznie ciężko. Na dole ekranu masz 4 ikonki i jedna z nich to telefon.

Pomijam drobny fakt, że nie jechałeś na czystym Androidzie tylko na nakładce Samsunga i można to sobie zmienić, ściągając Launchera z marketu.

Dnia 01.09.2012 o 11:56, byverter napisał:

Zamknięty system razem ze swoimi wadami (zune itd.) służy dobrej jakości aplikacji.

Lulz, a tak narzekasz na konsole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 13:24, Kam9000 napisał:

A więc o to chodziło kiedy mówili, że będzie można odpalać gry z xboxa :D

Niech ktoś w końcu zarzuci linkiem do tych bzdur. Nikt nic nie mówił o odpalaniu gier z Xboksa (360) na PC. Nikt - tą historię sobie dorobili gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować