Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprising44 - nowy trailer potwierdza datę premiery

30 postów w tym temacie

Jak będzie na Steamie za rozsądną cenę to wezmę, ale na razie rzeczywiście niektóre elementy nie wyglądają na szczególnie dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że podstawową platformą jest iOS/Android. A na steamie ukaże się port? A z innej beczki - będzie to jedna z niewielu gier gdzie grać z góry będzie skazany na porażkę co faktycznie jest nowatorskim podejściem w gatunku gier WW II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wygląda gorzej od pierwszej Mafii ! Ponadto rozwaliły mnie już na samym początku te osłony z worków, jakby przygotowane do zabawy w paintballa. Nie tak wyglądały ulice Warszawy po wybuchu Powstania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę szkoda mi tej gry i twórców.
Robią coś z pobudek patriotycznych, a wyjdzie im crapiszczom i pewnie nawet się nie zwróci.

Może myślą, że sama tematyka zaciągnie polaków do sklepów, otóż raczej nie.
Powstanie Warszawskie jest kontrowersyjne i bardzo wielu ludzi uważa, że było głupotą i zmarnowaniem dziesiątek tysiecy żyć.

Ja osobiście nie oceniam ani negatywnie ani pozytywnie, ale uważam, że był to jeden z najbardziej czarnych rozdziałów w naszej historii i robienie gry o tym to tylko wsadzanie patyka w stare rany.
Nie sądzę, że gra odniesie sukces, ale jakby ją dali na cover CDA , to chętnie bym tą grę ograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet człowiek przyszedł do mnie w sklepie i zapytał o tę grę. To była jedna osoba i wyglądało na to, że robi jakiś wywiad co właściwie wiem nt tego tytułu (może ktoś z produkcji?). Na tym skończyło się zainteresowanie. Wygląda to gorzej niż Afterfall i nie mam na myśli grafiki. Niski budżet to pewnie będzie gwóźdź do trumny tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda zachęcająco, ale mam doświadczenie z niskobudżetowymi grami i bardzo lubię w nie grać. Chętnie zakupię polską wersję. Poza tym, lubię gry łączące kilka gatunków. Jeśli wykonane będzie to zgrabnie to nawet wybaczę tej grze drewniane animacje... Nawet mimo że w filmikach z produkcji twórcy tak wychwalali motion capture.

Spoiler

Szkoda, że patriotyzm w naszym kraju zanika. Masa gimbusów (ale nawet studencików) już na wstępie skreśla gierkę bo ktoś im powiedział, że "bardzo wielu ludzi uważa, że Powstanie Warszawiskie było głupotąi zmarnowaniem dziesiątek tysiecy żyć" i dlatego nie podoba im się gra na ten temat, tak? Nie poczytają na ten temat nic (nawet Wikipedii), nie przekonają się dlatego te tysiące walczyło o wolność, za kraj w którym teraz żyją i mogą bezkarnie pierdolić w internecie. Dobra, wrzucam to w spoiler, bo musiałem się wyrzyć, ale nie chcę wdawać się w dyskusję z pseudointeligentami - mam nadzieję, że to uszanujecie. Na tem temat mogę rozmawiać tylko w cztery oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię kolego. PW ''44 przez wielu ignorantów nie jest rozumiane w dzisiejszych czasach... krytykować je to miał prawo Anders, a nie gimbus, który słucha Sabatona "bo o polakach wspomniau" (kiedy jest masa polskich patriotycznych zespołów i to lepszych) i krytykuje grę, bo radykalny neoendek mu wmówił, że PW jest złe etc. Rozumiem Twój ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Rozumiem Cię kolego. PW ''44 przez wielu ignorantów nie jest rozumiane w dzisiejszych

Dnia 07.09.2012 o 23:58, Manigoldo napisał:

czasach... krytykować je to miał prawo Anders, a nie gimbus, który słucha Sabatona "bo
o polakach wspomniau" (kiedy jest masa polskich patriotycznych zespołów i to lepszych)
i krytykuje grę, bo radykalny neoendek mu wmówił, że PW jest złe etc. Rozumiem Twój ból.


Edit: musiałem umieścić spoiler. Aż tak się zdenerwowałem patrząc na niektóre opinie, że też to postanowiłem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować