Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zawartość Mass Effect Trilogy - znamy szczegóły

37 postów w tym temacie

Czyli prościej mówiąc totalna porażka nie warta pieniędzy, jakby jeszcze chociaż dali wszystkie DLC do 2, tj Shadow Brokera i Arrival to może ale to może jeszcze, a nawet tego nie dali......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja ME2 na PC powinna mieć wszystkie dodatki, a tu proszę, nawet połowy nie ma. Co za shit !@#. ME1 z jednym płatnym dodatkiem. ME3 gołe i wesołe. Za to chcą 200 zł ? Widać, ze EA tu rządzi. W przypadku wersji na konsole, to dopiero jest bieda. Dostęp do sieci Cerberusa bezpłatne a dodatki już z tej sieci płatne ? Jestem prawie pewny, że wydanie będzie tylko i wyłącznie po angielsku. Tak zalatuje. No way man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 09:01, Smooqu napisał:

dostęp do Cerberus Network to znaczy że ME2 będzie miało wszystkie DLC?


Nie, to znaczy że masz dostęp do platformy, w której kupujesz DLC i ściągasz te udostępnione za darmo (np Normandy Crash Site).

Straszna kicha z tą trylogią, bez sensu w to w takim razie wydawać, skoro i tak drugie tyle (albo i więcej) wydasz na DLC. A nie piszą nawet słowem czy zakupione już DLC do którejś z części będą działać z pakietem, jeszcze się okaże że trzeba od nowa kupować wsio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego módlmy się by sprzedaż pudełkowa nie wyszła z mody. Teraz spokojnie możemy nabić te 3 części w graniach 70-90zł i Bioware może ludzi pocałować w dupe.

To jest po prostu żart że do ''eksluzywnego'' wydania za przegiętą cenę nie dodają żadnego DLC by jeszcze bardziej ludzi orżnąć.

Lubie gry Bioware ale to jest tragedia ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 09:40, HotDog3D napisał:

I właśnie dlatego módlmy się by sprzedaż pudełkowa nie wyszła z mody. Teraz spokojnie
możemy nabić te 3 części w graniach 70-90zł i Bioware może ludzi pocałować w dupe.


osobiście olewam pudełka - z pudełkiem czy bez i tak origin, więc ja osobiście kupił bym 3 klucze online i nie tracił czasu na wychodzenie z domu, wyszło by tak jak piszesz

Dnia 28.09.2012 o 09:40, HotDog3D napisał:

Lubie gry Bioware ale to jest tragedia ;f


tragedia ma nazwę - EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez najlepszych dlc do "dwójki"? Niech się wypchają, liczyłem na kompletną wersję, dzięki której bym nie musiał osobno ściągać tych dodatków. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem, że będę się śmiał, jeśli się okaże, że trzeba będzie dlc dokupywać osobno. I się śmieję.

Serio, kto na to pójdzie? ME2 z samymi drobnostkami (no, może poza Zaeedem), bez Shadow Brokera i Arrivala, a ME3 goły i wesoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę zniechęcająca wiadomość. Szczerze zastanawiam się czy nie olać tego wydania. Z drugiej strony przeszłoby się całą trylogię w końcu, do tej pory nie ukończyłem żadnej części ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cerberus Network przychodzi z kazda nowa kopia ME2, nawet tej promocyjnej za 28zl, czyli w sumie zadnego platnego DLC do ME2 nie dali. Jedyne co, to Pinnacle do ME1, ktory warty jest na Origin wyjsciowo 19zl. Czyli w podsumowaniu 19+19+29+49=116zl jakby kupowac osobno, a chca za to 180zl. Nasi politycy kupiliby to od razu, ale normalny czlowiek beknie smiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 11:31, barth89 napisał:

Ok, ale co z wydaniem pakietu w Polsce, jaka wersja językowa i cena? Fajnie, jakby polskie
EA zabrało głos.


Zakład, że będzie po angielsku (Shadow Broker i Arrival nie grają z polską wersją) albo wcale (właściwie ten sam argument co poprzednio)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak różowo... Na tą chwilę można kupić ME 1, 2, 3 na PC przy jakiejś wyprzedaży za odpowiednio 20, 29, 49 więc za stówę można mieć całą trylogię... Rozumiem że w takim razie u Nas pakiet wyjdzie maksymalnie za 119 PLN? Bo inaczej nie opłaca się nawet grosza zainwestować w trzy golutkie części (lol dostęp do Cerberusa i darmowe DLC? A gdzie jakaś płatna reszta w ramach bonusu?) lepiej dokupić DLC jak stanieją.

Niestety EA... Tragedi nie ma ale ja osobiscie odradzam taki zestaw. Lepiej zainwestować oddzielnie a za roznice kupic DLC jak sie ktos uprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 11:36, NeroNarmeril napisał:

> Ok, ale co z wydaniem pakietu w Polsce, jaka wersja językowa i cena? Fajnie, jakby
polskie
> EA zabrało głos.

Zakład, że będzie po angielsku (Shadow Broker i Arrival nie grają z polską wersją) albo
wcale (właściwie ten sam argument co poprzednio)?


Trochę szkoda... Napisy by mnie usatysfakcjonowały w 100%, no chyba, że nie będzie w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2012 o 11:36, NeroNarmeril napisał:

> Ok, ale co z wydaniem pakietu w Polsce, jaka wersja językowa i cena? Fajnie, jakby
polskie
> EA zabrało głos.

Zakład, że będzie po angielsku (Shadow Broker i Arrival nie grają z polską wersją) albo
wcale (właściwie ten sam argument co poprzednio)?


Miejmy nadzieję, że w przypadku xboxa będzie to full angielski, w końcu to co się zdążyło przy drugiej części (niekompatybilne dlc) to jest kpina i powinien się tym zająć sąd konsumencki gdyż sprzedawano nam półprodukt reklamując go jako produkt pełen. Jest to dla mnie najpospolitsze oszustwo. Schlebianie najniższym instynktom developerskim.

Pytanie tylko jak to będzie, czy jeśli wersja będzie angielska to na polskim XBL będzie można nabywać do niej wszystkie dodatki i te dodatki będą z nią zgodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować