Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored w złocie

28 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2012 o 11:12, wojcio102 napisał:

Jak dla mnie najgorętsza gra tego roku. Na dodatek załatwiłem ją sobie za 78zł z gratisowym
steelbookiem i wysyłką. Już nie mogę się doczekać :)


Dla tych, którzy już zamawiali z Muve z tzw. " darmodostawą " - czy aby dostać przesyłkę za darmo trzeba zapłacić za towar przelewem, czy można wybrać opcję płatności przy odbiorze/
miał ktoś problem z zamówieniem " Borderlands 2 " ze zniżką -40%? - u mnie zniżka nie działa w przypadku tego tytułu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 15:34, Ramonek napisał:

A to w takim razie mój system moralności będzie spał spokojnie, dzieki Mercuror...

Zabójstwo na zlecenie jest lepsze moralnie od zemsty? :P
/pytanie retoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć za darmo dostawę musisz zapłacić przelewem "z góry". Wtedy do wyboru jest wysyłka do Paczkomatu inPost za 0zł lub darmowy kurier.
Co do Borderlands 2: często (praktycznie zawsze) są problemy z zamówieniem gier przy użyciu kodu. Odpisz na mail, w którym dostałeś zniżkę, że nie działa na taką i taką grę. Po kilku dniach dostaniesz odpowiedź, z której dowiesz się, że Twój kod już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 13:21, wojcio102 napisał:

Jeśli chcesz mieć za darmo dostawę musisz zapłacić przelewem "z góry". Wtedy do
wyboru jest wysyłka do Paczkomatu inPost za 0zł lub darmowy kurier.


Czyli, jak zamówię daną grę, film / chciałbym zamówić dwie, trzy gry i dwa filmy na BD / dostanę numer konta na który mogę zrobić przelew w banku?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz produkty, które chcesz kupić, potwierdzasz zamówienie, a następnie robisz przelew przy pomocy PayU, czyli szybkiej bankowości elektronicznej, która dostarcza pieniądze w kilka minut na konto odbiorcy (w tym wypadku sklepu Muve.pl). Przy takiej formie płatności obowiązuje Cię "darmodostawa" niezależnie od tego co kupisz i ile Cię to będzie kosztować.
Z kolei kod na -40% obowiązuje wyłącznie na gry PeCetowe (z pewnymi wyjątkami). Są jeszcze kody na -20% dla gier konsolowych. Zniżki nie obowiązują innych kategorii od gier (filmy, sprzęt, akcesoria).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 14:28, wojcio102 napisał:

Wybierasz produkty, które chcesz kupić, potwierdzasz zamówienie, a następnie robisz przelew
przy pomocy PayU, czyli szybkiej bankowości elektronicznej, która dostarcza pieniądze
w kilka minut na konto odbiorcy (w tym wypadku sklepu Muve.pl). Przy takiej formie płatności
obowiązuje Cię "darmodostawa" niezależnie od tego co kupisz i ile Cię to będzie kosztować.
Z kolei kod na -40% obowiązuje wyłącznie na gry PeCetowe (z pewnymi wyjątkami). Są jeszcze
kody na -20% dla gier konsolowych. Zniżki nie obowiązują innych kategorii od gier (filmy,
sprzęt, akcesoria).


Tylko, że ja mogę zrobić tylko przelew w banku - mam co prawda swoje konto w banku ale tam nie chcę robić przelewów - po prostu wpłacam kasę na konto danej osoby / w tym wypadku siostra lub mama / i robię przelew na konto - tego o czym piszesz nie znam / Pay /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerzućmy się na GaduGadu/Skype (ID masz na moim Gramsajcie), bo coś czuję, że moderatorom nie uśmiecha się czytać kolejnych postów, które powoli odbiegają od tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować