Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Gothic 2 - forumowa gra RPG

3525 postów w tym temacie

Wpadłem na pomysł załozenia forumowej gry RPG w świecie G2, ale chciałem kogos prosić o pomoc w rozruszaniu gry i pomysł na początek.Mój jest taki każdy kto chciałby grać na początku byłby kimś kto na jakims statku na gapę wpływa do portu w korinis z lagą i kilkoma sztukami złota w sakiewce.Czas gry byłby ten sam w którym dzieje się przygoda Bezimiennego.Tak więc prosiłbym o pomysły na dokładniejsze zasady gry i pomysły na jej początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Bariera upadła, skazańcy rozbiegli się po okolicy, kryjąc sie w lasach i jaskiniach wyspy Khorinis, a ja byłem jednym z nich...


To taki mój wstęp do tej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 20:14, hunter22 napisał:

...Bariera upadła, skazańcy rozbiegli się po okolicy, kryjąc sie w lasach i jaskiniach wyspy
Khorinis, a ja byłem jednym z nich...


To taki mój wstęp do tej historii


Wstęp dobry według mnie ;)

A wymyśliłem juz jedną z zasad: Gracze przyłączają się do jednego z Bogów: Adanossa i Beliara (w te role wcielają się również gracze), i muszą wykonywać ich rozkazy przeciwko drugiemu bogu. Każdy sezon wygrywa ta strona która pokona tą drugą.

Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gracze stworzyliby drużynę i w tej drużynie pomogaliby farmerom, napotkanym ludziom, później pokonali by smoki itd. Możnaby przystąpic do którejś z gild.


A tak wogóle to ta gra toczy się tylko w świecie G2 czy G2 + Noc Kruka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 20:26, hunter22 napisał:

Może gracze stworzyliby drużynę i w tej drużynie pomogaliby farmerom, napotkanym ludziom, później
pokonali by smoki itd. Możnaby przystąpic do którejś z gild.


Ja bym zrobił tak jak napisałem kilka postów wyżej, a gildie byłyby takie: Dla Innosa i Adanossa: Paladyni, Magowie Wody, Magowie Ognia i Najemnicy. Dla Beliara: Złodzieje, Poszukiwacze, Zabójcy i Mroczni Rycerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę wtrącić - jak zamierzacie w to grać ? tutaj na forum ? wybaczcie ale myślę że to nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast bogów zróbmy gildie, takie jak w grze, tylko, że dodamy gildię złodziei (bandyta, fałszerz). Każda gildia będzie się modlić do danego boga. Strażnicy i Paladynowie do Innosa, magowie do adanosa, łotrzyki do beliara, a najemnicy bez boga. Zadania będą wykonywane dla poszczególnych mieszkańców Khorinis. Na każdą grę wybieramy mistowych, około 10. Reszta należy do gildii. Zadania wyglądałyby mniej więcej tak; miastowy zleca zadanie typu znajdź mi screena Gothica 3, a ty znajdujesz i dostajesz expa i ew. jakiś przedmiot. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał zostac przy systemie z bogami aczkolwiek system z questami jest dobry. Trzeba tylko jeszcze wybrac Mistrza Gry który będzie mial duzo czasu na to by siedziec na forum i dawac questy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować