Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Gothic 2 - forumowa gra RPG

3525 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 17:26, Darkstar181 napisał:

Zaczekajmy na resztę :)


No to czekamy.:) Przekazuje Ci klucz który zabrałem klucznikowi. ja mam zdolnosc do zgubienia takich rzeczy. A tak na marginesie masz moze coś do uleczenia, bo gdy uciekałem przed wzrokiem strażnika rozciąłem sobie nogę do włócznie która była wbita w ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:28, Moras1990 napisał:


> Zaczekajmy na resztę :)

No to czekamy.:) Przekazuje Ci klucz który zabrałem klucznikowi. ja mam zdolnosc do zgubienia
takich rzeczy. A tak na marginesie masz moze coś do uleczenia, bo gdy uciekałem przed wzrokiem
strażnika rozciąłem sobie nogę do włócznie która była wbita w ziemię.

Sądze że bardziej przydała by ci się mikstura zręczności:))) Prosze,masz tutaj małą miksturę leczniczą. Możesz mi przypomnieć do czego jest ten klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<do Darkstara>
Witaj, przyjacielu, mogę sie do was przyłączyć? Chyba przyda się waszej drużynie porządny łucznik... A pozatym mam tu ze sobą szpicę, Brizę <wskazuje na pantere u boku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 17:33, Darkstar181 napisał:

lMożesz mi przypomnieć do czego jest ten klucz?


Klucz jest do bramy do zamku której strzegą dwaj strażnicy orkowie. Byłem wcześniej na zwiadzie i zabiłem klucznika jak spał. A te rozciecie to przez to zę prawie mnie przyłapali i rzuciłem się z górki , spadając trafiłem na włócznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


rzuciłem

Dnia 09.08.2006 o 17:35, Moras1990 napisał:

się z górki , spadając trafiłem na włócznie.



[Sorry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać... Ciesz się, że zraniłeś tylko nogę :)) bo było blisko :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:37, Moras1990 napisał:


Ja tutaj nie rządze ale sądze ze porządny łucznik przyda sie w każdej drużynie. :)

Tak więc dołącze do was i może dzięki temu na świecie będzie parę orkowych łbów mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:35, Delis napisał:

<do Darkstara>
Witaj, przyjacielu, mogę sie do was przyłączyć? Chyba przyda się waszej drużynie porządny łucznik...
A pozatym mam tu ze sobą szpicę, Brizę <wskazuje na pantere u boku>

Łucznik faktycznie sie przyda.

A co to za kupa futra!? Zabierz tę bestie, mam alergie na dużo koty! ( co się tak gapisz kocurze jeden, nie fikaj,bo zetne ci łeb, dam w mieście do wypchania,i postawię przed moim zakwaterowaniem na farmie Onara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciesze ze włócznia nie była zardzewiała. :) Skoro jestes łucznikiem to masz ten strój kamuflujący mojej roboty. Jest zrobiony z skóry ścierowjada, liści i bagiennego ziela. Gdy sie nim przykryjesz żaden tępy ork Cie nie dostrzeże. Dzieki niemu będziesz mógł rozwalić cały oddział orków a oni nawet nie będa wiedizlei skąd leciały strzały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kamuflaż :) Ja nie chce się kłócić, to raczej Darkstar chce walczyć z panterą... Tak więc? Zestrzelić tych dwóch strażników? Następnie możemy razem wpaść do środka i wytępić resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:41, Delis napisał:

Arghh, nie denerwuj jej, bo możesz szybko stracić swoją męskość <patrzy na zdenerwowaną
kocicę>

W dodatku kocica? Co raz lepiej. Mamy w drużynie babę :)

Dobra czas dostać sie do zamku.Zamist otwierać bramę, spróbujmy wspiąć się po orkowym taranie.(Kocica zostaje.Miejmy nadzieje że potrafi odgryzać orkowe kończyny) Podamy sie jako zwiadowców Lee, a potem zajrzymy gdzie przechowują rudę,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O cholera puściłeś kocice ??? ( jakieś 10 sekund później) O niee!!! Ona atakuje orka!! Zobaczyli nas !!! Delis strzelaj!!! Darkstar przygotuj sie !!! Musimy się bronic!! Mam nadzieje ze nie wszczeli alarmu. Jest ich pięciu!!
Do bojuuuuuuuuuuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh! Gińcie nędzne śmiecie!


[1 zestrzelony, 1 rozszarpany przez panterę. A tak wogóle to po co ją wypuściłeś? bo ja tego nie zrobiłem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 16:32, Delis napisał:

> Widzę, że wszyscy pouciekali beze mnie :) Czas wyruszuć ake brakuje mi drużyny!
Budyniu, ja mogę z tobą wyruszyć! Słyszałem, że pewien mag potrzebuje eskorty do GD. Co ty
na to?

Czemu nie, wyruszymy pod osłoną nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować