Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Gothic 2 - forumowa gra RPG

3525 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 18:27, Bumber napisał:

Ruda musi być przeklęta.

Wątpie. Predzej orkowie zamknęliby wyjście niż to niebieskie złoto było przeklęte.

Król!? Hahaha! Król stracił swoją władze. Przybywam z Nordmaru.Wojna idzie źle, przegrywamy z orkami na wszystkich frontach.Wątpie, byś miał okazję przekazać królowi jeszcze kiedyś jakikolwiek meldunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:33, Moras1990 napisał:

Yhh. Coś słabo widze. Jakos tak biało.

( Moraś pada na ziemie. W rane wdała sie infekcja. Potrzebna szybka pomoc )

No tak, zapomniałem o biednym draniu. Cóż, strażnik miał jedną miksturę leczniczą. Powinno pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:31, Darkstar181 napisał:

> Ruda musi być przeklęta.
Wątpie. Predzej orkowie zamknęliby wyjście niż to niebieskie złoto było przeklęte.

Król!? Hahaha! Król stracił swoją władze. Przybywam z Nordmaru.Wojna idzie źle, przegrywamy
z orkami na wszystkich frontach.Wątpie, byś miał okazję przekazać królowi jeszcze kiedyś jakikolwiek
meldunek:)


Nie powątpiewaj, wojowniku. Dostałem swoje rozkazy i mam zamiar je wykonać. Prędzej umrę niż zrezygnuję. Muszę jak najszybciej udać się do Khorinis, do Górnego Miasta. Lord Hagen to mój stary przyjaciel... Zdam mu relację z tego co tu widziałem. Może wreszcie ktoś utnie Garondowi ręce. Aż mi się niedobrze robi, gdy myślę o tym psie... Gdy odeskortujecie mnie do Khorinis możecie liczyć na hojną zapłatę. Mogę na was liczyć? Oczywiście ruda zostaje u was, żeby nie było niedomówień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:33, Darkstar181 napisał:

>
Maszt tu trohcę wody, chleba,oraz szynki( moje drugie śniadanie, arghh! ) i przestan gadać
gaduło jedna:)

Dzięki ci, wojowniku. Nigdy ci tego nie zapomnę. Teraz trzeba zająć się tym drugim. On jeszcze żyje? <patrzy na Morasa> Szybciej z tą miksturą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Oczywiście ruda zostaje u was, żeby nie

Dnia 09.08.2006 o 18:35, Bumber napisał:

było niedomówień...

Tylko to chciałem usłyszeć.
A więc ruszamy! W drogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:37, Bumber napisał:

> >
> Maszt tu trohcę wody, chleba,oraz szynki( moje drugie śniadanie, arghh! ) i przestan gadać

> gaduło jedna:)
>
Dzięki ci, wojowniku. Nigdy ci tego nie zapomnę. Teraz trzeba zająć się tym drugim. On jeszcze
żyje? <patrzy na Morasa> Szybciej z tą miksturą!

Żyje,żyje. Wyjdzie z tego. Mam nadzieję że mikstura zadziała dość szybko. Na wóz z nim.Niech tygrysica sie pomęczy trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej ci, przyjacielu? No już, wstawaj. Musimy ruszać. Zaraz zacznie się rozwidniać. Nie mogą was zobaczyć z kieszeniami wypchanymi rudą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:42, Moras1990 napisał:

O w morde moja głowa ( patrzy z przymrużonymi oczami na okolice i towarzyszy podróży ). Co
się stało ?


Miałeś małą przerwę w życiorysie... Możesz chodzić? Jak noga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem . Spróbuje. ( wstaje i odrazu upada na kolana ) Ehhh niestety nie dam narazie rady podążac na mych nogach. Mam nadzieje ze kocica mnie utrzyma. Przepraszam za kłopoty ze mną . A jak tam nasza ruda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Khe khhhrrr... Fuuu! Mam uczulenie na sierść zwierząt! Od razu mi jakaś gula w gardle stanęła i nie mogłem mówić! Weź tą miksturę Morasie - dostałem ją od Xardasa, leczy wszystkie rany... Ile mam tej rudy? A w ogóle co to znaczy, że jest przeklęta? Żarty jakieś... I jak najdalej tego kota ode mnie! Będę szedł za wami perę metrów. Wracamy do Khorinis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:47, Moras1990 napisał:

NIe wiem . Spróbuje. ( wstaje i odrazu upada na kolana ) Ehhh niestety nie dam narazie rady
podążac na mych nogach. Mam nadzieje ze kocica mnie utrzyma. Przepraszam za kłopoty ze mną
. A jak tam nasza ruda ??


Ruda? Nie czujesz sowich wypchanych po brzegi kieszeni? Musicie ja dorze schowac, nie pozwolą wam wejść z nią do miasta. Zakładam, że macie już upatrzoną kryjówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miksture. ( pije...wstaje z kocicy i nie upada ) Tak, mikstura pomogła. A tak swoja drogą to gdzieś ty był u lihca jak nas zaatakowali orkowie ?? Bo jakos nie przypominam zebyś stał u naszego boku w boju ??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 18:49, Bumber napisał:

Ruda? Nie czujesz sowich wypchanych po brzegi kieszeni? Musicie ja dorze schowac, nie pozwolą
wam wejść z nią do miasta. Zakładam, że macie już upatrzoną kryjówkę?

Ukryjemy gdzieś niedaleko farmy Onara. Oczywiście z dala od innych najemników,wszystko by rozkrradli. Trzeba znaleźć jakąś jaskinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:51, Moras1990 napisał:

Dzięki za miksture. ( pije...wstaje z kocicy i nie upada ) Tak, mikstura pomogła. A tak swoja
drogą to gdzieś ty był u lihca jak nas zaatakowali orkowie ?? Bo jakos nie przypominam zebyś
stał u naszego boku w boju ??:/

- Miałem atak kaszlu i nie mogłem iść z wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do <fanfilmu>

( ze złoscia na twarzy) Ehh atak kaszlu :/ Niech ci będzie ale następnym razem nie wymyślaj takich wymówek tylko walcz!

do <Darkstar>
Myśle ze po tej walce przyjmiecie mnie do najemmników?? ( uśmiecha sie przyjacielsko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:51, Darkstar181 napisał:


> Ruda? Nie czujesz sowich wypchanych po brzegi kieszeni? Musicie ja dorze schowac, nie
pozwolą
> wam wejść z nią do miasta. Zakładam, że macie już upatrzoną kryjówkę?
Ukryjemy gdzieś niedaleko farmy Onara. Oczywiście z dala od innych najemników,wszystko by rozkrradli.
Trzeba znaleźć jakąś jaskinię


Dobrze... Gdy wyjdziemy już z Górniczej Doliny odłączę się od was. Udam się do Khorinis, do ratusza. Tam będę odzyskiwał siły. Wieczorem możecie do mnie przyjść, bym mógł się wam odwdzięczyć. Gdy strażnicy nie będą chcieli was wpuścić-powołajcie się na mnie. Będę mógł nauczyć was także jakichś sztuczek z mieczem jednoręcznym. Kiedyś byłem w tym mistrzem, teraz, na stare lata, zaczyna brakować mi siły. Lepiej ci, Moras? Opuchlizna z nogi zeszła... Chyba dasz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 18:54, Moras1990 napisał:

do <fanfilmu>

( ze złoscia na twarzy) Ehh atak kaszlu :/ Niech ci będzie ale następnym razem nie wymyślaj
takich wymówek tylko walcz!

do <Darkstar>
Myśle ze po tej walce przyjmiecie mnie do najemmników?? ( uśmiecha sie przyjacielsko )

Cóż,nie wiem co powie Lee,ale chrzanić to. Do naszej drużyny jesteś przyjęty. Po powrocie na farmę porozmawiam trohce z Lee na twój temat
[na chwilę spadam, niech moja postać kontynouje podróż z wami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować