Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Gothic 2 - forumowa gra RPG

3525 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 09:26, zajacisko napisał:

Jestem Zajacisko(opowieść o mnie) przydomek po wyglądzie,na kontynencie byłem z matką i ojcem,na
małej farmie aż do dnia...w którym wszystko się zmieniło.Mój ojciec miał już dawno przechlapane
od Beliara,ale magowie wogóle mu nie wierzyli.I pewnego razu naszą farmę odwiedził czarny mag,i
chciał zamienić mego ojca w królikołaka ale trafił we mnie!Czarny mag teleportował się a ja
zrobiłem sę łódź i wypłynąłem w stronę Khorinis żeby go odszukać.Paladynimnie wtrącili do lochu
jako miejską atrakcję.Może by ktoś mnie uwolnił?

- CZARNY MAG, powiadasz? Udziel mi jakiejś informacji o nim, a postaram się nawet, żebyś wrócił do swojej dawnej postaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, przyjmuje twe zadanie. I zamierzam zostać najemnikiem. Mam nadzieję, że jakieś z twoich zadań pomoże mi zostać jednym z nich. Czy udzielisz mi jakichkolwiek wskazówek dotyczących mej misji?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 09:41, Delis napisał:

Oczywiście, przyjmuje twe zadanie. I zamierzam zostać najemnikiem. Mam nadzieję, że jakieś
z twoich zadań pomoże mi zostać jednym z nich. Czy udzielisz mi jakichkolwiek wskazówek dotyczących
mej misji?

Niestety, to zadanie może Ci pomóc zostać strażnikiem miejskim, a później paladynem.
Jedyną wskazówką, jaką mogę Ci udzielić to taka, żebyś szukał tylko w Khorinis, a nie w Górniczej Dolinie. Prawdopodobnie ten mag mieszka na południu, bo na północy jest tylko Czarny Troll, bandyci i lasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<szepcze do fanflimu>
Znalazłem go! Nazywa się Xardas, lecz prosi, żeby nie rozgłaszać jego imienia! Wystarczy iść na północ drogą prowadzącą z miasta. Podczas podróży zaatakowała mnie banda goblinów. Jednak szybko się z nimi rozprawiłem za pomocą mego świetnego łuku. A teraz nagroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 09:56, Delis napisał:

<szepcze do fanflimu>
Znalazłem go! Nazywa się Xardas, lecz prosi, żeby nie rozgłaszać jego imienia! Wystarczy iść
na północ drogą prowadzącą z miasta. Podczas podróży zaatakowała mnie banda goblinów. Jednak
szybko się z nimi rozprawiłem za pomocą mego świetnego łuku. A teraz nagroda...

- Zobaczę, czy za to, że dostarczę mu wiadomość dostanę coś od niego, wtedy możesz liczyć na 60% i coś ode mnie. Spokojna głowa, chyba ufasz paladynowi?

<Chwilę potem>
- Wilekie dzięki! Znalazłem go! Dostałem 1000 sztuk złota, więc dla Ciebie będzie 600, 10 zwojów deszczu ognia, więc dla Ciebie będzie 6 i 2 zwoje przemiany z królikołaka na człowieka i odwrotnie. Dostaniesz ode mnie jeden taki zwój. Przyjmij jeszcze tę runę - teleportuje Cię ona do Khorinis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 09:26, zajacisko napisał:

Jestem Zajacisko(opowieść o mnie) przydomek po wyglądzie,na kontynencie byłem z matką i ojcem,na
małej farmie aż do dnia...w którym wszystko się zmieniło.Mój ojciec miał już dawno przechlapane
od Beliara,ale magowie wogóle mu nie wierzyli.I pewnego razu naszą farmę odwiedził czarny mag,i
chciał zamienić mego ojca w królikołaka ale trafił we mnie!Czarny mag teleportował się a ja
zrobiłem sę łódź i wypłynąłem w stronę Khorinis żeby go odszukać.Paladynimnie wtrącili do lochu
jako miejską atrakcję.Może by ktoś mnie uwolnił?


- Jutro już będziesz wolny. Przyjdź do mnie, a ja przywrócę Ci dawną postać. Tylko powiedz, co dostanę w zamian?

[Przepraszam, zapomniałem dopisać do tamtego posta :|]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Do morasa1990> Proszę, oto długi magiczny miecz jednoręczny, oby ci dobrze słuzył.

<Do fanafilmu.pl> Nie ma potrzeby, by Delis szedł ze mną na farmę, Xardas wskaże mu drogę...

<Do Darkstara> Zbuć się, Górnicza Dolina czeka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nagroda, będe mógł się dobrze wyposażyć do następnego zadania!


[Kto mógłby mi zrobić magiczny łuk? Wiem, że w grze takiego nie ma, ale chyba nic się tu nie stanie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2006 o 09:31, fanfilmu.pl napisał:

- CZARNY MAG, powiadasz? Udziel mi jakiejś informacji o nim, a postaram się nawet, żebyś wrócił
do swojej dawnej postaci!
(sory za dwa posty) CZARNY MAG - jest pomalowany jak świr z sekty,wygląda na nekromantę i sądzić po jego umiejętnościach zna wszystkie czary oprócz run paladynów i jest chory psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 10:53, Magwisienka napisał:

Przypominam, że ktokolwiek chce zostać najemnikiem, winien się do mnie zgłosić (i proponuję,
żeby na koncu kazdego posta umieszczac swoja gildię) (najemnik)

>Eee,no dobra ale conajmnej w Gothicu 2 wygralem 15 razy (conajmniej) i co mam wybierac. Aha i jeszcze mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Magwisienko! Chciałbym dołączyć do was, do najemników. Nie potrzebuję wiele, bo tylko zapłaty jak inni najemnicy i pancerza! Noce spędzam na łonie natury, w lesie, więc łóżko zajmować będe tylko w sytuacjach awaryjnych, np. oblężeniach. Czy potrzebujecie łucznika i tropiciela, który będzie wam dostarczał mięsa i skór? Mogę równie dobrze sprawować się w roli zwiadowcy i płatnego zabójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 11:23, lukmistrz napisał:

<Na przełęczy>

Mamy przed sobą całą watahę orków, trzeba ich jakoś ominąć !

- Nie poradzimy sobie we trójkę? Łapcie - zostało mi parę zwojów kuli ognia! Do Boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować