Zaloguj się, aby obserwować  
Arthas97

Need for Speed: Most Wanted

28 postów w tym temacie

Już za ponad trzy tygodnie na rynku ukaże się nowy NFS - Need for Speed: Most Wanted.
W tym roku NFS tworzy Criterion Games (twórcy m.in. serii Burnout).

Zobaczymy, ile w nowym Need for Speedzie będzie już nieco starego Most Wanted z 2005 r.. Mnie osobiście bardzo podobał się Most Wanted i po cichu liczę, że w nowy NFS będzie miał wiele wspólnego ze starym Most Wanted.
Z pewnością nadchodzący NFS będzie kładł nacisk na rozgrywki multiplayer, jednak przy bardzo dobrym trybie dla pojedynczego gracza chyba nikt nie będzie narzekał na dodanie nowych opcji sieciowych.

Tak więc być może szykuje się nam naprawdę dobry NFS i jest chociaż cień szansy na powrót do starszych NFS.

Ile jest w tym prawdy, przekonamy się już 1 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Duch starych NFSów już chyba nigdy nie powróci.
Oglądając gameplaye można zauważyć totalnie spartolony model jazdy, kto to widział żeby auto się tak zachowywało podczas skręcania na ręcznym. Tej grze bardziej do ścigałek z automatów które stoją w nadmorskich miejscowościach niż do dawnego dobrego MW. Model jazdy przypomina mi ten z Crazy Taxi.
W ogóle nie podoba mi się layout, jestem zwolennikiem standardowego wyglądu wskaźników prędkości itp czyli w dolnym rogu a nie w koło samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko.
Orientuje się ktoś czy będzie coś w rodzaju preordera w postaci pudełka z bonusowym kodem?
Kiedyś prz okazji Shifta można było kupić taki proerder w empiku i mediam po 5zł.
Było pudełko a w nim kod na jakiś dodatek.
W dniu premiery grę można było kupić 5zł taniej pokazując paragon za zakup preordera.

Coraz więcej preorderów takich spotykam w sklepach a jako, że kolekcjonuję NFSy nie chciałbym przegapić takiego preordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 19:21, Chlorofil napisał:

Grał już ktoś ? Jak wrażenia ? Ja dopiero dzisiaj zamówiłem i mam nadzieję, że nie będą
to pieniądze wyrzucone w błoto.

Premiera w piątek, z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 19:49, Dared00 napisał:

> Grał już ktoś ? Jak wrażenia ? Ja dopiero dzisiaj zamówiłem i mam nadzieję, że nie
będą
> to pieniądze wyrzucone w błoto.
Premiera w piątek, z tego co wiem.


Niby tak ale na YT jest pełno gameplayów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko, nie jest to MW ale jako gra wyścigowa jest dobra. Tylko ta optymalizacja... ehh nawet na low 20 klatek... Ledwo można grać... Królestwo za patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 23:32, kesik93 napisał:

Gra jest spoko, nie jest to MW ale jako gra wyścigowa jest dobra. Tylko ta optymalizacja...
ehh nawet na low 20 klatek... Ledwo można grać... Królestwo za patcha...


O kurde :/ To nie dobrze bo sam nie mam mocnego sprzętu. A nie wiesz czy ma wyjść jakiś patch optymalizujący ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 22:25, Maurycy_69 napisał:

Czy tylko ja nie ogarniam sterowania? Jakaś masakra w ogóle nie panuję nad pojazdem..
czy to na padzie czy na klawiaturze. da się to jakoś zoptymalizować?


Chyba tylko Ty. Mi się gra bardzo przyjemnie, po przejściu z Hot Pursuit nie czuję zmiany, a jak już to tylko na lepsze. Może spróbuj inny samochód czy coś... To że na sterowność wpływają ulepszenia chyba już wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 22:25, Maurycy_69 napisał:

Czy tylko ja nie ogarniam sterowania? Jakaś masakra w ogóle nie panuję nad pojazdem..
czy to na padzie czy na klawiaturze. da się to jakoś zoptymalizować?

Ja gram na klawiaturze i masę czasu spędzam po prostu szalejąc po mieście i przy okazji szlifując umiejętności. Na początku jechałem od ściany do ściany i nie mogłem przywyknąć że trzeba jeździć ciągle patrząc na mapę. To teraz robię co chce i samochód cały czas mnie słucha. Każdy nawet najciaśniejszy zakręt driftem? Żaden problem, nawet na wzór szybkich i wściekłych wdriftować używając na górę wielopoziomowego garażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować