Zaloguj się, aby obserwować  
slawus70

SKLEP NA GRAM.PL

32 postów w tym temacie

Kupiłem ostatnio gre w sklepie gram.pl , czekałem na nią tydzień w końcu jest rozpakowuje chce zainstalowac i szok nie ma klucza CD załamka tyle czekania i nici z grania .Poniewaz było przed godz 18 dzwonie na nr podany na stronie i co , nic echo , wiec postanowiłem wysłac maila . Przyszła odpowiedź ze mam gre odesłać z powrotem . Odesłałem oczywiście na swój koszt i po kolejnej nie udanej próbie dodzwonienia napisałem znowu maila z wiadomością ze gre odesłałem co naraziło mnie na dodatkowe koszta , odpowiedzi oczywiście nie dostałem i teraz zamiast grać to czekam , a jaki z tego morał napiszcie sami . Ten list napisałem jako ostrzeżenie żeby sie dwa razy zastanowić zanim się coś kupi w tym sklepie , a za jakiś czas napisze jaki był finał mojej sprawy .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz bardzo, ale zamówiłem w sklepie gram.pl wczesniej dwie paczki na święta i teraz dwa preordery. Wcześniej nie miałem jakichkolwiek problemów i teraz sądze, że ich nie będzie. To, że ty miałeś pecha i oczekujesz, że zaraz wszyscy będą skakać wokół tej jednej paczki to ne oznaka, że sklep na gram.pl jest do bani i nie warto tam kupywac Gdze indziej znajdziesz takie promocje? W Cenedze w Klubie Gracza?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda Mistic....... Ja sam złożyłem 8 zamówień w sklepie gram.pl i dostarczono mi 8 nienaruszonych paczek w których znajdowały się dobre, nienaruszone gry......Ja nie mam na co narzekać, a wprost przeciwnie wg mnie sklep gram.pl jest o wiele lepszy niż niektóre sklepy typu TESCO, REAL itp. itd. (miałem przypadek że kupiłem gre w TESCO i nie było ani klucza ani płytek).....więc nie marudź slawus70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiele razy zamawiałem i tylko kilka razy były połamane ząbki przytrzymujące CD lub instrukcję.
Raz brakowało podkładek do Diablo 2 ale zostało mi to zrekompensowane za darmo i to z nawiązką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz kupiłem w gram.pl i zaraz taka wpadka z tąd moje rozczarowanie i ciesze sie ze to wam sie nie przydazyło bo pewnie mieli byście inne zdanie i szczerze mowiąc wole kupic w Media Markt nie dla idiotów tam przynajmniej nie ma problemu z reklamacja Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, takie rzeczy się zdarzają, ale to nie znaczy żeby nie kupować bo wszystko tak jest. To jest dość dziwny pomysł że jeśli tobie coś poszło nie tak, znaczy że wszystkim musi. Ja zamówiłem grę, wyszła wczoraj, przyszła dziś rano (kurier). Dodatkowo (na co CDP wpływu nie ma) jeszcze był mił kurier. Paczki były bardz w porządku, faktura itd.

Na zakończenie powiem coś w twoim stylu, ale to w ramach zaznaczenia że tak nie wolno:

"Jaki z tego morał? Zawsze kupujcie gry tylko w sklepie GRAM.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 13:38, ciaputek napisał:

(miałem przypadek że kupiłem gre w TESCO i nie było ani klucza ani płytek).....więc
nie marudź slawus70


Świetny argument :D a''la dzieci w zambii nie mają źle, że głodują bo te z mozambiku głodują i jeszcze są bite... nie powinny marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytałem Evil Khana .
Wiesz trzeba dzwonic do skutku. To moj kolega dzwonił do Biura Obsugi Klienta w simplusie 1 godzine tak długo sie łaczyło az sie w koncu dozwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem pewną aferę z pudełkami - były połamane (pewnie niektórzy widzieli ten temat). Co prawda nie odpowiadali na maile ale kiedy na forum o tym napisałem ktoś się zgłosił abym podał swój adres. 3 dni później dostałem nowe pudełka. Założę się że w żadnym innym sklepie nie wymieniliby mi pudełek. Co prawda zdażają im sie błędy jak każdemu ale starają się je wszystkie naprawiać.
P.S Slawus od kiedy za maile się płaci?
>Odesłałem oczywiście na swój koszt i po kolejnej nie udanej próbie dodzwonienia napisałem znowu maila z wiadomością ze gre odesłałem co naraziło mnie na dodatkowe koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 13:58, rick90 napisał:

Też miałem pewną aferę z pudełkami - były połamane (pewnie niektórzy widzieli ten temat). Co
prawda nie odpowiadali na maile ale kiedy na forum o tym napisałem ktoś się zgłosił abym podał
swój adres. 3 dni później dostałem nowe pudełka. Założę się że w żadnym innym sklepie nie wymieniliby
mi pudełek. Co prawda zdażają im sie błędy jak każdemu ale starają się je wszystkie naprawiać.

P.S Slawus od kiedy za maile się płaci?
>Odesłałem oczywiście na swój koszt i po kolejnej nie udanej próbie dodzwonienia napisałem
znowu maila z wiadomością ze gre odesłałem co naraziło mnie na dodatkowe koszta

Odesłałem gre !! nie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 14:00, mefjak napisał:

nie doczytales - odeslal gre a nie maila... znaczy koszta ponios wysylja c gre =)

aaaaaaaaaa, chyba że ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 14:01, rick90 napisał:

> nie doczytales - odeslal gre a nie maila... znaczy koszta ponios wysylja c gre =)
aaaaaaaaaa, chyba że ;)


ale zawsze mogl na koszt odbiorcy bo tak tez sie chyba da =P =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 14:02, mefjak napisał:

> > nie doczytales - odeslal gre a nie maila... znaczy koszta ponios wysylja c gre =)

> aaaaaaaaaa, chyba że ;)

ale zawsze mogl na koszt odbiorcy bo tak tez sie chyba da =P =)

Wysyłaliście przez poczte na koszt odbiorcy?? Ja chciałem i gra nie warta świeczki .Zapraszam na Poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nic nie kupowalem wiec nic nie odsylalem - jak chce cos kupic to ide do empika albo media no chyba ze jakas ciekawa znizka jest na gram.pl wtedy na cos moze sie skusze =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować