Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Brothers in Arms

134 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 18:55, Lukasz924 napisał:

> > ma ktos Earned in blood w edycji premierowej
>
> Ja mam. Pożyczyłem sąsiadowi :E A o co chodzi?


chcialbym kupic


Mogę się ewentualnie wymienić. Zaproponuj coś na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:19, kubos2006 napisał:

Lepiej kupić Brothers in Arms czy call of duty 5 ?
pomocy


Lepiej BiA bo:
1.To najlepsza seria gier o II Wojnie Światowej
2.Za 100 zł możesz nabyć na serwisach aukcyjnych Bia:RtH30+BiA:EiB+BiA:HH, a i tak wychodzi mniej za całą serię niż za CoD5, który Imo jest dobrą grą, ale nie może konkurować z BiA. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko bo mam problem. działa wam BiA na Viście? Kupiłem właśnie z Kolekcji Klasyki, odpalam, splash screen z Fronczewskim przeleci i to tyle, więcej się nic nie uruchamia. Tryb zgodności nie pomaga. Jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 12:49, igor8472 napisał:

Małe pytanko bo mam problem. działa wam BiA na Viście? Kupiłem właśnie z Kolekcji Klasyki,
odpalam, splash screen z Fronczewskim przeleci i to tyle, więcej się nic nie uruchamia.
Tryb zgodności nie pomaga. Jakaś rada?


Próbowałem odpalić u siebie na laptopie, który ma vistę i też nic, ale bardziej podejrzewam to, że na moim lapku nie śmigają nowsze gry przez lipną kartę graficzną.No niestety na stacjonarnym nie mam visty bo bym spróbował odpalić na nim.Jak coś będę wiedział lub jeśli jakoś uda mi się gdzieś to sprawdzić to dam ci znać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 12:49, igor8472 napisał:

Małe pytanko bo mam problem. działa wam BiA na Viście? Kupiłem właśnie z Kolekcji Klasyki,
odpalam, splash screen z Fronczewskim przeleci i to tyle, więcej się nic nie uruchamia.
Tryb zgodności nie pomaga. Jakaś rada?

U mnie na lapku niestety również nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram właśnie w BiA:RtH30, to chyba 5 moje podejście do tej gry :D ale tym razem mam ją zamiar ukończyć :) Nigdy nie miałem na tyle cierpliwości by usiąść do niej na dłużej ponieważ, nie ma co ukrywać jest bardziej skomplikowana i wymagająca niż wszelakie CODy czy MoH. Prawdziwa zabawa, a raczej prawdziwy smak wojny można poczuć tu grając na co najmniej na normalnym poziomie trudności oraz z wyłączonym celownikiem. Gra nabiera niesamowitego smaku i można naprawdę wczuć się w tamte realia. I tak jak koledzy wyżej napisali - świetna fabuła, okroszona przemyśleniami głównego bohatera, które skłaniają nas - graczy do refleksji. Jestem już we Francji, dokładnie w misji gdzie pierwszy raz mamy do czynienia z karabinem snajperskim. I póki co jednym minusem jak dla mnie to mało urozmaicone mapy i czasami utrudnione strzelanie przez liście krzaków bądź źdźbła trawy :D Mimo to gra stoi na bardzo wysokim poziomie, szkoda tylko, że nie została doceniona na tyle, na ile naprawdę zasługuje.

Aha ... zapomniałbym - gram na laptopie z Vistą x64 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w Earned in Blood i moim zdaniem jest zdecydowanie lepsza klimatycznie niż COD''y. Razilo mnie tylko to, że barwy były zbyt nasycone, prawie jak na jarmarku. Muszę kupić HH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłem BiA: Road to hill 30, lecz niestety musiałem zrobić format. Nie znalazłem jednak folderu z sejwami do BiA, przez co nie mogłem zachować postępów w grze. Ma ktoś może sejwy do BiA: Road to hill 30? Albo wie jak odblokować poziomy bez ich przechodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 17:18, CR7 napisał:

Przechodziłem BiA: Road to hill 30, lecz niestety musiałem zrobić format. Nie znalazłem
jednak folderu z sejwami do BiA, przez co nie mogłem zachować postępów w grze. Ma ktoś
może sejwy do BiA: Road to hill 30? Albo wie jak odblokować poziomy bez ich przechodzenia?


Tu masz jakiś unlocker, możesz spróbować:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować