Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2009 o 17:26, Abi_Dalzim napisał:

Stary, to zadanie jest niewykonalne :)
7500 mobków?!? Nie da rady :D


Zgadzam się :)
Zawsze można spróbować w okolicach Shadar-Nur tam jest "tylko" 3500 mobków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 18:10, Lechu21 napisał:

Zawsze można spróbować w okolicach Shadar-Nur tam jest "tylko" 3500 mobków :)

Ale to i tak chyba jest zrobione, że jak wyłączysz i włączysz grę jeszcze raz, to licznik jest zresetowany, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 18:48, Abi_Dalzim napisał:

Ale to i tak chyba jest zrobione, że jak wyłączysz i włączysz grę jeszcze raz, to licznik
jest zresetowany, nie?


Oczywiście że tak.
Próbowałem nabić te kilka tysięcy mobów skończyło się na 500 :)
Cóż żeby zrobić to zadanie naprawdę trzeba na kilku godzin gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 19:10, Lechu21 napisał:

Cóż żeby zrobić to zadanie naprawdę trzeba na kilku godzin gry.

Chyba kilkunastu :)
I by mi oczy wypłynęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małego problema... Jestem w misji gdzie mam zanieść jakiemuś dowódcy pierścień od barona. Nie wiem jednak jak dojść do tego dowódcy gdyż jest to za kanionem. Jedyna droga wiedzie do jakiś podziemii z wieloma żołnierzami i chyba nie ma tam wyjścia z innej strony. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 20:40, Orion napisał:

Mam małego problema... Jestem w misji gdzie mam zanieść jakiemuś dowódcy pierścień od
barona. Nie wiem jednak jak dojść do tego dowódcy gdyż jest to za kanionem. Jedyna droga
wiedzie do jakiś podziemii z wieloma żołnierzami i chyba nie ma tam wyjścia z innej strony.
Proszę o pomoc.


Przywódca, z którym masz się spotkać w tym zadaniu znajduje się na przełęczy Icecreek, niedaleko wioski Slaters Grave. Musiałeś pójść jakąś złą drogą. Tutaj masz dokładny opis questa
http://wolfes-lair.rpgplanet.gamespy.com/MainQuests/ActIPathsOfDestinyall.html#Sharuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2009 o 21:04, Lechu21 napisał:

Przywódca, z którym masz się spotkać w tym zadaniu znajduje się na przełęczy Icecreek,
niedaleko wioski Slaters Grave. Musiałeś pójść jakąś złą drogą. Tutaj masz dokładny opis
questa
http://wolfes-lair.rpgplanet.gamespy.com/MainQuests/ActIPathsOfDestinyall.html#Sharuka


Opis dobry, z tym że nie jest opisane jak dojść do tego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 22:23, Orion napisał:

Opis dobry, z tym że nie jest opisane jak dojść do tego miasta.


Dobra spróbuję Ci to opisać :) Wyjdź całkowicie z twierdzy Kruka i udaj się główną ścieżką na południowy- zachód.
W pewnym momencie natrafisz na inną drogę prowadzącą bardziej w las ( jej początek zaznaczyłem pinezką na mapie) idź nią cały czas, a na pewno trafisz do Slaters Grave (zaznaczone czerwoną kropą na mapie). Komendant Sharuki znajduje się w pobliżu portalu niedaleko Slaters Grave.

20090721162030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:20, Lechu21 napisał:

> Opis dobry, z tym że nie jest opisane jak dojść do tego miasta.

Dobra spróbuję Ci to opisać :) Wyjdź całkowicie z twierdzy Kruka i udaj się główną ścieżką
na południowy- zachód.
W pewnym momencie natrafisz na inną drogę prowadzącą bardziej w las ( jej początek zaznaczyłem
pinezką na mapie) idź nią cały czas, a na pewno trafisz do Slaters Grave (zaznaczone
czerwoną kropą na mapie). Komendant Sharuki znajduje się w pobliżu portalu niedaleko
Slaters Grave.


Ooo świetnie. Bardzo Ci dziękuje. Bardzo mi pomogłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, a mianowicie po zainstalowaniu najnowszego patcha 2.43 po wczytaniu stanu gry wywala mnie do windy, czy ktoś ma taki problem i go rozwiązał ?

o kurcze pomyliłem tematy, wybaczcie to miało być w sacred 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 08:20, mefito1996 napisał:

czy można grać w sacred przesz internet??? bo u mnie w ogole nie ma takiego przycisku

Zanim zadajesz takie pytania, wypadałoby zobaczyć ostatnie ~5 stron. Użycie googli też jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
>mam już opcje gry przez internet odblokowaną ( patch 2.28 do UW załatwił sprawę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Dałem grze trzecią szansę, ale niestety Sacred jest nudny, nudny, nudny. Wróciłem znowu do Diablo 2 (mimo, że znam tę grę na wylot, to nadal sprawia mi kupę frajdy).

W Sacreda próbowałem grac Serafią, Wiedźmą i Krasnoludem. Najdłużej wytrzymała Wiedźma (chyba do 42 poziomu). Ale ta gra nie ma klimatu odpowiedniego dla mnie i chyba już sobie ją całkowicie odpuszczę.

Pozdrawiam wszystkich nadal grających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Sacred zaczęła nudzić na 62 lvl mojego krasnoluda. Dwa poziomy trudności zrobione, na trzecim odechciało mi się znowu robić to samo.
Niemniej gra zapewniła mi dobre kilkanaście, jesli nie ponad 20 godzin zabawy na wysokim poziomie. Ale co za dużo, to niezdrowo.

Szkoda, że tak mało na rynku jest h''n''s-y reprezentujacych wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Podczas grania w Sacred (single player) od czasu do czasu pojawiają się u mnie spowolnienia, trwają różnie, przeważnie powyżej minuty.
Gram na najwyższych ustawieniach, przy średnich jest to samo zjawisko.
Moja konfiguracja PC:
Windows XP, SP 3
1 GB RAM
RADEON X1600
Intel Pentium Dual Core T2080

Myślę, że problem nie tkwi w sprzęcie, a w jakichś ustawieniach, może powinienem coś powyłączać.
Wyłączałem antywirusa, ale to nic nie daje, bez muzyki z Winampa też się tnie.
Poratujcie, gra jest naprawdę dobra, czego się po niej nie spodziewałem, bo każdy hack''n''slash stoi w gęstym cieniu Diablo, tu mamy jednak ewenement.
Co do hack''n''slashy:
seria Diablo - genialne
Sacred Golden - świetna pozycja, w zupełnie innym świecie niż ten znany z sagi o Diablo
Loki - miszmasz mitologiczny, niestety wiele w nim błędów, co nadrabia świetnymi modelami i lokacjami
Frater - nie podobał mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 16:55, HumanGhost napisał:

Mnie Sacred zaczęła nudzić na 62 lvl mojego krasnoluda. Dwa poziomy trudności zrobione,
na trzecim odechciało mi się znowu robić to samo.
Niemniej gra zapewniła mi dobre kilkanaście, jesli nie ponad 20 godzin zabawy na wysokim
poziomie. Ale co za dużo, to niezdrowo.

Szkoda, że tak mało na rynku jest h''n''s-y reprezentujacych wysoki poziom.

witam mam pytanie wiesz może jak zrobić by savy z podstawowego sacred chodziły na wersji sacred złota edycja?? O mam new range xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 06:20, HumanGhost napisał:

Przykro mi, nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.

oki dzięki że odpisałeś może ktoś inny będzie wiedział ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:19, Eternal101 napisał:

witam mam pytanie wiesz może jak zrobić by savy z podstawowego sacred chodziły na wersji
sacred złota edycja?? O mam new range xDD

Mi się wydaje, że nie można nic takiego zrobić. Kampania z podstawy i podziemia to 2 różne kampanie. Jedynie co możesz zrobić to exportować postać z podstawy, a później importować przy zaczynaniu kampanii z podziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować