Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Sacred - temat ogólny

855 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2009 o 17:27, HumanGhost napisał:

/.../ Krasnolud na miotaczu ognia. Nie do zdarcia. /.../

Jak rozwijałeś? Na co trzeba zwracać uwagę? Czy rozwijać go tylko na miotacz, czy broń też się przydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 17:44, Abi_Dalzim napisał:

Jak rozwijałeś? Na co trzeba zwracać uwagę? Czy rozwijać go tylko na miotacz, czy broń też się przydaje?


Wszystkie punkty w fizycznę regenrację.
Miotacz ognia rozwijać tak żeby nie miał za długiego czasu regeneracji. Staram sie trzymać ok.6-7 sekund regeneracji.
Dodatkowo stal krasnoludów + zbroja krasnoludów + zamroczenie + okrzyk wojenny -> to wszystko jako układ i masz na jakis czas lepsza ochronę i atak.
Ze skilli rozwijam najbardziej władanie bronią, tężyznę fizyczną, wiedze krasnoludów, zbroję, władanie toporem i blokowanie ciosów. Reszta wedle uznania.

Gierka jest naprawdę fajna, już sie nawet do głupiej mini mapy przyzwyczaiłem i narzuconej z góry odległości widoku postaci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 08:46, Lechu21 napisał:

> Mam problem w 3 akcie. Muszę zdobyć elemnt of water, jestem w tej jaskini, gdzie
jest
> dużo wody, ale nie wiem gdzie on jest. Mógłby mnie ktoś pokierować?

O ile dobrze pamiętam żywioł wody nie był w jakiejś dużej jaskini. Być może jesteś w
miejscu, gdzie otwierało się zapory krasnoludów. Najpierw musisz otworzyć zaporę (kliknąć
na taką dźwignię, żółta strzałka na mapie powinna cię doprowadzić) potem odblokuję się
wejście do jaskini, gdy już się tam dostaniesz nie ma żadnego problemu ze zdobyciem żywiołu.

Gdybyś jednak nic nie zrozumiał z mojego opisu :) to tutaj masz opis questa razem z mapkami
:
http://wolfes-lair.rpgplanet.gamespy.com/MainQuests/ActIIITheDamsofGnarlstat.html


Dzięki za stronkę, na prawdę pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś mod do Sacred, który likwidowałby respawn stworków? Chodzi mi o takie rozwiązanie jakie jest w Diablo 2 , czyli respawn po ponownym uruchomieniu gry. Jest coś takiego (na google nie znalazłem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:58, Abi_Dalzim napisał:

Czy istnieje jakiś mod do Sacred, który likwidowałby respawn stworków?


Niestety nie ma. A z tego co widze to do Sacred nie ma zadnych modów, prócz jakiegoś do przenoszenia itemków między postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 17:58, HumanGhost napisał:

Niestety nie ma. A z tego co widze to do Sacred nie ma zadnych modów, prócz jakiegoś
do przenoszenia itemków między postaciami.

Kiszka straszna... Bardzo denerwuje mnie to, że po obszarze, który dopiero co oczyściłem, zaczynają po chwili biegać mobki. Ja należę do graczy-czyścicieli, którzy wyrzynają wszystko i otwierają każdą skrzynkę i taka sytuacja bardzo mnie irytuje...
No ale cóż, chyba pozostaje mi z tym żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 22:25, Orion napisał:

Mam pytanie co do Sacred. Czy w tej grze jest jakaś postać którą gra się najłatwiej czy
każdą jednakowo?


Postaciami którymi najłatwiej przechodzi się grę są Mroczny Elf oraz Krasnolud.Pierwszy potrafi rzucać pułapki które są zabójcze dla większych grup wrogów,drugi używa różnego rodzaju miotaczy,którymi przy odpowiednim rozdzieleniu punktów umiejętności kładzie większość przeciwników bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 23:01, Pablo1989 napisał:

Serafia czy Demonica ?, Bo chyba moim zdaniem Serafia.


Serafia to całkiem niezła postać,dysponująca kilkoma naprawdę ciekawymi atakami,w niektórych momentach bywa ciężko,ale ogólnie nie jest źle.Demonicą jak na razie nie miałem okazji zagrać,ale od siebie polecałbym Ci zagranie Wampirzycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam widzę że jestem inny, bo gram magiem.
Ostrza Lodu, Podmuch Wiatru, Lodowy Krąg i do tego buffy : Skóra z Kamienia i Astralna regeneracja. Jest bardzo miło, tylko że musze rozwijać bardziej astralke, bo mam wysoki czas regeneracji dwóch pierwszych skilli. Do tego kompletuje set Blackstaffa, jakby ktoś miał, to powiedźcie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ciskam gladka.
To, że dałem 15 w tężyznę fizyczną to pryszcz. 20 w Dwie bronie D===
tylko długi regen skilli :/.
Muszę przyznać że mag to chyba najłatwiejsza postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki mieliście level w momecie ukończenia po raz pierwszy podstawki + dodatku? Mam teraz 55 i zostało mi jeszcze pare zadań głównych z dodatku.

Mam dziwne uczucie jak gram krasnoludem. Mimo, że mam 55 lvl to sprzęt mam prawie niezmieniony od jakichś 10-15lvl. Może mam pecha, ale nic ciekawego mi nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 14:48, HumanGhost napisał:

Jaki mieliście level w momecie ukończenia po raz pierwszy podstawki + dodatku? Mam teraz
55 i zostało mi jeszcze pare zadań głównych z dodatku.


Po raz pierwszy, dawno to było,ale kończyłem (wiedźmą) chyba na 50 lvl podstawkę, a 65 dodatek.
Zbyt dużo questów pobocznych nie robiłem :)

>Mam dziwne uczucie jak gram krasnoludem. Mimo, że mam 55 lvl to sprzęt mam prawie niezmieniony od jakichś >10-15lvl. Może mam pecha, ale nic ciekawego mi nie leci.

Ze sprzętem bywa różnie :) Raz wypadnie coś dobrego po 5 lvl , raz po połowie gry.
Głównie zależy to od poziomu trudności na jakim grasz rzadziej od szansy znalezienia magicznych przedmiotów.
Na brązowym i srebrnym naprawdę trzeba być cierpliwym. Jednak polecam trochę załadować w żądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 11:40, Pernia napisał:

a ja tam widzę że jestem inny, bo gram magiem.
Ostrza Lodu, Podmuch Wiatru, Lodowy Krąg i do tego buffy : Skóra z Kamienia i Astralna
regeneracja. Jest bardzo miło, tylko że musze rozwijać bardziej astralke, bo mam wysoki
czas regeneracji dwóch pierwszych skilli. Do tego kompletuje set Blackstaffa, jakby ktoś
miał, to powiedźcie ^^

Miałem podobnego maga, ale tylko na ostrza lodu i buffy: Skóra z Kamienia, Astralna regeneracja i Magiczna tarcza.
Przyjemnie się nim grało i udało mi się skompletować całego Blackstaffa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowałem dzisiaj straszliwie dokuczliwy błąd.Otóż mniej więcej co 30 minut gra zalicza wyjście do Windowsa,miał ktoś może podobny problem i zna jakieś skuteczne rozwiązanie,bo mówiąc szczerze takie granie jest trochę denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 19:23, Abi_Dalzim napisał:

Kiszka straszna... Bardzo denerwuje mnie to, że po obszarze, który dopiero co oczyściłem,
zaczynają po chwili biegać mobki.


Wykonuj questy. Po wykonaniu odpowiedniej ilości questów na danym obszarze (nie powiem ile, bo nie pamiętam, już parę latek w Sacred nie grałem) otrzymasz informację, że obszar jest bezpieczny. Nie likwiduje to respawnu potworów, ale znacznie go ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 19:23, Abi_Dalzim napisał:

Kiszka straszna... Bardzo denerwuje mnie to, że po obszarze, który dopiero co oczyściłem,
zaczynają po chwili biegać mobki. Ja należę do graczy-czyścicieli, którzy wyrzynają wszystko
i otwierają każdą skrzynkę i taka sytuacja bardzo mnie irytuje...
No ale cóż, chyba pozostaje mi z tym żyć :)


Można ograniczyć liczbę mobów, jednak jest to bardzo trudne zadanie.
Chodzi mi o tzw. region boss, w lewym górnym rogu minimapy masz informację o poziomie trudności, regionie i liczbie potworów do zabicia. Jeśli wybijesz daną liczbę mobów aktywuje się zadanie wyzwól region, myślę że po jego wykonaniu respawn potworków wyraźnie się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować