Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 18:35, Lord chicken napisał:

Heja.Czy ma może ktoś stronke z patchem 1.52 bo z gram.pl nie da się ściągnoć;/

A gdzie kupowałeś grę jeśli masz wydanie cd project to czy jest zarejestrowane ? Jeśli masz pirata to bardzo nieładnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:35, Lord chicken napisał:

Heja.Czy ma może ktoś stronke z patchem 1.52 bo z gram.pl nie da się ściągnoć;/


Jak się nie da? Zastanów się, czy w ogóle będzie Ci potrzebny. Uruchom Spellforce i popatrz w prawy dolny róg menu głównego. Jeśli masz wersję 1.52xxxxx (lub jakąkolwiek starszą) to dobrze, jeśli 1.53xxxxx to możesz śmiało lamentować. Ta wersja to khem... jest wykastrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 13:27, ginx2 napisał:

jeśli 1.53xxxxx to możesz śmiało lamentować. Ta wersja to khem... jest wykastrowana.


W jakim sensie wykastrowana?? Ja mam 1.53 i mi wszystko dobrze chodzi. Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:22, Obiwankenobi napisał:

W jakim sensie wykastrowana?? Ja mam 1.53 i mi wszystko dobrze chodzi. Nie rozumiem.


1) nie działa edytor map
2) są problemy z grą online
3) są problemy z kolejnymi patchami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:06, mila-221 napisał:

Na samym końcu CF są takie wrota demonów czy coś w tym stylu . Do czego to jest ???

O ile dobrze kojarze to są to wrota na arenie przy belialu będą z nich wychodzic płonące ofiary ,wrogowie . Z tego co piszesz wnioskuje że grasz z kodami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:56, ikof napisał:

> Na samym końcu CF są takie wrota demonów czy coś w tym stylu . Do czego to jest ???
O ile dobrze kojarze to są to wrota na arenie przy belialu będą z nich wychodzic płonące ofiary
,wrogowie . Z tego co piszesz wnioskuje że grasz z kodami ?

Nie , nie gram na nich choć ich używałam w sytuacji zwątpienia . Właśnie zaczęłam z nim walczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powodzenia czeka cię ciężka walka , a kim grasz wojem czy magiem ? Jak grałem wojem to długo to trało ,zwłaszcza , że ciągle przywołuje ostrza i magów kręgu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:44, ikof napisał:

W takim razie powodzenia czeka cię ciężka walka , a kim grasz wojem czy magiem ? Jak grałem
wojem to długo to trało ,zwłaszcza , że ciągle przywołuje ostrza i magów kręgu .

Gram lekkim wojownikiem z białą magią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:30, Fumiko napisał:

1) nie działa edytor map
2) są problemy z grą online
3) są problemy z kolejnymi patchami...


A nie da się tego jakoś ominąc?? Tych błedów? Bo jeśli tak to prosze o info. Ja nawet nie wiedziałem że jest coś takiego w SpellForce jak edytor map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 16:30, Fumiko napisał:

3) są problemy z kolejnymi patchami...

Czy da się jakiś zainstalowac bo chcę swobodnie pograc w necie , też mam 1.53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:35, Lord chicken napisał:

Heja.Czy ma może ktoś stronke z patchem 1.52 bo z gram.pl nie da się ściągnoć;/

Też miałem problem ze ściągnięciem bezpośrednim ale walnąłem do flashgeta i zaczął się ściągac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 13:27, ginx2 napisał:

> Heja.Czy ma może ktoś stronke z patchem 1.52 bo z gram.pl nie da się ściągnoć;/

Jak się nie da? Zastanów się, czy w ogóle będzie Ci potrzebny. Uruchom Spellforce i popatrz
w prawy dolny róg menu głównego. Jeśli masz wersję 1.52xxxxx (lub jakąkolwiek starszą) to dobrze,
jeśli 1.53xxxxx to możesz śmiało lamentować. Ta wersja to khem... jest wykastrowana.


Potrzebuję informacji. Jestem niedoświadczonym graczem ,mam wersję 1.53xxxxx ściągnołem z gram.pl patchem 1.52 , ale nie chce się rozpakować ,jest informacja że jest ona przeznaczona dla wersji wcześniejszych. Chciałbym grać przez neta , ale jak dotej pory nie udało mi to się . Czy to jest związane z tym że mam wersję 1.53?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 23:50, heroes endriu napisał:

Potrzebuję informacji. Jestem niedoświadczonym graczem ,mam wersję 1.53xxxxx ściągnołem
z gram.pl patchem 1.52 , ale nie chce się rozpakować ,jest informacja że jest ona przeznaczona
dla wersji wcześniejszych. Chciałbym grać przez neta , ale jak dotej pory nie udało mi to się
. Czy to jest związane z tym że mam wersję 1.53?


Tak. I co to za słowa, te "ściągnołem" i "dotej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 10:22, zapodaj napisał:

Mam pytanie , mianowicie : Do czego służy " Lśniący ośmiokąt "


Do obudzenia jednego umarlaka. Ale żebyś mnie zabił to sobie teraz nie przypomnę gdzie on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:53, ikof napisał:

> Heja.Czy ma może ktoś stronke z patchem 1.52 bo z gram.pl nie da się ściągnoć;/
A gdzie kupowałeś grę jeśli masz wydanie cd project to czy jest zarejestrowane ? Jeśli masz
pirata to bardzo nieładnie .



Nie nie mam pirata ale jak klikam na gram.pl na ten patch to pisze że nie można wyświetlić strony;.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 13:13, Fumiko napisał:

> Mam pytanie , mianowicie : Do czego służy " Lśniący ośmiokąt "

Do obudzenia jednego umarlaka. Ale żebyś mnie zabił to sobie teraz nie przypomnę gdzie on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 13:41, Lord chicken napisał:

> > Mam pytanie , mianowicie : Do czego służy " Lśniący ośmiokąt "
>
> Do obudzenia jednego umarlaka. Ale żebyś mnie zabił to sobie teraz nie przypomnę gdzie
on jest.


Umarlak jest w Kurhanach, na północno-wschodnim krańcu mapy, wiem bo nie dawno zacząłem znowu grać w SpellForce i kilka dni temu robiłem tę misję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się