Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2007 o 16:07, Ttomekt napisał:

Czemu w Żywym Lesie i Dolinie Sharrow mana w niektórych jednostkach nie regeneruje się. Po
jakimś czasie zaczęła się pojawiać u Mrocznych Elfów, następnie gdy grałem Ludźmi, Elfami i
Krasnoludami to posiadali ją tylko Krasnoludzi i Ludzie.

Mana i życie regeneruje się tylko u tych jednostek, które mają swój magazyn żywności. Może nie pstawiłeś magazynu dla elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie dopuki nie masz magazynu żywności nie będzie regeneracji punktów życia ani many . jak masz poziom powyżej 26 to możesz w dolinie sharrow zagrac samym awatarem , ja męczyłem się z monumentami a jak zagrałem awatarem to poszło gładko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z misją w Komnatach Zegarowych. Nie mogę wejść do Labiryntu z minotaurami. Na jednej stronie czytałem że klucz do niego daje ten gostek na X. Lecz ja go odrazu zabiłem. Czy istnieje możliwość wejścia tam ?? A jak nie czy może mi ktoś wysłać sava ( najlepiej wojownik specjalizujący się w Ciężkim Uzbrojeniu ). Mój mail to timio92@o2.pl . Z góry za odpowiedź Wielkie THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:11, TiMiO napisał:

Mam mały problem z misją w Komnatach Zegarowych. Nie mogę wejść do Labiryntu z minotaurami.
Na jednej stronie czytałem że klucz do niego daje ten gostek na X. Lecz ja go odrazu zabiłem.
Czy istnieje możliwość wejścia tam ??

niestety jeśli zabiłeś xalabara zanim dał ci klucz do labiryntu tojuż tam nie wejdziesz , jedyna możliwośc (polecam ) to zagranie z wcześniejszego zapisu nawet jeśli to wcześniejsza mapa , nie mam niestety żadnego bo przy ostatniej czystce kompa wykasowałem wszystkie . Warto poświęcic troche czasu i rozegrac to jeszcze raz bo w kryptach znajdziesz sporo przydatnych przedmiotów , niektóre z nich potrzebne sądo ukończenia misji pobocznych .życzę miłej i goącej rozgrywki .

20070306120838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:13, qwerty1993 napisał:

gdzie jest ten mech co ci go każe dyrektor zoo przynieść w zamian za irfita czy ifrita (jakoś
tak).
Z góry Thx


Jest w Mieście Dusz na prawo od zachodniego Monumentu Bohaterów (wygląda jak miniaturowy Kowal Dusz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:26, ginx2 napisał:

> gdzie jest ten mech co ci go każe dyrektor zoo przynieść w zamian za irfita czy ifrita
(jakoś
> tak).
> Z góry Thx

Jest w Mieście Dusz na prawo od zachodniego Monumentu Bohaterów (wygląda jak miniaturowy Kowal
Dusz).


zdaje mi się że o czymś nie wiem. jestem teraz w wąwozie na początku.
w mieście dusz w idzę na zachodzie jakby oddzielną wyspę
jak się na nią dostać?
czy trzeba najpierw rozwiązać misję driady(zasadzanie nasionek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:53, qwerty1993 napisał:

zdaje mi się że o czymś nie wiem. jestem teraz w wąwozie na początku.
w mieście dusz w idzę na zachodzie jakby oddzielną wyspę
jak się na nią dostać?
czy trzeba najpierw rozwiązać misję driady(zasadzanie nasionek)?


Miasto Dusz to tak naprawdę 2 wyspy: na wschodniej zaczyna się grę, gdy importuje się postać z Oddechu Zimy, a zachodnia jest ogólnodostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:53, qwerty1993 napisał:

> > gdzie jest ten mech co ci go każe dyrektor zoo przynieść w zamian za irfita czy ifrita

Opłacalne jest zasadzenie wszystkich nasion driady , wtedy dostaniesz jeszcze jedno z którym pójdziesz do miasta dusz . Dostaniesz terz klucz runiczny do bramki przeklętych strażników .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2007 o 19:53, qwerty1993 napisał:


zdaje mi się że o czymś nie wiem. jestem teraz w wąwozie na początku.
w mieście dusz w idzę na zachodzie jakby oddzielną wyspę
jak się na nią dostać?
czy trzeba najpierw rozwiązać misję driady(zasadzanie nasionek)?



Na ta wyspę jeżeli już chcesz to możesz tam sie dostać kodem . Wpisujesz w konsoli Appilcation:TeleportAvatar(x,x)
W miejsce x musisz wpisać współrzędne tego właśnie miejsca , ale niestety musisz próbować , bo nie pamiętam jakie są . Pierwszy x przesuwa avatar w prawo lub w lewo ( zależy jaką wpiszesz liczbę , ale słyszałam, że środek każdej mapy to (200,200) ) Drugi x przesuwa avatar w górę lub w dół . Przed próbowaniem radzę zapisać stan gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:17, Sycylius napisał:

Czy w tym wątku mowi sie o pierwszej i drogiej częsci?Czy tylko o pierwszym?

O zakonie świtu , cieniu feniksa , i oddechu zimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:17, Sycylius napisał:

Czy w tym wątku mówi się o pierwszej i drugiej części? Czy tylko o pierwszym?

To temat o pomocy do Spellforce 1 wraz z dodatkami. Do drugiej części jest osobny temat, ale niestety niektórzy pytają się o SP2 w tym temacie.
PS. Przepraszam za bezczelne poprawienie pisowni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:09, Graszczur napisał:

> Czy w tym wątku mówi się o pierwszej i drugiej części? Czy tylko o pierwszym?
To temat o pomocy do Spellforce 1 wraz z dodatkami. Do drugiej części jest osobny temat,
ale niestety niektórzy pytają się o SP2 w tym temacie.
PS. Przepraszam za bezczelne poprawienie pisowni :P



A masz moze link do tego tematu?Jak wpisuje w wyszukiwarce to zadnego wiekszego tematu mi nie znajduje.pls o link :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 19:53, qwerty1993 napisał:

> > gdzie jest ten mech co ci go każe dyrektor zoo przynieść w zamian za irfita czy ifrita

> (jakoś
> > tak).
> > Z góry Thx
>
> Jest w Mieście Dusz na prawo od zachodniego Monumentu Bohaterów (wygląda jak miniaturowy
Kowal
> Dusz).

zdaje mi się że o czymś nie wiem. jestem teraz w wąwozie na początku.
w mieście dusz w idzę na zachodzie jakby oddzielną wyspę
jak się na nią dostać?
czy trzeba najpierw rozwiązać misję driady(zasadzanie nasionek)?



na tą wyspe możesz dostać się przez portal na czerwonych pustkowiach(baza mumi) i mehanoid niewygląda jak kowal dusz tylko jak spiżowy olbrzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co tak głupie pytania zadajesz? Demo przecież jest takie samo jak pełna tylko mniej możliwości jest w nim nie? Najwyżej w rayman raving rabbits gra sie nie uruchamia choc demo dobrze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się