Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 17:15, Obiwankenobi napisał:

> Przecież masz je na instrukcji
Nie widze nigdzie ich.
Możesz mi powiedzieć w którym są miejscu??????

Na tyle instrukcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak miałem. Okazało się, że miałem za mało miejsca na dysku. Zwolnij trochę, a znów będziesz mógł grać normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 05:12, Bill-TH napisał:

Ja też tak miałem. Okazało się, że miałem za mało miejsca na dysku. Zwolnij trochę, a znów
będziesz mógł grać normalnie.


Myślałem o tym wcześniej, ale to że mam za mało miejsca na dysku jest po prostu niemożliwe. Tam, gdzie zapisują się sejwy jest ok. 2 GB wolnego miejsca... a może to jeszcze za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 16:46, suprise18 napisał:

Witam, czy ktos z was ma problemy z uruchomieniem Spellforce Złota Edycja ? (użycie procka
90% etc.) ? Jeżeli tak to zgłaszajcie się do mnie mam plik exe od pomocy technicznej dzieki
ktoremu gra dziala, moze niedlugo zrobią z tego oficjalną łatkę.
Piszcie też o błędach w tekstach w grze Spellforce (literówki, etc.) tez je prześlę do pomocy
technicznej (zgłosiłem błędy w Menu - gra wielosobowa oraz dziwne wyrażenie "Dokładny" przy
wyborze poziomu trudności powinno być wysoki)
Kontakt: komunikator Tlen.pl id: suprise1

Trochę się spóźniłem ale mam problem. Pisałem już podobny temat ale nie dostałem odpowiedzi. Mianowicie włączam grę, robie sobie postać, ładuje mi się gra i nagle wyskakuje mi błąd. Mam słaby komp: 2,4 ghz, 256 ram, sis 741, ale koledze na gorszym chodziło, Na gorszym ale chodziło. Więc czy wiesz o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:05, dawiddawiddaiwd napisał:

Hej mam pytanko czy jest tajny kod do ctego aby awansowac na nastepny poziom bo cos o tym słyszalem
. . .

Nie , nie ma nic takiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:05, dawiddawiddaiwd napisał:

Hej mam pytanko czy jest tajny kod do ctego aby awansowac na nastepny poziom bo cos o tym słyszalem
. . .


He he he... Czitowanko:)

Nie, kodu brak, ale jest trainer, który oczywiście NIE DZIAŁA z Polską wersją gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam mały problemik z pewmną misją w Oddechu Zimy. Zamaskowany kazał mi przynieść pozostałe części Tkacza Ostrzy. Zebrałem je wszystkie lecz on nie chce je przyjąć. Sprawdziłem więc czy mam wszystkie i aż mnie zatkało gdy miałem dwa nagolannik ( jedno wygląda jak nagolanniki a drugie jakby kręgosłup ) i. Mam wersje 1.53.65731 i prosze o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:18, TiMiO napisał:

Witam! Mam mały problemik z pewmną misją w Oddechu Zimy. Zamaskowany kazał mi przynieść pozostałe
części Tkacza Ostrzy. Zebrałem je wszystkie lecz on nie chce je przyjąć.

O ile to nie błąd gry (dwie jednakowe części) to chyba trzeba było Zamaskowanemu przynieść również czystą runę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jedną misją dodatkową w Szarogórzu a mianowicie z echo. Mam znależć 3 nagrobki więc ide i znajduje jeden nagrobek, drugi i jaskinie. Z dwuch nagrobków wyszły szkielety a przy jaskini nic sie nie da zrobić. Więc:"O co chodzi!!!!!"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:35, Cezar14 napisał:

Mam problem z jedną misją dodatkową w Szarogórzu a mianowicie z echo. Mam znależć 3 nagrobki
więc ide i znajduje jeden nagrobek, drugi i jaskinie. Z dwuch nagrobków wyszły szkielety a
przy jaskini nic sie nie da zrobić. Więc:"O co chodzi!!!!!"?

Jaskinią jest związana z dalszą częścią tego zadania. Trzeci nagrobek znajduje się w zachodniej części dawnego obozu goblinów na południe od jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kiedy moge przywoływać inne rasy.
i jaka jest najlepsza jednostka oprucz awatara i bochatera
i co to jest Tytan Ludzi (moge to wynależć w dużych kwaterach)w misji cień drzew
???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 19:45, Michonko napisał:

mam pytanie kiedy moge przywoływać inne rasy.
i jaka jest najlepsza jednostka oprucz awatara i bochatera
i co to jest Tytan Ludzi (moge to wynależć w dużych kwaterach)w misji cień drzew
???????????????????????????

Kolejną rasą pokierujesz już na następnej mapie, będą to elfy. Ogólnie rzecz ujmując rasami światła (ludzie, elfy, krasnoludami) kierujemy przez znaczną większość gry.
Tytan to kosztowna jednostka, która wspiera sojuszników różnymi aurami (u dobrych ras) bądź osłabia przeciwnika (u ras drugiej strony). Jest zazwyczaj wytrzymały i zadaje większe obrażenia, ale można go przywołać raz na mapę W którymś z dodatków (nie jestem pewien w którym) dochodzi możliwość ulepszania tytana i tym samym powoływania kilku (ale nie w tym samym czasie, ale gdy obecny zginie). To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:31, Michonko napisał:

jaka jest najsilniejsza jadnostka którą można przywołać w monumencie ludzi??


Według mnie tytan, a po nim paladyn i menat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 11:31, Michonko napisał:

jaka jest najsilniejsza jadnostka którą można przywołać w monumencie ludzi??

Z góry na dół : Tytan ludzi , zbrojny , paladyn , zbrojny , mentant , zaklinacz , kapłan , strzelec , zwiadowca , rekrut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się