Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 21:04, Lord Andre napisał:

> Mam małe pytanie , mianowicie : Gdzie mogę znaleźć w lodowych bagnach jakiś wojowników
z mrocznych
> elfów , jeśli wogóle tam są ?
Jeżeli chodzi Ci o plany jednostek Mrocznych Elfów to ich tam nie znajdziesz, zyskasz jedynie
parę planów budynków. Jeśli zaś mówsz o NPC to spotkasz Craiga Un''Shallacha na południu, przy
portalu do Godmarchii.

A co to NPC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 13:17, zapodaj napisał:

A co to NPC ?


NPC - skrót od Non Player Character. W grach RPG i cRPG, to po prostu postacie, którymi kieruje komputer. Najczęściej są elementami zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:28, zapodaj napisał:

Gdzie mogę znaleźć zbroję Amry ?

Przy grobie Amry w Kurhanach Skowytu, mniej więcej na środku mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania dotyczące Zakonu Świtu:
1.Czy cienie są nieumarłymi?
2.CZy elfka Feadale w Eloni(ta który stoi pomiędzy dwoma Samotniami) da jakąś misję?Jeśli tak to napiszcie kiedy mam się do niej zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1.Mam problem w Szarogórzu nie mogę gadać z trupami w nocy, na cmentarzu.
2.Dwie elfki w Eloni, nie wiem czy dadzą mi Questa Feadale, i ta z długim łukiem.
3.Mam 26 lvl, przed walką z kowalem dusz, jak nabić więcej? ( Bruzda i Mulandir czyste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 19:48, Lord chicken napisał:

Mam dwa pytania dotyczące Zakonu Świtu:
1.Czy cienie są nieumarłymi?

Można tak to interpretować. W SpellForce jest napisane, że to jest dawna armia Hokana, która się rozproszyła po wojnie przywołań. Nieumarli dzielą się na ożywińców - to te szkielety i tym podobne, oraz na cienie - to te takie stwory w czarnych szatach, niczym z filmu "Krzyk" ;)

Dnia 21.03.2007 o 19:48, Lord chicken napisał:

2.CZy elfka Feadale w Eloni(ta który stoi pomiędzy dwoma Samotniami) da jakąś misję?Jeśli tak
to napiszcie kiedy mam się do niej zgłosić.

Mi nic o tym nie wiadomo, także się zastanawiałem nad tym i myślałem że mam buga w grze jak dotarłem do Eloni, kilka dni temu. Żadko się zdarze że osoba posiadające swoje imię nie daje misji. ;) Jednak jak mówiłem mi nic o tym nie wiadomo, a do tego w poradniu także nic o tym nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:35, Artolo napisał:

Witam.


Witam ;)

Dnia 21.03.2007 o 20:35, Artolo napisał:

3.Mam 26 lvl, przed walką z kowalem dusz, jak nabić więcej? ( Bruzda i Mulandir czyste)


Jeżeli boisz się, że nie pokonasz Kowala Dusz na tym levelu, to jesteś w błędzie. On jest naprawdę cienki, z łatwością można go pokonać. Jeżeli jednak chcesz nabić większy level, aby móc importować postać do dodatków, to najlepiej pokręć się po mapach i porozwiązuj misje poboczne, wcześniej zwiększ sobie poziom trudności na największy, dzięki temu będziesz miał więcej przeciwników na mapie jak kogoś gdzieś jeszcze znajdziesz, i tym samym zyskasz więcej doświadczenie. W sumie mogłeś to zrobić przed wejściem do Bruzdy, czy Mulandiru, ale juz za późno... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 12:27, zapodaj napisał:

Mam jeszcze jeden problem , mianowicie : Gdzie mogę znaleźć krew wielkiego pająka dla Adhiry
?

Lokacja "Nocny Szept" - na południowy wschód od wioski mrocznych elfów - taka wąska dróżka doprowadzi Cię do pająka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 13:27, zapodaj napisał:

Co mam zrobić : dać pustelnikowi środek który go wyleczy , czy dać mu jakiś kosmyk ?

Zrobisz co chcesz, ja zdobywałem dla niego zawsze kosmyk. Nie pogarsza to naszych stosunków z Shan Muir i Pustelnik w końcu jest wolny :) Wydaje mi się też, że dostajemy wtedy więcej doświadczenia, ponieważ trochę więcej się natrudziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:35, Artolo napisał:

3.Mam 26 lvl, przed walką z kowalem dusz, jak nabić więcej? ( Bruzda i Mulandir czyste)


Ja też skończyłem gre na lvl 26 a wypełniłem wzystkie misje poboczne i pokonałem wszystkich wrogów ze wszystkich plansz. Grałem na normanym poziomie. (Nie mogłem znaleść tylko tych planów mrocznych elfów ale i tak zacząłem grać od nowa:P)
Pokonasz kowala bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 16:59, Obiwankenobi napisał:

Pokonasz kowala bez problemu.


Mi się zdaje, że tutaj bardziej chodzi o możliwość teleportowania postaci do dodatków SpellForce. Jak wiadomo postać można teleportować od 28 levela. Jeżeli Artolo znajduje się bezpośrenio przed samą walką z Kowalem Dusz, to wątpie aby nabił sobie tym bojem i nawet oczyszczeniem całej mapy Dolina Sharrow, 2 levele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 18:46, Seqiu napisał:


Mi się zdaje, że tutaj bardziej chodzi o możliwość teleportowania postaci do dodatków SpellForce.
Jak wiadomo postać można teleportować od 28 levela. Jeżeli Artolo znajduje się bezpośrenio
przed samą walką z Kowalem Dusz, to wątpie aby nabił sobie tym bojem i nawet oczyszczeniem
całej mapy Dolina Sharrow, 2 levele...

marne szanse choc jest to możliwe jeśli aktywuje monumenty to może stac z armią w jednym miejscu czekając na ataki wrogów jak widomo każdy zabity wróg da jakieś punkty. Niestety jest to strasznie czasochłonne i nabijanie w ten sposób pónktów to długa impreza . a postacie można importowac już od 27 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do importowania od 27 poziomu to się nie zgodzę! Importowałem od 26 i mi dało że mam grać na poziomie trudności "Wysokim". Jestem teraz w Gaju i mam 34 poziom ( zacząłem gaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 21:24, Artolo napisał:

Co do importowania od 27 poziomu to się nie zgodzę! Importowałem od 26 i mi dało że mam grać
na poziomie trudności "Wysokim". Jestem teraz w Gaju i mam 34 poziom ( zacząłem gaj)

Dobra a na jakim poziomie trudności zasówasz ? Bo jakiś miesiąc do tyłu skończyłem cień feniksa na dokładnym a teraz gram od podstawki magiem ( wcześniej to był ciężki woj ) na wysokim poziomie mam 12 level przed ostatnią rozmową z Rochenem w lodowych bagnach . Chciałbym sprawdzic czy uda mi się wykrzesac 30 poziom na walkę z kowalem . Nie jest to niezbędne ale ułatwi grę w cieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się