Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 13:55, Sareth14 napisał:

Mam problem kiedyś zainstalowałem spellforce złotą edycje ale nie miałem CD_key i nie
wiem jak to usuwałem ale tera jak chce zainstalować to wyskakuje mi odinstaluj ale nie
mogę bo jakiś błąd wyskakuje, macie jakiś pomysł jak to odinstalować?

wywal wszystko ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 14:00, Sareth14 napisał:

Ale jak?nie wiem gdzie to jest wszystko jakieś szczątki zostały;/

Nie pamiętasz gdzie to zainstalowałeś??? to wszystko siedzi w jednym miejscu tylko savy są w moich dokumentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 17:38, mila-221 napisał:

> Ale jak?nie wiem gdzie to jest wszystko jakieś szczątki zostały;/
Nie pamiętasz gdzie to zainstalowałeś??? to wszystko siedzi w jednym miejscu tylko savy
są w moich dokumentach


Ok już rozwiązałem problem trzeba było usunąć jeden plik z dokumentów:) (Jeden plik a tak szkodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 10:59, lis899 napisał:

to musze znalesc jeszcze jedną, bo narazie mam ich 5. A z którym poziomem dobrze jest
iśc do miasta dusz?? Bo narazie mam 45 i jest w Katharii

W takim razie to chyba dobry moment żeby odwiedzić Miasto Dusz. Ja byłem tam od razu po przejściu Czerwonych Pustkowii (portal jest tam na wschodzie, więc wszedłem tam od razu po jego odnalezieniu) i mimo przejściowych kłopotów udało mi się zwiedzić większość przy pierwszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi demonami, czytaczami myśli i gnomię w mieście dusz?? Wybiłem kilku demonów, myślałem że już ich nie będzie bo zabiłem 3 na 4 i wyskoczyli następni. Oni są po to żeby expa sobie nabic?? I ta ofiara mówiła, że musze znalesc prawdziwe gnomię, ale gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 20:03, lis899 napisał:

o co chodzi z tymi demonami, czytaczami myśli i gnomię w mieście dusz?? Wybiłem kilku
demonów, myślałem że już ich nie będzie bo zabiłem 3 na 4 i wyskoczyli następni. Oni
są po to żeby expa sobie nabic??

Dokładnie tak. Zarówno demony jak i czaszki będą pojawiać się w nieskończoność.

Dnia 14.05.2008 o 20:03, lis899 napisał:

I ta ofiara mówiła, że musze znalesc prawdziwe gnomię, ale gdzie??

Między gnomami jest jeden, który się od nich odróżnia (ma maczugę albo coś w tym rodzaju) i kiedy go zabijesz reszta zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam zdobyc ten skarb zerbitów dla tej babki z Empyrii?? Narazie mam tylko 1 częśc, kostur który był w skarbach na północy. Odkryłem całą plansze oprócz jednych wąskich krat które są zamknięte, zaraz obok tego co byli strażnicy obdarci ze skóry, i nie wziąłem jednej skrzynki bo brakuje mi jednej monety powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 07:51, lis899 napisał:

Jak mam zdobyc ten skarb zerbitów dla tej babki z Empyrii?

Większość przedmiotów, które chce są w części mapy z Niezwyciężonymi. Żeby się tam dostać musisz mieć amulet w kształcie gwiazdy i otworzyć nim przejście w labiryncie na wschodzie. Monet powietrza było dokładnie tyle ile potrzeba, więc coś musiałeś przegapić; zresztą możesz poszukać na tej mapie: http://home.arcor.de/sf_kubi/spellforce/clocktower.jpg której monety konkretnie ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem to, byłem też tam gdzie te pochodnie, ale... znikło mi 8 monet ognia i została jedna!!! nie wiem jakim cudem ale tak sie stało. Napewno ich nie sprzedałem, zresztą jak żadną inną, bo wiedziałem że do skrzyń będzie potrzebne. Jest jakiś kod na te ogniste monety?? Chciałem sobie wziąc te skrzynki bo przedtem jak grałem to ich nie miałem i tu taka lipa... A pewnie fajne rzeczy tam były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:23, lis899 napisał:

Jest jakiś kod na te ogniste
monety?? Chciałem sobie wziąc te skrzynki bo przedtem jak grałem to ich nie miałem i
tu taka lipa... A pewnie fajne rzeczy tam były.

Kodu na monety nie ma, a tego jakie rzeczy były w skrzyniach już nie pamiętam; na pewno jednak nic na tyle nadzwyczajnego żebym zmieniał to co kupiłem/zdobyłem wcześniej. Nie musisz też żałować questu Tuomi - wbrew pozorom nie dostałbyś za niego nic, najwyżej ominie cię trochę doświadczenia, ale to możesz zdobyć gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha to dobrze, bo i tak mam 50 poziom już:) Myślałem że będą tam dobre runy wojowników, bo jedna była niezła (wojownik Igor, chyba 38 albo 39 poziom i ciężka broń sieczna 16)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 18:59, lis899 napisał:

aha to dobrze, bo i tak mam 50 poziom już:) Myślałem że będą tam dobre runy wojowników,
bo jedna była niezła (wojownik Igor, chyba 38 albo 39 poziom i ciężka broń sieczna 16)

Z tego samego poziomu można było również znaleźć gdzieś w Kryptach również mentalistę, a na lepszych (na poziomie 43) musisz poczekać aż do Kościanej Świątyni. Chyba że nie walczyłeś jeszcze w Koloseum - tam zdobywa się dwóch kapłanów (lev. 33 i 40), maga z 35. i łuczniczkę z 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koloseum byłem jak tylko odkryłem, bo pamiętałem że fajna lokacja i dużo doświadczenia się zdobywa, tylko że jak grałem za pierwszym razem to mi poszło troche łatwiej, szczególnie w rozpalonych kamieniach, bo ta mozaika nie była taka łatwa. Ale ja i tak zbieram wojowników tylko, bo gram magiem (zdrowie, ogień, lód) i nie potrzeba mi innych. A tych w kościanej świątyni już wziąłem, tylko miałem 14 monet czaszki, nie wiem gdzieś musiałem jednej nie wziąc, a wziąłem ze skrzynek wojownika i łucznika. Już pewnie nie będzie więcej takich fajnych run, ale jakoś dotrwam do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:02, Łukasz 1 napisał:

może mi ktoś podać linka do opisu wszystkich questów dodatkowych z cienia feniksa?

Nie wiem czy takie coś w ogóle istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam sie dostac na taką wysepkę w Kościanej Świątyniy, na której jest kilka szkieletów, ale nie wrogów, mają imiona, i mają kilka łodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:07, lis899 napisał:

Jak mam sie dostac na taką wysepkę w Kościanej Świątyniy, na której jest kilka szkieletów,
ale nie wrogów, mają imiona, i mają kilka łodzi??

tylko kodem, ale tam nic ważnego nie ma
Jak chcesz wiedzieć co tam jest to masz tu -----> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80&pid=4525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was mistrzuniów pytanie ^^
Po dłuugiej przerwie znowu sobie zagrałem w Zakon Świtu i nie pamiętam dokładnie gdzie rozpoczynam questa w którym muszę zdobyć nici pająków by Tanara mogła dla mnie zrobić Szatę Wszechbieli (czy jakkolwiek się ona nazywa) pomoże ktoś mojej dziurawej jak ser szwajcarski pamięci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 23:16, Hubi Koshi napisał:

Po dłuugiej przerwie znowu sobie zagrałem w Zakon Świtu i nie pamiętam dokładnie gdzie
rozpoczynam questa w którym muszę zdobyć nici pająków by Tanara mogła dla mnie zrobić
Szatę Wszechbieli (czy jakkolwiek się ona nazywa) pomoże ktoś mojej dziurawej jak ser
szwajcarski pamięci ??

Jasne :) Zadanie zaczyna się w Dzikiej Przełęczy, po zabraniu nici z ciała Mistrza Pająków i pokazaniu ich którejś z osób w obozie na zachodzie mapy, która z kolei skieruje cię do Tanary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się