Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Jeżeli o mnie chodzi kiedyś mogę zagrać aczkolwiek mam bardzo wolny internet i podejrzewam że często by mnie wywalało a jaką masz wersje spellforce''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 12:43, ziela13 napisał:

Jeżeli o mnie chodzi kiedyś mogę zagrać aczkolwiek mam bardzo wolny internet i podejrzewam
że często by mnie wywalało a jaką masz wersje spellforce''a

to moze zagramy iiedys>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie - tak mniej-więcej od którego poziomu zaczynają się obszarówki w magii ognia i lodu.

W tej chwili jestem już na 3 mapie, mam 7 poziom i jakoś sobie radzę. Tylko to 65hp... Całe szczęście, że mam ze soba tą dwójkę (Lena i ten drugi... odczepią się oni kiedyś?) i mięso armatnie w postaci mrocznych elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 17:24, ihtam napisał:

Takie małe pytanie - tak mniej-więcej od którego poziomu zaczynają się obszarówki w magii ognia
i lodu.

W tej chwili jestem już na 3 mapie, mam 7 poziom i jakoś sobie radzę. Tylko to 65hp... Całe
szczęście, że mam ze soba tą dwójkę (Lena i ten drugi... odczepią się oni kiedyś?) i mięso
armatnie w postaci mrocznych elfów.



Mniej więcej jak przejdziesz na 15 mapę, ale chyba nawet dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 17:40, geraldriv napisał:

wiec jak moge wykorzystac te skore bazyliszka? jesli juz to gdzie moge z niej cos zrobic?


Dokładnie można ją tylko sprzedać. Co do pancerza, to się myliłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 17:24, ihtam napisał:

szczęście, że mam ze soba tą dwójkę (Lena i ten drugi... odczepią się oni kiedyś?)


Odpowiem CI nie zdradzając fabuły po jakimś czasie jedno z nich sobie pójdzie, a drugie będzie za Tobą chodziło do pewnego momentu na przyszłość używaj wyszukiwarki

Pozdrawiam Ziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 10:31, ziela13 napisał:

Odpowiem CI nie zdradzając fabuły po jakimś czasie jedno z nich sobie pójdzie, a drugie będzie
za Tobą chodziło do pewnego momentu na przyszłość używaj wyszukiwarki


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji, gdzie trzeba przjść przez taką czarną bramę (dopiero wyszedłem z miasta lodowych elfów) (OD). Jaki powinienem mieć poziom doświadczenia w tej mapie? Mam 15 i boję sie, że to za niski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, tak, mam jeszcze jedno pytanie, co do edytora. Kupiłem na gram.pl tego spellforce''a ZE, który jest w wersji 1.53... coś tam i nie moge zainstalować edytora do tej wersji. Skąd ściągnąć działający edytor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny problem jestem na mapie głeboka zima, wyczyściłem cała ino nie mogę sobie dać rady z jedną wiośka właściwie jednym budynkiem przy wąwozie jak mam pokonać te szkielety, tworza się w niesamowitym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robie tak:
1. Cofam się do poprzedniej mapy.
2. Idę do kupców.
3. Wracam się do mapy.
4. Nie zajmuję monumentów robotników, tylko sam z bohaterami rozwalam najtrudniejszy garnizon (wtedy jeszcze jednostki sie nie tworzą, a przynajmniej nie w takim tempie) Ta mapa była dla mnie też trudna i zrobiłem dokładnie to samo.

Ps. Surowce Ci się odnowią jeszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 13:58, ziela13 napisał:

hm czy mi się wydaje czy z tą mozaiką to jakaś kpina nie mogę pokonać posiadacza 4 fragmentu
rozwalili mi 90 osobowa armie plus tytan :/


Pewnie chodzi Ci o moment, w którym atakuje Cię chyba 6 czy 8 szkieletów na bodajże 22lv każdy... No cóż, to nie jest kpina. Sam też straciłem tam prawie całą armię, ale to już było po zabiciu Hokana, więc nie specjalnie się zmartwiłem. Podstawa to ogromna ilość ulepszoonych Obrońców i wszystkiego co może walczyć z dystansu (trzeba skupić wszystkie ataki na jednym szkielecie i tak po kolei_, ponieważ gdy masz tak wielką armię, to ona nie może zbyt skutecznie walczyć z małym, ale silnym oddziałem, jeśli nie ma łuczników. Po prostu nie wszyscy będą mogli walczyć, przez co zadawane obrażenia są śmiesznie małe, a im walka dłuższa tym gorzej dla Twojej armi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o mozaike w oddechu zimy tam obstawa jest jeszcze wieksza 8 szkieletów na 22, 4 uzdrawiaczy i 4 łuczników

Mozaika jest w skrzyni w głębokiej zimie ! tej za wąwozem jak walczą dwaj dowodcy krasnolud i elf tam odbijasz w bok taka ścieżka i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w godmarchii, chyba południowej. Na tej mapie trzeba z obozu Ostrzy uwolnic Sartariusa. czy moze mi ktos powiedziec ile mi zostalo map do konca i czy mozna postac z Zakonu Świtu przeniesc do dodatkow? I od ktorego dodatku wtedy lepiej zaczac gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 20:56, geraldriv napisał:

czy mozna postac z Zakonu Świtu przeniesc do dodatkow?


Można przenieśc do Cienia feniksa, Oddech zimy musisz zacząć nową postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się