Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 10:43, Łom666 napisał:

Co i gdzie znaleźć do picia, aby odciągnąć od bramy tych 2 strażników w Empyrii???

Kup wino u jednego z kupców, ten kupiec całkiem na dole planszy, i połóż na stole w pomieszczeniu na lewo od strażników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 21:47, pingwinekbuli napisał:

siemka czy ktoś wie gdzie szukac wszystkich lalek chadeko a zwłazcza ostatniej laki mentora
tej najważniejszej prosze o odpowiec !!!!


Lalki znajdziesz w koloseum, a także w Kryptach Zegarowcyh i wsród trupów ;) przy mozajce w płonocych kurchanach. Powodzenia ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 11:14, zebara napisał:

> Co i gdzie znaleźć do picia, aby odciągnąć od bramy tych 2 strażników w Empyrii???
Kup wino u jednego z kupców, ten kupiec całkiem na dole planszy, i połóż na stole w pomieszczeniu
na lewo od strażników.



Mam wino, ale nie ma opcji, aby je położyc :(. Może to jakiś błąd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram w jakas mape i mi nie idzie zawsze moge z niej wyjsc prawda? mapa powinna sie "zresetowac" to znaczy moje budynki znikaja, surowce sie odnawiaja i postep w rozwoju przeciwnikow jest cofany, bo wszyscy wiemy ze czym dluzej sie gra tym przeciwnicy sa trudniejsi. Gram wiec w poludniowa godmarchie, mrocznymi elfami sie obronilem, gralem juz orkami i mialem odbic Sarturiasa. Zlekcewazylem jednak lodowe golemy z zachodu i musialem uciekac. Zanim to zrobilem na wszelki wypadek dalem sobie zniszczyc wszystkie budowle i menhiry i monumenty. Tyle ze gdy teraz wracam do tej mapy, po calej planszy nadal biegaja oddzialy ostrzy i nie daja mi sie rozwinac. Czy musze odczekac jakis okres czasu zanim wroce lub cos w tym stylu zeby wszystko sie zresetowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w niektórych mapach się bardzo długo bronię i po pewnym (długim) czasie zaczęli mnie atakować po 4-6 jednostek, a ich baza była słabiej broniona. Taki przypadek miałem kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy jest inny sposób oprócz walki, aby przedostać się bramą do ogrodu w Empyrii.
Oczywiście. Musisz koło muru przejść na południe i skręcić na zachód. Po chwili dojdziesz do wyrwy bronionej przez 2 ogary.
>Tyle to wiem ale dokladniej!!
Grób Amry w Kurhanach Skowytu jest na północny zachód od bramy przez którą przechodzili nieumarli, nad takim jeziorkiem. Uważaj na strażnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 15:13, Lord Andre napisał:

>Czy jest inny sposób oprócz walki, aby przedostać się bramą do ogrodu w Empyrii.
Oczywiście. Musisz koło muru przejść na południe i skręcić na zachód. Po chwili dojdziesz do
wyrwy bronionej przez 2 ogary.


Nom jest. Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:58, Łom666 napisał:

Mam wino, ale nie ma opcji, aby je położyc :(. Może to jakiś błąd ?

Na lewo od nich jest stół, dookoła którego po najechaniu kursorem pojawi się niebieski okrąg - po kliknięciu powinna się pojawić odpowiednia opcja; ewentualnie spróbuj kupić drugi z trunków, które sprzedaje ten handlarz. Jeśli masz jakiś błąd to pamiętaj, że możesz się też dostać na górę przez strażników broniących drogi po prawej (wschodnia część bazaru) - usłyszysz ich rozmowę, potem musisz udać się do odpowiedniej osoby (gdzieś niedaleko Uzakhana), która zrobi ci przejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 01:52, geraldriv napisał:

gdzie znalezc plany Mocarza i Niszczyciela, jednych z jednostek trolli?

Zależy w której części - w Zakonie Świtu w Mulandirze, a w Oddechu Zimy w Shal''Dun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 15:47, FemaleRevan napisał:

Gdzie w Cieniu Feniksa można znaleźć wszystkie przedmioty z zestawu ,,Zemsta Nora''''? Bo mam
tylko szatę, ale nie wiem, gdzie jest reszta :(

Jedną część znajdziesz jeszcze w Kryptach Zegarowych (skrzynia w pobliżu Niepokonanych; żeby się tam dostać i ją otworzyć trzeba chyba rozwiązać wszystkie poprzednie zagadki, innaczej tam nie dotrzesz - musisz mieć amulet gwiazdy i nie otworzysz - musisz mieć odpowiednie monety), druga jest w Twierdzy Mrocznego Wiatru (Darkwind Keep; mniej więcej na środku mapy, koło małpy - Lorda Bongo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym, ale nikt nie odpisał. Sytuacja wygląda tak: mam SF ZE 1.53... i nie chce sie instalować edytor map. Jak rozwiązać ten kłopot? Nie ma w sieci edytora do wersji 1.53 (przynajmniej nie znalazłem) nie wiem co z tym zrobić... Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się