Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 17:17, grand10pelu napisał:

Weź opisz dokłądnie co się stało może pomożemy w inny sposób. Save''a niestety nie mam.

nie moge sie ni jak pozbyć kitharów, bo do tego potrzebny jest porządny awatar, same jednostki nie wystarczją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pecha! Kupiłem spellforce 2 za 90 zł i okazało sie że nie mam shaderów:(
Poczekam aż windows vista stanie sie powszechny, wtedy będą sie wyzbywać sprzentu i se kupie karte graficzą do laptopa, bo chyba da sie wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem SpellForce wydanie 2 - plytowe (zakon switu i czas mrocznych wojen) narazie zainstalowalem ta pierwsza buduje postac i gram...ale nie moge grac swoja stworzona postacia tylko jakas babka na T ! Kiedy bede mogl grac stworzona postacia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:31, Draxvoxdor napisał:

nie moge sie ni jak pozbyć kitharów, bo do tego potrzebny jest porządny awatar, same jednostki
nie wystarczją.

Jeżeli masz dużo czasu możesz spróbować tego: Zbliżaj się powoli do obozu wroga i kiedy podbiegnie do Ciebie kilku przeciwników zacznij uciekać, gdy będzie Cie już tylko gonić 1-3 przeciwników (bo reszta wróciła do obozu) zaatakuj ich. I tak, aż wszystkich wybijesz, niekiedy można tak przejść całą misję (bez stawiania budynków i produkcji jednostek nawet jeśli na mapce znajduje się monument).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:01, barteg napisał:

Wczoraj dostałem SpellForce wydanie 2 - plytowe (zakon switu i czas mrocznych wojen) narazie
zainstalowalem ta pierwsza buduje postac i gram...ale nie moge grac swoja stworzona postacia
tylko jakas babka na T ! Kiedy bede mogl grac stworzona postacia ?


tak - to tylko tutorial - najpierw sterujesz tą ''babką na T'' - a dopiero po ukończeniu tutoriala grasz swoją postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:01, barteg napisał:

Wczoraj dostałem SpellForce wydanie 2 - plytowe (zakon switu i czas mrocznych wojen) narazie
zainstalowalem ta pierwsza buduje postac i gram...ale nie moge grac swoja stworzona postacia
tylko jakas babka na T ! Kiedy bede mogl grac stworzona postacia ?

Problem w ogóle nie powinien wystąpić, zapewne to jakiś błąd w grze (a jest ich nie mało), spróbuj ściągnąć jakiegoś patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:01, barteg napisał:

Kiedy bede mogl grac stworzona postacia ?

To jest tylko wstęp, który ma cię nauczyć podstaw grania w Spellforca, po jego zakończeniu rozpoczniesz już właściwą grę swoją postacią. A tak przy okazji ta kobieta, którą teraz grasz znajdzie runę twojej postaci, więc w jakiś sposób łączy się to z główną fabułą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:09, barteg napisał:

Aha ,dzięks za pomoc mój ty ziomalu :P.


joł joł mój ty nigasie z Bronksu! zawsze moge ci sie szarpnąć żeby ci pomóc, nie ziooom ?!

khem...
EOT ;]
(biorąc pod uwagę, że mamy Święta i ogólny czas wybaczania - proszę Moderatorów o nie degradowanie z powodu offtopa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 21:51, ovodafone napisał:

dlaczego nikt nie gra przez internet albo umnie jest błąd albo nikt nie gra


Bo to wersja 1.53/54 jest... Ech... Czas wziąć gruszkę do lewatywy w jedną, a zardzewiałe grabie w drugą rękę i iść "porozmawiać" z CDP o ewentualnym downgrade Spellforce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 22:46, ginx2 napisał:

Bo to wersja 1.53/54 jest... Ech... Czas wziąć gruszkę do lewatywy w jedną, a zardzewiałe grabie
w drugą rękę i iść "porozmawiać" z CDP o ewentualnym downgrade Spellforce:/

Ja mam wersję 1.52. Czy coś przegapiłem?? Co dają te patche??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:20, ovodafone napisał:

gdzie jest to dla krasnoluda w szaro górzu

Domyślam się, że chodzi Ci obrandy dla Hinrika - dostaniesz je kiedy oddasz Cronvigowi w Południowych Górach Wietrznych monokl, który był w skrzyni w Liannon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem. mianowicie kiedys grałem w spellforce i zostawiłem sobie save oraz dwa inne pliki (znaczy zostały po deinstalu) teraz ponownie zainstalowałem grę i najnowszego patcha. nie wiem gdzie wrzucić e pliki co mi pprzednio zostały żeby kontynuować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rylin mozesz przesłac lecz jakby kotas miał dalej to tez moze

A chce savy poniwearz nie mam zamiaru poraz kolejny sie trudzic a postac potzrebna bo w 2 ostatnich misjach jest cos co mnie zaciekawiło i tego nie zdradze Jak by co Info dla innych potzrebne mi save z ZŚ jak najdalej poszątku a jak najblizej kaonca Email w podpisie

Aha czy ktos wie co poradzic na Błąd przy instalacji złotej edycji bład Pak8 POL
(Jeszcze 1 płyta) nie wiem o co chodzi prosze o pomoc prosze i z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 07:48, lis899 napisał:

> w drugą rękę i iść "porozmawiać" z CDP o ewentualnym downgrade Spellforce:/
Ja mam wersję 1.52. Czy coś przegapiłem?? Co dają te patche??


Błogosław ten dzień, w którym kupiłeś tę wersję gry! Późniejsze łatki CDP tylko pokaszaniły kompatybilność gry z wszelkimi patchami, edytorami i modami. Nawet nie próbuj ściągać nowszych łatek (o ile są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:59, lis899 napisał:

Pliki zapisują się w Moich Dokumentach. Jak co to zacznij grę, żeby pojawił się folder, i wymień
pliki.


spasiba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się