Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

A nowlasnie wiece moze w zakonie switu gdzie jest Tombard?? bo wszystkie questy przechodzilem le tego kolesia niemoglem przenigdy znalesc szukalem wszedzie ale niebylo go nigdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 19:00, Bobo666 napisał:

A nowlasnie wiece moze w zakonie switu gdzie jest Tombard?? bo wszystkie questy przechodzilem
le tego kolesia niemoglem przenigdy znalesc szukalem wszedzie ale niebylo go nigdzie :/



Na pierwszej mapie (chyba Szarogórze), na zachód od dużego miata.
A skoro kropnąłeś Xalabara, to powinieneś mieć klucz do wschodniej bramy w kryptach zegarowych.
Solucja do gry jest tu: http://dlh.net/chtdb/chtview.php?lang=eng&sys=pc&disp=e29975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 19:11, Bimbermistrz napisał:

A skoro kropnąłeś Xalabara, to powinieneś mieć klucz do wschodniej bramy w kryptach zegarowych.

Niestety, ale nie - klucz dostaje się od Xalabara tylko jeśli zgodzi się przynieść mu berło ze skarbca; po zabiciu go nie można już tam wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha :/ zjebanie :( A wogule to ktos gra na necie?? bo ostatni raz patrzalem to nikogo niebylo :/ a mam 16 lvl i chcialbym z kims ktory zna sie na spellforce pograc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 18:57, Bobo666 napisał:

> > Yo ziomki.Gram w Spellforce juz dlugo i uwielbiam tę grę.Mam postać na 50 lvl Maga
Śmierci
>
> > i poprostu nim wymiatam ^^.Chcialbym sie spytac jak w kryptach zegarowych otworzyc
skarbiec
>
> > Zerbitow.Bo trzeba uruchomic 5 glow i wlasnie jakby ktos mogl to powiedzcie mi plsss
gdzie
>
> > sa te wlaczniki.Uru mowila ze sa gdzies w labiryncie.PLs ludziska opwiedzcie mi

>
> 50 lvl w Kryptach?! Czuję cheaty... lub trainery... albo inne złe rzeczy...
>
> A włączniki do głów są we wschodniej części mapy, ale ta staje się dostępna dopiero kiedy
otrzymasz
> questa od Xalabara.
>


Ale koles ja juz przeszlem gre tylko sie cofam zeby questy wykonac,a po 2 xalabara juz wczesniej
zajebalem a nic niegadal o takim czyms



Wydaje mi się żę słowo "zajebałem" jest wulgaryzmem.A regulamin mówi o czymś ....?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 20:30, Kubus7741 napisał:

> > > Yo ziomki.Gram w Spellforce juz dlugo i uwielbiam tę grę.Mam postać na 50 lvl
Maga
> Śmierci
> >
> > > i poprostu nim wymiatam ^^.Chcialbym sie spytac jak w kryptach zegarowych otworzyc

> skarbiec
> >
> > > Zerbitow.Bo trzeba uruchomic 5 glow i wlasnie jakby ktos mogl to powiedzcie
mi plsss
> gdzie
> >
> > > sa te wlaczniki.Uru mowila ze sa gdzies w labiryncie.PLs ludziska opwiedzcie
mi
>
> >
> > 50 lvl w Kryptach?! Czuję cheaty... lub trainery... albo inne złe rzeczy...
> >
> > A włączniki do głów są we wschodniej części mapy, ale ta staje się dostępna dopiero
kiedy
> otrzymasz
> > questa od Xalabara.
> >
>
>
> Ale koles ja juz przeszlem gre tylko sie cofam zeby questy wykonac,a po 2 xalabara juz
wczesniej
> zajebalem a nic niegadal o takim czyms
>


Wydaje mi się żę słowo "zajebałem" jest wulgaryzmem.A regulamin mówi o czymś ....?!?!?!



O LOL wes sie naucz czytac na pisalem zjebanie a nie zajeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 20:42, Bobo666 napisał:

O LOL wes sie naucz czytac [...]

Użyłeś 2 niestosownych słów, ponadto zaczynasz niegrzecznie odnosić się do innego forumowicza i bez racji zarzucasz mu pisanie nieprawdy. Popracuj nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 21:41, Treant napisał:

> O LOL wes sie naucz czytac [...]
Użyłeś 2 niestosownych słów, ponadto zaczynasz niegrzecznie odnosić się do innego forumowicza
i bez racji zarzucasz mu pisanie nieprawdy. Popracuj nad sobą...


dobra spoko ziomek luza daj

Ktos by gral przez neta w Spellforce??Ktos kto ma ok. 10-20 na necie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 12:47, geraldriv napisał:

mam Spellforce w wersji 1.11. Czy z tej wersji da sie importowac postacie do cienia Feniksa
ktory jest zapewne w nowszej wersji?

Szczerze mówiąc wątpię żeby wersja gry wpływała na możliwość importu postaci (nie powinno z tym być problemu), ale jeśli wolisz się upewnić, to wgraj sobie jakiegoś nowszego patcha; dwa znajdziesz na gram.pl, ten nowszy powinien zaktualizować ci grę do wersji 1.52: http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w żywym lesie rozwaliłem wszystko co sie dało ( oczywiscie oprucz czarnych wiez i to czego one bronia ) jest tam ten krwawy jesion i zabardzo nie weim jak ma on mi pomum mam nadzije ze nie bede musiał ukrasc mu kljnotu i zaciagnac go do bazy ostrz a jesli bede musiał tak robic to uswiadomcie mnie w tym ale wolał bym jakis inny sposub jesli ktos go zna niech mnie o tym poinformuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 14:08, Trangut napisał:

Mam problem w żywym lesie rozwaliłem wszystko co sie dało ( oczywiscie oprucz czarnych wiez
i to czego one bronia ) jest tam ten krwawy jesion i zabardzo nie weim jak ma on mi pomum mam
nadzije ze nie bede musiał ukrasc mu kljnotu i zaciagnac go do bazy ostrz a jesli bede musiał
tak robic to uswiadomcie mnie w tym ale wolał bym jakis inny sposub jesli ktos go zna niech
mnie o tym poinformuje


Z tego co wiem jest wymagane podprowadzenie tego klejnotu. Zacznie cię wtedy gonić. Cały pic polega na tym, żeby przebiegać przy obozach wroga tak, żeby on zajął się przeciwnikami i wieżami. Jak już wszystko zniszczy wystarczy odstawić kryształ na swoje miejsce i już się uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 14:19, ihtam napisał:

Z tego co wiem jest wymagane podprowadzenie tego klejnotu. Zacznie cię wtedy gonić. Cały pic
polega na tym, żeby przebiegać przy obozach wroga tak, żeby on zajął się przeciwnikami i wieżami.
Jak już wszystko zniszczy wystarczy odstawić kryształ na swoje miejsce i już się uspokoi.


On trudno trzeba bedzie se pobiegac jak ja nie lubie takiej roboty ale jak trzeba to trzeba dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie na temat ale czy ktos moze mi powiedziec dlaczego gdy stworze postac kampaniamisie wylacza i nawet niechce sie wczytac
?
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 17:21, dan001 napisał:

wiem ze to nie na temat ale czy ktos moze mi powiedziec dlaczego gdy stworze postac kampaniamisie
wylacza i nawet niechce sie wczytac
?
????


Ja tak miałem na starym kompie, który był minimalnie poniżej minimalnych wymagań ;) Może to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 14:24, Trangut napisał:

On trudno trzeba bedzie se pobiegac jak ja nie lubie takiej roboty ale jak trzeba to trzeba

Pamiętaj, że po zabraniu klejnotu Krwawy Jesion pójdzie za każdą twoją jednostką, która znajdzie się najbliżej niego - w tej sytuacji lepiej jako przynęty użyć np. zwykłego robotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 18:51, Treant napisał:

Czy Twój sprzęt spełnia wymagania? Dostajesz jakiś komunikat błędu?

wyskakuja dwa rozne komunikaty i to roznie wyskakuja czasem jest blad ponizej

D3DERR_INVALIDCALL (4607)
a czasem jakis strasznie dlugi z cyframi i literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:23, dan001 napisał:

wyskakuja dwa rozne komunikaty i to roznie wyskakuja czasem jest blad ponizej
D3DERR_INVALIDCALL (4607)

Jaką masz kartę graficzną? Być może ten błąd jest spowodowany tym, że gra twojej karty po prostu nie obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się