Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 17:29, Wishmaster91 napisał:

Napiszcie mi prosze co zrobić z darem bogów. chce zaimportowac ludka do cienia feniksa ale
nie mam jeszcze tylko skonczonego z tym pierscieniem, pomóżcie prosze


Ten pierścien to tylko taka ozdoba. On tak naprawdę nic nie daje. Ten mroczny elf Craig mowił coś o tym pierścieniu... jednak on jest związany z losami Amry i Lei. Dokładnie Amra miał się zgłosić do Lei po ten pierścien, ale jak wiadomo nigdy go nie odebrał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 18:21, zapodaj napisał:

Gdzie mogę znaleźć jasne nici pająków wiem że gdzieś w mrocznych miastach ale nie wiem w której
misji ?


Nie lepiej po prostu samemu poszukać i znaleźć? Przecież psujesz sobie całą zabawę pytając się o każdy szczegół :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 21:11, FemaleRevan napisał:

> Gdzie mogę znaleźć jasne nici pająków wiem że gdzieś w mrocznych miastach ale nie wiem
w której
> misji ?

Nie lepiej po prostu samemu poszukać i znaleźć? Przecież psujesz sobie całą zabawę pytając
się o każdy szczegół :|

Właśnie Seqiu stworzył ten temat by innym pomagać swymi odpowiedziami oraz pytać się innych o zadania dodatkowe oraz główne a szczegółem jestem już w mulandirze a powracając do misji w shiel to dlaczego nie chcę mi przyjąć jednej misji o tytulę "wróg okupuję fortecę rodu utrana" czy możecie mi się ktoś na moje pytanie poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 20:32, zapodaj napisał:

> kurczę - lubię ten dział - zawsze znajdzie sie ktoś gorszy ode mnie, komu będę mógł pomóc
:)
> ale zauważyłem, że każdy tu gra w podstawową kampanię - a nikt nie męczy Oddechu Zimy...
dziwne...
A co ty pewnie przeszedłeś już oddech zimy a dopiero zaczynasz grać teraz w Zakon świtu a później
w cień feniksa :p ?


nie rób sobie ze mnie jej, chłopcze - kiedy ja zażynałem Kowala Dusz w ZŚ, ty jeszcze peniw nawet do klawiatury nie dosięgałeś...
ZŚ przeszedłem jako pierwszy, potem zacząłem męczyć Oddech Zimy (ale przyznaję, że jest o wiele słabszy od podstawki) a teraz zabieram sie za Cień Feniksa - ale fabularnie związany z OZ (bo ZŚ już kompletnie nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę to bez sensu - bo zamiast samemu eksplorować grę i odkrywać jej sekrety (których jest sporo) ty wymagasz, aby ludzie podawali ci rozqwiązanie na talerzu - gotowe do zjedzenia i jeszcze polane syropem klonowym....
może powninieneś najpierw sam poszukać rozwiązania, a dopiero, gdy za luja pana nie będziesz mógł go znaleźć - zapytać na forum? bo to tak, jakbyś zamiast sam grać, patrzył, jak ktoś przechodzi grę za ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 17:11, pingwinekbuli napisał:

już wyszła 2 (jeżeli o to ci chodzi )
ale mam nadzieje że wyjdze jakiś dodatek(nowe bronie itp.)wyjdzie ale to nikła nadzieja

Chodzi ci o dodatek do dwójki? Już dawno był zapowiedziany - nazywa się Dragon Storm i miał wyjść pod koniec tego roku, ale coraz częściej mówi się, że pojawi się na wiosnę następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!
mam prośbę do was. otóż właśnie prezszedłem sobie Oddech Zimy (z wyraźnym niesmakiem - do Zakonu Świtu nie ma startu) i planuję wreszcie zacząć Cień Feniksa. problem jest jeden - otóż po przejściu ZŚ (a było to jakiś rok temu z górą) skasowałem swoje save''y - co okazało sie tragiczne w skutkach, bo teraz nie mam możliwości przeniesienia swojego wypasionego bohatera do CF.
gdyby ktoś mógł mi udostępnić swoje save''y z ZŚ byłbym bardzo wdzięczny. chodzi mi przede wszystkim o Wojownika Ciężkozbrojnego (choć i za lekkiego warriora sie nie obrażę) - miło by było, gdyby:
- nie miał jakiegoś debilnego imienia
- miał wypełnione questy poboczne (przede wszystkim zależy mi na wspaniałej Zbroi Amry - chociaż wiem, że do zbrój w CF nie ma ona żadnego startu)
piszcie na gg: 4188988

za ewentualny odzew dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 17:04, darth 16 napisał:

to się nazywa phc :D współczucia ci przesyłam !!


kurcze, a save''ów mi nie prześlesz? :)
co to jest phc?

ludzie! pomóżcie! ja chcę wreszcie zmęczyć tę grę i zabrać sie za drugą część!
BTW: czy dwójka jest jakoś fabularnie powiązana z jedynką? bo wiem, że występuje tam córka Craiga Un"Shallacha - Nightsong. czy jest coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 17:12, Azrathel napisał:

> to się nazywa phc :D współczucia ci przesyłam !!

kurcze, a save''ów mi nie prześlesz? :)
co to jest phc?

ludzie! pomóżcie! ja chcę wreszcie zmęczyć tę grę i zabrać sie za drugą część!
BTW: czy dwójka jest jakoś fabularnie powiązana z jedynką? bo wiem, że występuje tam córka
Craiga Un"Shallacha - Nightsong. czy jest coś jeszcze?

Phc - to pewnie skrót od PECH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.10.2006 o 17:12, Azrathel napisał:

BTW: czy dwójka jest jakoś fabularnie powiązana z jedynką? bo wiem, że występuje tam córka
Craiga Un"Shallacha - Nightsong. czy jest coś jeszcze?


Szczerze ci powiem, że sam nie grałem w drugą część, chociaż już ją od jakiegoś czasu mam. Jak narazie gram w Cień Feniksa, z awatarem z Oddechu Zimy. Dopiero jak przejdę fenika, to zabiorę się za SpellForce 2. Niestety podobnie jak Ty grałem w Zakon Świtu dawno temu i saveów z tej części nie posiadam...

I z tego co wiem, to SpellForce 2 nie jest prawie wcale kontynuacją Zakonu Świtu. Owszem, występują tam znane postacie z pierwszej części, ale na tym się kończy. Oczywiście fajnie by było, gdyby druga część była kontycuacją pierwszej, ale cóż... ;(

Zapodaj ----->

"Phc - to pewnie skrót od PECH ." Co to ma do rzeczy ?... i nie odpowiadaj na tego posta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, spóźniłeś się o jakiś tydzień. W związku z zakupem SF2 wywaliłam jedynkę (i parę innych gierek) coby zrobić miejsce na moim dość zapchanym dysku.

Przykro mi, że nie mogę pomóc. Zawsze możesz użyć gotowej postaci (mają ekwipunek z górnej półki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

crap....
no cóż - powinienem sie przyzwyczaić do tego - moje życie to ciągłe pasmo porażek .... :)
ale spoko - jak ty grasz awatarem z oddechu zimy, to może ja też dam radę - albo schowam dumę do kieszeni i zacznę CF gotową postacią (bleh...)
dobra, chyba idę pomęczyć trochę tę grę...

zakładam, że misja, w której należy zdekapitować Aryna (Rozpadlina Lodowego Tkacza) jest już ostatnią planszą? Tak? i bogu dzięki - bo twórcy chyba nie mieli pomysłów i wsadzali do OZ jakieś chore skminy w stylu Ognistych Kłów i rozpalania tych przeklętych ognisk (ile ja sie przy tym nakląłem...). a na ostatniej planszy jest podobnie...
mam nadzieję, że CF jest dużo lepszy od słabiutkiego OZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


o boże o boże o boże....

ty jesteś... [z trudem powstrzymuje drżenie rąk]...

DZIEWCZYNĄ!!

OMG.... dziewczyna, która gra w Spellforce''a.... dżizas, dlaczego ja takich nie spotykam w realu.... chlip... i sorry za pomyłkę :)

możecie mi powiedzieć, jaki ma związek to co dzieje sie w OZ czy ZŚ w odniesieniu do intra CF? bo po przejściu podstawowej kampanii zobaczyłem na tym filmie Bezimiennego (bodajże) który utacza krew z jakiegoś bohatera - o co w tym chodzi, co?
chociaż jeżeli jest to jakis dobry zonk, to nie zdradzajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się