Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2005 o 16:07, Hubert12100 napisał:

Dzięki a armia mi niepotrzebna bo mam wojownika na 28poziomie w adamentowym pancerzy ze spijaczem krwi ale zobaczymy

Strażnicy dla ciebie to bułka z.. ale jak naciśniesz grób popkażę się szkielet na 30 lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 16:10, Keicam12 napisał:

> Dzięki a armia mi niepotrzebna bo mam wojownika na 28poziomie w adamentowym pancerzy ze spijaczem krwi ale zobaczymy

Strażnicy dla ciebie to bułka z.. ale jak naciśniesz grób popkażę się szkielet na 30 lvl

a potem amra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 16:07, Hubert12100 napisał:

Dzięki a armia mi niepotrzebna bo mam wojownika na 28poziomie w adamentowym pancerzy ze spijaczem krwi ale zobaczymy

Radzę uważać i faktycznie zebrać dużą armię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 16:07, Hubert12100 napisał:

Dzięki a armia mi niepotrzebna bo mam wojownika na 28poziomie w adamentowym pancerzy ze spijaczem krwi ale zobaczymy


Obawiam się że to nie wystarczy; ja co prawda miałem słabszego wojownika, ale razem z armią 30 najmocniejszych krasnoludów (w tym 20 rzucających młotami) ledwo dałem rady; ale cóż życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubert12100 jesteś w tym miejscu gry i już jesteś na 28 poziomie.Ja w tym miejscu to miałem 24-25 poziom dopiero.Jak ty to robisz żę tak szybko zdobyłem taki poziom.Mi bardzo zależy n a28 poziomie któty muszę osiągnąć aby móc skorzystać z czaru Zamieci.Ale obawiam się że jak teraz mam 25 poziom a jestem w połowie doliny nocnego szeptu to nie dam rady osiągnąć 3 poziomów do końca gry.Poradź mi coś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 16:14, ilius-mage011 napisał:

Hubert12100 jesteś w tym miejscu gry i już jesteś na 28 poziomie.Ja w tym miejscu to miałem 24-25 poziom dopiero.Jak ty
to robisz żę tak szybko zdobyłeś taki poziom.Mi bardzo zależy na 28 poziomie który muszę osiągnąć aby móc skorzystać z czaru
Zamieci.Ale obawiam się że jak teraz mam 25 poziom a jestem w połowie doliny nocnego szeptu to nie dam rady osiągnąć 3 poziomów
przed końca gry.Poradź mi coś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 16:13, Aragi napisał:

> Dzięki a armia mi niepotrzebna bo mam wojownika na 28poziomie w adamentowym pancerzy ze spijaczem krwi ale zobaczymy

Radzę uważać i faktycznie zebrać dużą armię.


tak mi to armia nic nie dała rozwalił sie w ciągu 10 sekund całe szczęscie ze mój hero 25 lvl wieloklasowiec mag leczniczy i cieżki wojownik poradził sobie ale ze szkoelietem zmagałem sie koło 5 minut on mnie czarem wysysającym życie ja sie lecze atak aury poszły w ruch a on znowy mnie czarem i tak az w końcu wyrażnie zaczęła mu sie mana kończyć wieć to wykorzystałę ale wciaz te czry rzucał ale go położyłem prz nim amra to pestak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój avatar poziom (?), nie pamiętam, ale też coś koło 25, ciężkozbrojny mag żywiołów niestety nie poradził sobie ze strażnikiem grobu - bo resztę wykosił bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 16:52, Aragi napisał:

Mój avatar poziom (?), nie pamiętam, ale też coś koło 25, ciężkozbrojny mag żywiołów niestety nie poradził sobie ze strażnikiem
grobu - bo resztę wykosił bez większych problemów.

widzisz jedek mozliwośc leczenia robi swoje a przy okazji aura siły zwiekszała obrażenia a większe leczenie uleczało około 30 punktów życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 17:32, Łukasz.G napisał:

> Mój avatar poziom (?), nie pamiętam, ale też coś koło 25, ciężkozbrojny mag żywiołów niestety nie poradził sobie ze
strażnikiem
> grobu - bo resztę wykosił bez większych problemów.
>
widzisz jedek mozliwośc leczenia robi swoje
a przy okazji aura siły zwiekszała obrażenia a większe leczenie uleczało około 30 punktów życia;)


Moje jednostki najpierw uciekały by zaciągnąć osobno w płapkę mój wtedy był raczej wojownikiem tak mi się wydajebo miełem wiele postaci ale trzeba wiedziieć ż jak szkielet atakuje twoje jednosdtki to awatar musi koniecznie iść na niego.Miałem też dużą armieę i cały czas dorabiałem jednostki lvl nie wiem może powyżej 23 może niżej ciężkie uzbrojnie miałem 9chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 14:24, ged24 napisał:

Gdzie znajdę 4 pieczęcie bankowe? Proszę o nazwę lokacji i dokładny opis miejsca gdzie są?

Mogę ci powiedzieć, że one nie dadzą ci niczego. NIC>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 07:32, Keicam12 napisał:

> > Mój avatar poziom (?), nie pamiętam, ale też coś koło 25, ciężkozbrojny mag żywiołów niestety nie poradził sobie
ze
> strażnikiem
> > grobu - bo resztę wykosił bez większych problemów.
> >
> widzisz jedek mozliwośc
leczenia robi swoje
> a przy okazji aura siły zwiekszała obrażenia a większe leczenie uleczało około 30 punktów życia;)


Moje jednostki najpierw uciekały by zaciągnąć osobno w płapkę mój wtedy był raczej wojownikiem tak mi się wydajebo miełem
wiele postaci ale trzeba wiedziieć ż jak szkielet atakuje twoje jednosdtki to awatar musi koniecznie iść na niego.Miałem
też dużą armieę i cały czas dorabiałem jednostki lvl nie wiem może powyżej 23 może niżej ciężkie uzbrojnie miałem 9chyba.

Jeżeli to było w okolicy grobu Lei, ale tu trzeba sposobem.Postaw wieże lodowe najbliżej jak się da i sprowokuj strażników. Resztę zrobią wieże.
O ile chodziło o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 16:14, ilius-mage011 napisał:

Hubert12100 jesteś w tym miejscu gry i już jesteś na 28 poziomie.Ja w tym miejscu to miałem 24-25 poziom dopiero.Jak ty
to robisz żę tak szybko zdobyłem taki poziom.Mi bardzo zależy n a28 poziomie któty muszę osiągnąć aby móc skorzystać z czaru
Zamieci.Ale obawiam się że jak teraz mam 25 poziom a jestem w połowie doliny nocnego szeptu to nie dam rady osiągnąć 3 poziomów
do końca gry.Poradź mi coś?????


Duże poziomy robi się walcząc. Musisz max dużo walczyć swoim avatarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 17:32, Łukasz.G napisał:

a przy okazji aura siły zwiekszała obrażenia a większe leczenie uleczało około 30 punktów życia;)

To nie takie proste z przeciwnikiem, który kradnie twoją energię życiową jednocześnie podnosząc swoją, bo zapasy mańki na większe leczenie się szybko kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 15:02, plante napisał:

> Hubert12100 jesteś w tym miejscu gry i już jesteś na 28 poziomie.Ja w tym miejscu to miałem 24-25 poziom dopiero.Jak
ty
> to robisz żę tak szybko zdobyłem taki poziom.Mi bardzo zależy n a28 poziomie któty muszę osiągnąć aby móc skorzystać
z czaru
> Zamieci.Ale obawiam się że jak teraz mam 25 poziom a jestem w połowie doliny nocnego szeptu to nie dam rady
osiągnąć 3 poziomów
> do końca gry.Poradź mi coś?????

Duże poziomy robi się walcząc. Musisz max dużo walczyć swoim
avatarem.


tak co racja to racja daltego mój awatar świetni wyszkolony robił za armie armia była na sieczka gdy wojsko pouoadało rzucałem czar masowe leczenie i to leczyło tak z pół zycia i dalej na wroga awatar był tak odpony że tylko 25 pozimowe jednoski ostrz(obrońcy) mogli trafić czarem i zamrozić a golemy to robiłęm jak masło zawsze przecież był czar i 300 punktów rzycia odnowione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 15:45, Aragi napisał:

> a przy okazji aura siły zwiekszała obrażenia a większe leczenie uleczało około 30 punktów życia;)
To nie takie proste
z przeciwnikiem, który kradnie twoją energię życiową jednocześnie podnosząc swoją, bo zapasy mańki na większe leczenie się
szybko kończą

aha wiem i dlatego zakłada sie piercienie i dobre zbroje które podnoszą mane i pakuje sie w sile wytrzymałośc mądrośc i inteligencje ale gra sie cieżko ponieważ nie raz nie ma sie wsółczynnkiów do odpowiedniego rodzaju fachu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się