Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2005 o 17:49, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Jestem w tej misji co jest forteca graniczna graniczna m.elfów. Zlalazłem już głowe Princepsa
ostrzy a nie znalazłem 3 części tkacza! Mam: Głowę i nagolenniki.


Pamiętam, że jedną część mają szkielety w Tirganach (te którym odbierasz książkę Flinka McWintera), drugi jest w skrzyni na mapie z duchami krasnoludów i elfów (na wschodzie, niedaleko miejsca gdzie była mikstura dla krasnoluda lub elfki), a trzeci na mapie gdzie miałeś obronić krasnoludzkie miasto przed szkieletami - na wschodzie, w okolicach gdzie był olbrzym Gorg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 17:49, Edek z zasmolonej 4 napisał:

Lepiej będzie jak będe dalej w sieczną czy dawać teraz w obuch?


Sorki za drugi post z rzędu, ale nie zauważyłem pytania.
Radzę ci inwestować w broń sieczną - mam wrażenie, że bronie sieczne są po prostu lepsze i jest ich więcej do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie :)

Włączasz gre,wybierasz gra wieloosobowa potem wybierasz internet (tam masz do wyboru sieć Lan lub internet )to wybierz internet i dalej już masz wyświetlane osoby które są do grania i można próbować z nimi zagrać przyłączyć się ale to różnie jest raz można się przyłączyć raz nie.Ale możesz też utworzyć nową gre tam jest taki przycisk i wtedy tam wybierasz awatara jakim chcesz grać wybierasz kolor rase i chyba wszystko w każdym razie gra będzie gotowa do grania jak wszystko tam ustawisz i wybierasz(awatar rase itd..)i taka kropeczka zielona musi być bo jest czerwona jak jest się nie gotoym do grania a zielona przeciwnie.
No to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 20:59, Raylin napisał:

> Co prawda w cień feniksa jeszcze nie grałem ale w podstawce tak i wybrałem lód zdecydowanie.

> Jest świetny.Zaklęcia są super szczególnie fala lodu.Polecam wszystkim.Np. zaklęcie wybuch

> lody zamraża na krótki czas i powoduje niezłe obrażenia ja kończąc podstawke miałem lód
na
> 11 poziomie to miegiem pokonywałem 25 poziomowych potworów a kowala dusz też szybko rozłożył

> lód.A w cieniu feniksa jeszcze są nowe zaklęcia jeszcze nie widziałem na żywo ale czytałem

> i podejrzewam że są niezłe.A i zapomniałem o zaklęciu moim ulubionym "Zamień"wywołuje
burze
> lodową która zamraża wszystkich..SUUPER!!!

Zgodzę się z tobą, bo chociaż Zakon Świtu przeszedłem ciężkozbrojnym wojownikiem to w dodatku
Oddech Zimy wybrałem maga ognia/lodu, który umiał też uzdrawiać (z tym że białą magię miałem
mniej rozwiniętą od tych dwóch, ale ta umiejętność przydawała się np do używania dobrych dla
magów szat). Pod koniec gry mój mag radził sobie bardzo dobrze (najlepiej działająca metoda:
fala lodu - zamrożenie przeciwników i fale ognia - nikt nie mógł się temu oprzeć), jednak początki
miał dosyć trudne.

Mi chodziło o zbroje bo tam są zestawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 09:57, Keicam12 napisał:

Mi chodziło o zbroje bo tam są zestawy!!!


??!! Mógłbyś powiedzieć o co ci chodzi? Bo twój post jakoś niespecjalnie jest związany z moim, który poza tym nawet nie był odpowiedzią na twój, a ty mi wyjeżżasz jeszcze z pretensjami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 14:26, Karciaz napisał:

Ej ilius-mage011 Jak sie zzdecy dujesz napisz na numer gg 6790596

karciaż wiesz ja z tobą mógłbym pograc w niedziele 13 grudnia około godziny 2 po południu jak cos to pisz na gg 9330722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej piszcie jeszcze kto ma wersje 1.11 jak bedziemy grac chyba bedzie mozna uzywac kodów ale bardzo nieczaje oco chodzi bo chyba musimy sie bici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się