Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Dawnguard do The Elder Scrolls V: Skyrim w sprzedaży! Jest pełna polska wersja językowa

111 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2012 o 14:09, Wojman napisał:

Cena jak rozumiem jest wielką tajemnicą Archiwum X.


Trzeba będzie się pofatygować do jakiegoś sklepu i samemu sprawdzić po ile to jest.. Jednak fajnie, że w końcu zostało to wydane i w pełni po polsku. Szkoda, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale :) Ta.. na muve.pl po 64 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kosztuje na Muve.pl 64,99 PLN. Ja przed chwilą zamówiłem sobie za 41,99 PLN (zniżka w Kompanii Graczy) + wybrałem wysyłkę do paczkomatu która jest za darmo. Gram - uczcie się od Muve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena detaliczna to natomiast 70 zł (za artem ze strony CDA).

Tak moim zdaniem, to lepiej czekać na GOTY lub pakiet wszystkich dodatków w pudełku. Ewentualnie na odblokowanie gry na Steamie, bo choć Dawnguarda wydali, z zapowiadanego szumnie odblokowania dodatku na Steamie, najzwyczajniej w świecie nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mw89info - z tego co wiem to kurier też jest za darmo na muve.

Dałbym te 65 zł gdyby premiera odbyła sie 3 miesiace temu, teraz poczekam aż to stanieje do 20/30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 14:42, Gregory_P napisał:

mw89info - z tego co wiem to kurier też jest za darmo na muve.


Racja, kurier również jest za darmo ale ja jednak wolę w dowolnej chwili podejść do paczkomatu niż czekać cały dzień na kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 14:56, Meketh napisał:

70 zł za DLC dziękuję, wolę poczekać na wersję goty niż niepotrzebnie przepłacać.


Norma. Zobacz sobie nowe DLC do Mass Effect 3. Koszt to 60 zł :) Za 2 - 3 godziny ? Zbiorczy pakiet czyli GOTY może u nas wcale nie wyjść :) A już nie można liczyć na polską wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi aż tak bardzo na tej grze żeby z niecierpliwości nie móc usiedzieć na miejscu i nie myśleć o niczym innym. Kiedy wyjdzie zbiorcze wydanie ze wszystkimi dodatkami to się wtedy być może pofatyguje do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę kupić dodatku bezpośrednio ze Steam. W rzyci mam takie "wydanie". Nie będę płacił oszustom z Cenegi za kartkę z kodem. I nie interesuje mnie polonizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 15:24, vegost napisał:

> 70 zł za DLC dziękuję, wolę poczekać na wersję goty niż niepotrzebnie przepłacać.


Norma. Zobacz sobie nowe DLC do Mass Effect 3. Koszt to 60 zł :) Za 2 - 3 godziny ? Zbiorczy
pakiet czyli GOTY może u nas wcale nie wyjść :) A już nie można liczyć na polską wersję
językową.

Mass Effecta skonczyłem na 2, i narazie 3 nie mam zamiaru łykać widząc ostatnią wspaniałą akcję EA ze zbiorczym wydaniem trylogi, z najbardziej niepotrzebnymi DLC. Goty Skyrima, wcześniej czy póżniej(czyli pewnie pół roku po premierze dzięki cenedze) wyjdzie, ja poczekam bo jak wcześniej napisałem, nie mam zamiaru przepłacać za kilka dodatkowych qestów i innych popierdółek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 15:37, lis_23 napisał:

Nie ma - źle
jest - też źle
ciężko zadowolić graczy ;)


Raczej ciężko zrozumieć wydawców. Czemu nie mogą wydać gry, tak jak w każdym innym kraju ? :) Ja wiem, że żyjemy na zadupiu, w kraju biedy, głupoty i rozpaczy. Ale codziennie widzę co raz większe absurdy w tym kraju. Aż się wszystkiego odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Bethesda strzela sobie taką polityką w stopę. Ci którzy chcieli najbardziej pograć w dodatek, po prostu już dawno go spiracili. Wystarczy uruchomić plik z DLC jako zwykły mod przez jakiś loader i po sprawie. Najprawdopodobniej cała wina leży po stronie 1C/Cenegi, ale na miejscu Bethesdy wymówiłbym umowę z tymi partaczami. Jestem przekonany, że ta "współpraca" powoduje więcej strat niż korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 15:37, lis_23 napisał:

Nie ma - źle
jest - też źle

Jest źle, bo Cenega blokuje zachodnią wersję, spóźnia się 3 miesiące ze swoją i jeszcze zachowuje się jak gdyby nigdy nic i żąda pełną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować