Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2007 o 12:31, Marcom napisał:

Z góry dzięki.


Dobra, trzymaj link, jest to najnowsza wersja, która nie wymaga aktualizacji :)
ftp://ftp.bluebyte.com/updates/bbgc/bbgcinstall_full.exe

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 12:44, CrazyBaran napisał:

No odebralem email i napisalem numer ktory mialem za pudelkiem Settlers IV czy miaem wpisac
ten pin z emaila?/


Aaa... Już nie pamiętam xD Jak jak poszło to dobrze, a jak nie to spróbuj inny :) Pokombinuj w końcu do dwóch razy sztuka :P

Ps: Świeżo jestem już po Legendach, jakby ktoś miał jakieś problemy z przejściem misji to pytać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że Settlers V odbiega troszkę od poprzedników może ktoś mi powiedzieć co się zmieniło względem poprzednich części tej bardzo fajnej strategii? Zastanawiam się nad kupnem tej gry więc dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 14:22, wdowiakm napisał:

Słyszałem że Settlers V odbiega troszkę od poprzedników może ktoś mi powiedzieć co się zmieniło
względem poprzednich części tej bardzo fajnej strategii? Zastanawiam się nad kupnem tej gry
więc dlatego pytam ;)


Cóż Settlers V należy już do grona gier dla starszej młodzieży :) Gra przenosi nas w czasy średniowiecza.
Gra ma bardzo nowoczesny silnik graficzny, wygląda bardzo estetycznie to co zobaczysz na tym filmie jest prawdziwym odzwierciedleniem tej właśnie gry :) http://www.youtube.com/watch?v=HBV8cD4UA5M
Mamy do dyspozycji kilku ciekawych bohaterów, każdy z nich ma swoje zdolności, które pomogą nam zwyciężyć na polu bitwy z silniejszym przeciwnikiem. Muzyka jest bardzo dobrze skomponowana, trzyma klimat.

Najciekawsze są rozgrywki sieciowe na serwerach ubi.com miła atmosfera graczy i rozgrywki z zasadami potrafią dać wiele satysfakcji :) Po prostu fajnie ludzie tam z nami rozmawiają i grają pomimo, że każdy z nas mówi innym językiem zawsze się po angielsku na luźno dogadamy! :)

Ja osobiście bardzo lubię tą grę, mimo iż gram w Settlersów od samej jedynki to właśnie piąta część zrobiła na mnie wielkie wrażenie, dobra grywalność, grafika, możliwości rozgrywek sieciowych, turnieje w ladder games w których było ostatnio 200 Euro do zgarnięcia, to powoduje, że ta gra jest naprawdę warta uwagi! :-)

Może to i nie jest stary dobry mniej poważny Settlers, ale to nie powód, aby go się bać i w ogóle od niego uciekać! :) Po prostu trzeba dać się ponieść czemuś nowemu i nigdy się nie poddawać! :-)

Polecam też przejrzeć działy z Settlers V na settlers.gram.pl powinno coś Cię tam zaciekawić.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, na pewno zajrzę na stronkę ;) Ja mam akurat wszystkie części do części IV nie mam jedynie części V i 2 Dziesięciolecia ;)
Również pozdrawiam.

Ps. Chyba się skusze do kupna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co jest z tym pinem ale nacislem Multiplayer demo i dziala choc nie do konca bo nawet jak sa wolne miejsca w jakiejs grze to nie mam mozliwosci dolaczenia bo mam nieaktywny przycisk Join Game. Chyba sobie nie pogram na necie w 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Cóż Settlers V należy już do grona gier dla starszej młodzieży :) Gra przenosi nas w czasy
średniowiecza.
Gra ma bardzo nowoczesny silnik graficzny, wygląda bardzo estetycznie to co zobaczysz na tym
filmie jest prawdziwym odzwierciedleniem tej właśnie gry :) http://www.youtube.com/watch?v=HBV8cD4UA5M
Mamy do dyspozycji kilku ciekawych bohaterów, każdy z nich ma swoje zdolności, które pomogą
nam zwyciężyć na polu bitwy z silniejszym przeciwnikiem. Muzyka jest bardzo dobrze skomponowana,
trzyma klimat.


Nie zatruwaj umysłu młodym, prawda jest taka, że piątka dała Ciała na całej linii, teraz twórcy poszli po rozum do głowy i w szóstej części wracam do charakterystycznych dróżek jakie robili Settlersi, po za tym bajkowość znów powróci do świata... mhm No właśnie w jakiej przestrzeni żyją Settlersiaki? Bo z tego co pamiętam to w II był jedynie określony czas, a przestrzeń to raczej dyskusyjna sprawa...

Dnia 03.06.2007 o 16:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Najciekawsze są rozgrywki sieciowe na serwerach ubi.com miła atmosfera graczy i rozgrywki z
zasadami potrafią dać wiele satysfakcji :) Po prostu fajnie ludzie tam z nami rozmawiają i
grają pomimo, że każdy z nas mówi innym językiem zawsze się po angielsku na luźno dogadamy!


Jestem jeszcze dziewicą jeśli mowa o MP w Settlersach i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie rozgrywek przez sieć, wole już do tego Age of Empires, War/StarCrafta czy Counter Strike. :P Bodaj dopiero w piątce można rozmawiać o rzeczowym trybie Wieloosobowym - z czym powinien się zgodzić nawet Kamil, bo Maciek to już nie wiem. :P

Dnia 03.06.2007 o 16:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Ja osobiście bardzo lubię tą grę, mimo iż gram w Settlersów od samej jedynki to właśnie piąta
część zrobiła na mnie wielkie wrażenie, dobra grywalność, grafika, możliwości rozgrywek sieciowych,
turnieje w ladder games w których było ostatnio 200 Euro do zgarnięcia, to powoduje, że ta
gra jest naprawdę warta uwagi! :-)


Już nie oszukuj. Ty zaczynałeś zagrywać się Osadnikami od trzeciej odsłony (sic!), a do poprzednich wracałeś już z miarką wyznaczoną na trzeciej części. A to już jest herezja, bo to tak jakbym po grze w SanAndreas wziął w łapki GTA 3... zresztą i tak mało trafne porównanie, bo dziś nikt nie wspomina o GTA3 (no może Cenega), a Settlersów Dwóch to już tak, chociażby Ubi dało temu wyraz rok temu. ;)

Dnia 03.06.2007 o 16:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Może to i nie jest stary dobry mniej poważny Settlers, ale to nie powód, aby go się bać i w
ogóle od niego uciekać! :) Po prostu trzeba dać się ponieść czemuś nowemu i nigdy się nie poddawać!
:-)


Oczywiście, że to jest wystarczający dowód - ja grałem w demo i podziękuje. A CDP nie ma co liczyć na mnie na wykup złotej edycji w nPK. Swoją drogą zauważyliście, że w sklepie.gram.pl łączna cena za pudełkowego Piątego Osadnika nie wynosi więcej niż 60złotych?

Dnia 03.06.2007 o 16:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Polecam też przejrzeć działy z Settlers V na settlers.gram.pl powinno coś Cię tam zaciekawić.


A co tam ciekawego jest? nawet nie ma statków, a te znajdziesz w dziale - potraktowanym po macoszemu przez twórców - Osadników Dwóch.

Dnia 03.06.2007 o 16:39, Kamil.i.Maciek napisał:

Pozdrawiam!


Ja też pozdrawiam i pamiętaj wdowiakm bądź prawdziwym fanem settlersów i zakończ liczenie na dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 20:12, Kamil.i.Maciek napisał:

Powiedz mi czy masz może takie podobne objawy? Tylko, że jest to inna część Settlersów i zamiast
niebieskiego powinna być czarna ziemia ;)
Odpisz szybko :-) Bo Czekam :P Settlersmaniak taki jak Ty :D


Tak, mam podobne objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

Nie zatruwaj umysłu młodym, prawda jest taka, że piątka dała Ciała na całej linii,


Możesz podać przynajmniej jeden argument gdzie dokładnie?

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

teraz twórcy poszli po rozum do głowy i w szóstej części wracam do charakterystycznych dróżek jakie robili
Settlersi, po za tym bajkowość znów powróci do świata...


I z tego powodu bardzo się cieszę, bo zrobili przynajmniej poważną grę dla młodzieży powyżej 12 lat :)
czas, a przestrzeń to raczej dyskusyjna sprawa...

Tak, jest to dyskusyjna sprawa na którą w tej chwili niestety nie mam czasu...:(

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

Jestem jeszcze dziewicą jeśli mowa o MP w Settlersach i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie
rozgrywek przez sieć.


Nigdy nie grał, nie próbował, a własne zdanie już ma, bo coś tam sobie wyobraził, pięknie!

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

wole już do tego Age of Empires, War/StarCrafta czy Counter Strike. :P


Nikt Cię do niczego nie zmusza, jeżeli lubisz jak na ESO wyśmiewają się z Ciebie, że jesteś z polski, tolerujesz chamskie zachowanie od strony Amerykanów i dużo denerwującego spamu typu
1 - yes, yes
2- no. no
15 Wonana... (chyba najlepszy z tego wszystkiego xD)

Po drugie wolisz grać, to wcale nie oznacza, że grałeś...

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

Bodaj dopiero w piątce można rozmawiać o rzeczowym trybie Wieloosobowym - z czym powinien się
zgodzić nawet Kamil, bo Maciek to już nie wiem. :P


Można rozmawiać i od S3 po przez S4 aż do S5...

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

Już nie oszukuj.

Co? Zabolało, że mam właśnie taką, a nie inną opinię?

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

Ty zaczynałeś zagrywać się Osadnikami od trzeciej odsłony (sic!), a do poprzednich
wracałeś już z miarką wyznaczoną na trzeciej części.


Nie wiesz, a od razu rzucasz nieprawdziwe informacje. Grałem w jedynkę u kolegów natomiast dwójkę dostałem jako prezent na urodziny (wtedy nie było jeszcze trójki) I wcale mnie to aż tak nie zachwyciło, nie dość, że strasznie czasochłonne to te flagi jakieś mi się takie dziwne wydawały... No bo w życiu codziennym nikt nie chodzi od flagi do flagi :P A o muzyce lepiej nic nie powiem, dwójka moim zdaniem była nieudaną kontynuacją znakomitej jedynki, która mimo tego, że była też podobna do dwójki miała znakomitą grywalność i muzykę.

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

A to już jest herezja, bo to tak jakbym po grze w SanAndreas wziął w łapki GTA 3... zresztą i tak mało trafne > porównanie, bo dziś nikt nie wspomina o GTA3 (no może Cenega),


Nie grywam w GTA, wole sobie popykać na pianinie niż dać sobie wyprać mózg takim czymś bezwartościowym... Bez urazy.

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

a Settlersów Dwóch to już tak, chociażby Ubi dało temu wyraz rok temu. ;)


Nie Ubi tylko fani osadników dwóch w przeprowadzonej z nimi ankiecie...

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

Oczywiście, że to jest wystarczający dowód - ja grałem w demo i podziękuje.


Szkoda, że oceniasz gry tylko po wersji demo...

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

A CDP nie ma co liczyć na mnie na wykup złotej edycji w nPK.


A kto Cię do tego zmusza? O ile pamiętam nie tak dawno temu chciałeś zakupić taką edycje, szkoda też, że ciągle zmieniasz zdanie co 5 minut...

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

Swoją drogą zauważyliście, że w sklepie.gram.pl łączna cena za pudełkowego Piątego Osadnika nie wynosi więcej niż 60złotych?


Pamiętaj, że gra ma już 2 lata to dosyć dużo i jak by tutaj nie patrzeć jeszcze nie została wydana w Ekstra Klasyce NeXt, czyli dowód jest taki, że piąty osadnik ma wysoki popyt i podaż czyli dobrze schodzi i trzyma cenę.

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

A co tam ciekawego jest? nawet nie ma statków, a te znajdziesz w dziale - potraktowanym po
macoszemu przez twórców - Osadników Dwóch.


Nom to Ci statki, można sobie popływać w tę i z powrotem hehe :P

Dnia 04.06.2007 o 03:10, s2nto napisał:

Ja też pozdrawiam i pamiętaj wdowiakm bądź prawdziwym fanem settlersów i zakończ liczenie na
dwójce.


Tak bądź prawdziwym fanem Settlersów i graj w bardzo starą grę aż do emerytury.

Jakby każdy miał takie podejście jak Ty to ten cały rynek gier komputerowych dawno by przestał istnieć...
Bo naprawdę przy Twoich wypowiedziach nie widzę sensu czegoś tworzyć nowego i wspaniałego z pasją, bo zlepka pikseli i dwa kolory na krzyż to jest prawdziwy sukces 21 wieku...:/

PS: A VictoriaKinger bardzo lubi Dziedzictwo Królów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 14:13, VictoriaKinger napisał:

Tak, mam podobne objawy...


To jest wina karty graficznej, powiedz jakiej firmy masz kartę grafiki?
Aby to sprawdzić klikasz prawym przyciskiem na pulpit ==> właściwości ==> Ustawienia monitora ==> Ustawienia zaawansowane i mamy nazwę karty :)
Patrz na screena, to Ci pomoże :)
Moja karta np nazywa się GeForce FX5200

Pozdrawiam!

20070604153911

20070604153929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 15:40, Kamil.i.Maciek napisał:

> Tak, mam podobne objawy...

To jest wina karty graficznej, powiedz jakiej firmy masz kartę grafiki?
Aby to sprawdzić klikasz prawym przyciskiem na pulpit ==> właściwości ==> Ustawienia
monitora ==> Ustawienia zaawansowane i mamy nazwę karty :)
Patrz na screena, to Ci pomoże :)
Moja karta np nazywa się GeForce FX5200

Pozdrawiam!


Nie sądzę...NVIDIA GeForce 6600 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 18:55, Kamil.i.Maciek napisał:

> Nie sądzę...NVIDIA GeForce 6600 GT

To wszystko kwestia sterowników :) Poczekaj zaraz coś znajdę :-)


Dobra, w międzyczasie zajrzę do twojego gramsajta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj, najnowsze sterowniki, zjedź na sam dół i kliknij akceptuję wtedy będziesz mogła pobrać najnowszy sterownik :) http://www.nvidia.pl/content/license/driver_license.aspx?language=pl&url=http://pl.download.nvidia.com/Windows/94.24/94. 24_forceware_winxp_international_whql.exe

Dnia 04.06.2007 o 18:57, VictoriaKinger napisał:

Dobra, w międzyczasie zajrzę do twojego gramsajta...

Niee tam nie wolno Ci :P To mój taki prywatny pamiętnik jest ;)
Ps: Z jakiego jesteś miasta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups nie wyszło musisz zaznaczyć cały poniższy adres na niebiesko bo się nie mieści na stronie.
Gdy go zaznaczysz klikasz kopiuj dajesz w okno przeglądarki wklej i enter :)
Pozdrawiam!

http://www.nvidia.pl/content/license/driver_license.aspx?language=pl&url=http://pl.download.nvidia.com/Windows/94.24/9 4. 24_forceware_winxp_international_whql.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka jest możliwość grania w settlersy na jednym kluczu CD?
Aha i jeszcze cos bo jak mój kumpel daje rozpocznij nową gre(nie gra rankingowa)to gra sie zacina i jest błąd czy można temu zapobiec????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:20, Owczary napisał:

Siemka jest możliwość grania w settlersy na jednym kluczu CD?

Eee nie próbowałem jeszcze :)

Dnia 04.06.2007 o 20:20, Owczary napisał:

Aha i jeszcze cos bo jak mój kumpel daje rozpocznij nową gre(nie gra rankingowa)to gra sie
zacina i jest błąd czy można temu zapobiec????????????

Bo ma wewnętrzny ip lub włączonego firewalla, w tym jest cały problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować