Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2006 o 21:40, Slave napisał:

(...) bo skoro podstawowa wersja gry kosztowała tylko 49,90 zł to ile może kosztować
dodatek? 29,90 zł?


A to jest taka zasada, że dodatek zawsze kosztuje mniej niż podstawka? Spójrz na Age of Empires 3 :) Nie zdziwiłbym się, gdyby dodatek do Settlersów został wydany również za 49,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:40, Slave napisał:

to ile może kosztować dodatek? 29,90 zł?


Możliwe :) W dodatku Wikingowie będzie jeszcze fajna kampania składająca się z 12 misji w tym po 3 misje dla każdej nacji =)
Wiem jeszcze to, że firma blue&byte zatrudnia z powrotem starych twórców gry The Settlers II z 1996 roku, uważając, że nowi, a raczej starzy pracownicy wprowadzą do gry jeszcze lepszy klimat! :)
W tej części będzie również ulepszony edytor map. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:44, Vilmar napisał:

A to jest taka zasada, że dodatek zawsze kosztuje mniej niż podstawka? Spójrz na Age
of Empires 3 :) Nie zdziwiłbym się, gdyby dodatek do Settlersów został wydany również za 49,90
zł.


Teraz tak, bo podstawka jest w platynie, ale premierowa edycja AOE3 kosztowała bodajże 99,90 zł albo nawet jeszcze więcej. Więc wydawanie dodatku do Settlers II: 10-lecie w premierowej cenie podstawowej wersji chyba mijałoby się z celem, chyba żeby dodali jakieś fajne gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się, że będzie w cenie 39,90 ;] może jeszcze z WPLN będzie kosztowało 31,90 :D
A AoE3 to kosztowało w wersji premierowej całe 129,90
PS: Co do AoE3 :) troszkę mi się nie podoba, że Microsoft na pudełku pisze wielkimi literami na górze PC Microsoft itd... Dla kolekcjonera to nie jest za fajne :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:31, Kenio85 napisał:

i macie jakis pomysl czemu mi moze nie chodzic ta gra?? pozdrawiam


Podaj dokładne parametry komputera, czyli na jakim pracujesz systemie itd

PS; Czy posiadasz Direct x 9.0c? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 17:07, Kamil.i.Maciek napisał:

Skup się na gospodarce, rób żołnierzy na 3 poziomie ustaw się na defensywę, buduj zamki i duże
wierze, atakuj najważniejsze punkty wroga, ja sobie poradziłem za pierwszym razem, to nie jest
takie trudne =)

Tak, Łatwo powiedzieć-rób żołnierzy na poziomie 3 - a skąd niby wziaść tyle złota w tak szybkim tempie? Jak dochodzę do złota to zaraz wikingowie mnie rozwalają. Juz nie wiem co robić. POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:55, Kamil.i.Maciek napisał:

> i macie jakis pomysl czemu mi moze nie chodzic ta gra?? pozdrawiam

Podaj dokładne parametry komputera, czyli na jakim pracujesz systemie itd

PS; Czy posiadasz Direct x 9.0c? :)



tak mam direct x 9.0 dzialam na win xp
komp:: celeron 600mhz riva 2 16mb 192 mb ram (sdram) cos jeszcze potrzebne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm muszę przyznać że jestem pełen podziwu że odpaliłeś Windows XP na tym komputerze :)

I niestety muszę Cię zmartwić. Jeśli tak w całej okazałości wygląda specyfikacja Twojego komputera, to nie pograsz sobie w SII: 10-lecie, dopóki nie zmodernizujesz podzespołów, a najlepiej całego PC-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 22:27, Kenio85 napisał:

tak mam direct x 9.0 dzialam na win xp
komp:: celeron 600mhz riva 2 16mb 192 mb ram (sdram) cos jeszcze potrzebne ??


Twojej karcie grafiki brakuje najnowszych Shaderów dlatego to Ci nie chce odpalić, ale faktycznie przy takim komputerze będzie niestety mocno ciąć, rozumiem, że korzystasz z laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to nie laptop :) to zwykly pc ale juz troche stary:) ale powiem Wam ze nie narzekam bo duzo mi gier na tym idzie :) jak mi diablo 2 na bnecie nie cielo i baldura ani warcraflta to i to pojdzie :) ale kumplowi poszlo na tkiam sprzecie czemu ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieje że the settlers 2 10-lecie będzie kiedyś w extra klasyce bo skoro już mam settlers 2 (to zwykłe ;P ) dobrze byłoby mieć w kolekcji i przeróbkę tej gry :D. Na oryginał narazie mnie nie stać, a co do pirata to po prostu aż tak nisko jeszcze nie upadłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem kiedy chem włączyc gre pojawia mi sie w lewym górnym roku okienko i tyle i nic sie potem juz nie dzieje pisze w nim to "S2DNG BUID 9801" pomocy!!! slyszalem ze ktos mial taki juz problem ale go rozwiązal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:39, Wojtek--nj napisał:

> Na dobry początek ściągnij patcha 9801 http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1409

> Jak nie pomoże pisz dalej :)


To juz zrobilem. Patch sciagniety, zainstalowany ;-)

..... wvczesniej mialem problem z gra nie chciala sie uruchamiac..pokazywalo sie okienko w
lewym gornym rogu i zaraz znikalo ale z tym sobie juz poradzilem pomimo ze pomoc techniczna
odpiasala na mojego e-maila ze ta gra u mnie chodzic nie bedzie bo mam za slaba karte grafiki
hihi, no ale dziala.

Wiec przy okazji jak ktos ma taki problem to piszcie pomoge wam go rozwiazac

ja mam wlasnie taki problem potrzebuje bardzo pomocy nie wiem co mam robic z tym okienkiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 21:47, razi147 napisał:

mam taki problem kiedy chem włączyc gre pojawia mi sie w lewym górnym roku okienko i tyle i
nic sie potem juz nie dzieje pisze w nim to "S2DNG BUID 9801" pomocy!!! slyszalem ze ktos mial
taki juz problem ale go rozwiązal....


Na jakiej pracujesz karcie graficznej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:09, Kamil.i.Maciek napisał:

> mam taki problem kiedy chem włączyc gre pojawia mi sie w lewym górnym roku okienko i tyle
i
> nic sie potem juz nie dzieje pisze w nim to "S2DNG BUID 9801" pomocy!!! slyszalem ze ktos
mial
> taki juz problem ale go rozwiązal....

Na jakiej pracujesz karcie graficznej? :)

pracuje na geforce 2 mx400 32 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:11, razi147 napisał:

pracuje na geforce 2 mx400 32 mb


Niestety troszkę za słaba karta grafiki, nie obsługuje shadera 3.0
W tym momencie wystarczy tylko wymienić kartę grafiki i powinno śmigać, najlepiej się wzorować tym co pisze na pudełku z grą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:17, Kamil.i.Maciek napisał:

> pracuje na geforce 2 mx400 32 mb

Niestety troszkę za słaba karta grafiki, nie obsługuje shadera 3.0
W tym momencie wystarczy tylko wymienić kartę grafiki i powinno śmigać, najlepiej się wzorować
tym co pisze na pudełku z grą ;]


tak wiem ze slaba karta niestety:/ myslalem ze moze to jest wina czegos innego skoro ktos mial taki problem i sobie z nim poradzil to z tego co wiem nie wymienial karty ale dzieki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:21, razi147 napisał:

> > pracuje na geforce 2 mx400 32 mb
>
> Niestety troszkę za słaba karta grafiki, nie obsługuje shadera 3.0
> W tym momencie wystarczy tylko wymienić kartę grafiki i powinno śmigać, najlepiej się
wzorować
> tym co pisze na pudełku z grą ;]

tak wiem ze slaba karta niestety:/ myslalem ze moze to jest wina czegos innego skoro ktos mial
taki problem i sobie z nim poradzil to z tego co wiem nie wymienial karty ale dzieki pozdrawiam:)


nom to chyba sobie niestety nie pogram w tych settlersów a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować