Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Temat o wszystkich częściach Settlersów, zadawajcie pytania i otrzymujcie odpowiedzi - Tworzymy FAQ ! :)

1404 postów w tym temacie

przy uruchamianiu gry pojawia sie w gornym lewym roku ekranu okienko i nic potem sie nie dzieje pisze tam tylko to
"S2DNG BUID 9212" czekam na pomoc!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 21:40, Slave napisał:

"Rozszerzenie rocznicowej wersji The Settlers II w drodze"
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=30227

Dodatek prezentuje się całkiem fajnie. Ciekawe, czy CDP wyda go w Polsce. Jeżeli tak, to zastanawiam
się nad ceną, bo skoro podstawowa wersja gry kosztowała tylko 49,90 zł to ile może kosztować
dodatek? 29,90 zł?


Zawsze mogą zrobić tak jak Cenega z Hearts of Iron 2 - czyli wydać od razu złotą edycję. Podobnie było z dodatkami do Morrowinda u CDP - nie były wydane osobno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:41, razi147 napisał:

przy uruchamianiu gry pojawia sie w gornym lewym roku ekranu okienko i nic potem sie nie dzieje
pisze tam tylko to
"S2DNG BUID 9212" czekam na pomoc!!!...

wie juz moze ktos co z tym zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już pisał o tym problemie (zapewne tak, ale nie znalazłem), więc pytam :)

Gdy gram w Settlers V (pojedyńcza gra), to mam problem. Mianowicie przeciwnik stoi jak nieruchomy i nic się nie rozbudowywuje, nie atakuje. Czy to tak jest ? Czy to jakiś problem ...

ps.
Mam oryginalną wersję gry z obydwoma dodatkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś szersze informacje na temat szóstej już odsłony osadników? Zależało by mi na informacji czym się ma odróżniać od piątki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 13:45, s2nto napisał:

Czy ktoś ma jakieś szersze informacje na temat szóstej już odsłony osadników? Zależało by mi
na informacji czym się ma odróżniać od piątki....


Ja wiem :) Po pierwsze zachęcam obejrzeć łatwo i szybko trailer z ich pracy http://settlers.gram.pl/news.php?details=69

Nie tak dawno przeprowadziłem wywiad z grafikiem tej gry jak go złoże prawidłowo gramatycznie umieszczę go na stronie http://settlers.gram.pl

The Settlers VI ma się różnić od V przede wszystkim tym, że zasady gry są bardzo podobne do Settlers IV, z V zostaje grafika, fantastycznie zmieniająca się pogoda i inni bohaterowie, którzy podróżują na koniach.

Jak już wspomniałem zasady są podobne do IV części gry, aby górnik wydobył węgiel potrzebny jest mu do pracy kilof i do życia chleb, który się piecze z mąki, którą trzeba zmielić z zboża itd..

Premiera gry w Niemczech ma się odbyć w Lipcu 2007 roku.

Na razie tylko tyle wiem, ale trzeba przyznać, że się zapowiada fantastycznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 09:07, Konrad162 napisał:

mam takie pytanko czy gra będzie chodzić na radon x800 gto? (programowalne jednostki Vertex
Shader 2.1 i Pixel Shaders 2.0) ?


Pójdzie jak najbardziej to bardzo dobra karta grafiki i obsługująca Shader-a 2.0
Gra pójdzie Ci bez problemu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wracają do korzeni, ale to będzie bardziej dwójka czy czwórka ? Bo te zamki na trailerach to bardziej sprawiają wrażenie drugiej części osadników do tego ten kapitalny wygląd budynków... jak dla mnie zapowiada się na sequel Settlers''ów dwójki, której do tej pory żadna z części osadników nie mogłą przebić.

Jednak czy to w większości nie są moje domysły? Trailery (oba) oglądałem, jednak język niemiecki nie jest moją mocną stroną przez co informacje które w tym wywiadzie są ukazywane dla mnie jest to jeden wielki bełkot... :)

Może jakieś zapowiedzi? Ktoś coś widział na necie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest remake Settlersów II... Settlers II: 10-rocznica. Do kupienia również w Polsce.

I ten zamek to mi przypomina dobrze rozbudowaną osadę w IV części, gdzie dookoła wioski miało się duże wieże poprzeplatane małymi. A w środku cała gospodarka. W II części niemożliwe było postawienie blisko koszar/wież/twierdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:05, Kamil.i.Maciek napisał:

> mam takie pytanko czy gra będzie chodzić na radon x800 gto? (programowalne jednostki Vertex

> Shader 2.1 i Pixel Shaders 2.0) ?

Pójdzie jak najbardziej to bardzo dobra karta grafiki i obsługująca Shader-a 2.0
Gra pójdzie Ci bez problemu! :)



heheh bo słyszałem że trzeba mieć Shader''y w wersji 3.0 dlatego sie pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S2DNG BUID 9212 co tym zrobic pojawia sie tylko kienko w lewym górnym roku ekranu chcialbym bardzo zagrac w tych settlersów 2 prosze o pomoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:15, razi147 napisał:

S2DNG BUID 9212 co tym zrobic pojawia sie tylko kienko w lewym górnym roku ekranu chcialbym
bardzo zagrac w tych settlersów 2 prosze o pomoc.....


Zgłoś się do pomocy technicznej CDProjekt a nie spamujesz temat :/

re PolishWerewolf
No tak ale ja miałem na myśli pierwszy dobry sequel po Osadnikach dwóch. Dlatego też jest porównanie do dwójki.

Remake, a sequel to przecież dwie różne sprawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:12, Konrad162 napisał:

heheh bo słyszałem że trzeba mieć Shader''y w wersji 3.0 dlatego sie pytam :)

A wiesz pomyliło mi się z wymaganiami Gothica3 :P Shaderów 3 do tej gry nie potrzeba! :)

razi147 ==> Proszę Cię już nie pisz, aż tyle tego samego to nie nasza wina, że wymagania są wysokie, wiem, że chcesz sobie pograć, ale niestety twoja karta graficzna się poważnie zestarzała i fizycznie nie zdoła pociągnąć takiej grafiki 3D. Kupując grę trzeba patrzeć na wymagania wypisane z tyłu pudełka, tam wyraźnie pisze, że karta grafiki musi mieć najmniej 64 MB współpracująca z directX 9.0c + obsługa shaderów 2.0 a żeby to Ci jeszcze płynie chodziło to zalecana jest 128... Mogę najwyżej polecić zakup jakieś używanej karty graficznej za którą bardzo drogo nie zapłacisz.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie faktycznie odrobinę wzorują się na dwójce :)
Ten układ dróg itd.. Jednak sporo elementów jest też z IV i V taki fajny remix :)
PS: Ta część będzie fajna, bo będą w niej stateczki :) Uwielbiam bitwy morskie nawet w Settlers IV były fantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sequel drugiej części? Teoretycznie to jest Settlers III, ale nie będę się spierał...

I czy dobry? Według mnie III jest po II najlepszą z serii. IV już mniej, V to dla mnie porażka. A przepraszam, nie Settlers V, tylko Dziedzictwo Królów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować