Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Złote Edycje! Świąteczna oferta firmy CD Projekt! Zamów już dziś!

36 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2005 o 19:14, Grizzly. napisał:

Tylko jedno pytanko. Następująco chciał bym wiedzieć ile dostane wPLN?

dostaniesz minimalnie wiecej wPLN niz mozesz wydac na kupno kazdej tych gier. Skoro na kazda mozesz uzyc 30, to dostaniesz 30-35 wPLN za rejestracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 20:41, D2T napisał:

> Tylko jedno pytanko. Następująco chciał bym wiedzieć ile dostane wPLN?
dostaniesz minimalnie wiecej wPLN niz mozesz
wydac na kupno kazdej tych gier. Skoro na kazda mozesz uzyc 30, to dostaniesz 30-35 wPLN za rejestracje.


no dobra, to jutro już chyba zamówie. Ale najpierw dużo poczytam o Warhammer 40,000: Dawn of War(znacie jakieś ciekawe strony?) żeby się nie zawieść jak np. na Dungeon Siege II. Ale mnie podniecają zakupy przez intenet...ajajaj. Jak narazie to już kupiłem sobie koszulke http://www.gram.pl/upl/sklep_prod_wizerunki/20051006143716.jpg , i jestem bardzo zadowolony, szkoda tylko że się szybko brudzi :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 21:50, SHADOW-XIII napisał:

sam Gothic 3 jest za 60zł ? to dodatek kolejne 40 ? żadna mi atrakcja ... poczekam aż będzie w Platynie to wtedy kupie



Tak apropo Gothic 2 nie 3 :P kosztuje 60 zł tak samo dodatek równiesz 60 zł wiec bardziej opłaca sie kupic tą Złota Edycje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można "leciutki" offtop??
Nawiązując do któregoś z sąsiednich tematów o piractwie: mam wrażenie, ale się nie znam, że dodatek do w40k ledwo co się pojawił a już jest do kupienia z podstawką w rozsądnej cenie.
Brawo cdp, wybijacie w ten sposób argumenty z ręki niektórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie będzie potrzebował kartonika od Gry (jeśli będzie kartonik...) to z przyjemnością przyjmę.
Mam Gothic I i Gothic II ale Noc Kruka wydali w DVD... i brakuje mi czegoś na ścianie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedno. Mianowicie chodzi mi o wPLN w przypadku W40K. Ile w sumie będzie wirualnej kasy za podstawkę+dodatek a ile w złotej kolekcji? Bo cenowo wychodzi na to samo. Ale jezeli oddzielnie kupując dostaniemy więcej wirtualnych to troche bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem. Nie chce kupować warhammera z dodatkiem w sklepie gram.pl . Chce iść sobie do empiku i tam kupić. Tylko że nie chce mi się czekać do 17 listopada. Czy kupując osobno Dawn of War i winter assoult dostne tyle samo wPLN co kupując złotą edycje ? I czy Złota edycja będzie się różnić czymś ? Prosze o bardzo szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 20:52, Grizzly. napisał:

Już wiem. Nie chce kupować warhammera z dodatkiem w sklepie gram.pl . Chce iść sobie do empiku i tam kupić. Tylko że nie chce mi się czekać do 17 listopada. Czy kupując osobno Dawn of War i winter assoult dostne tyle samo wPLN co kupując złotą edycje ? I czy Złota edycja będzie się różnić czymś ? Prosze o bardzo szybką odpowiedź.

Podobne pytanie zadałem dwa dni temu i jak na razie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 09:56, Daerdin napisał:

> Już wiem. Nie chce kupować warhammera z dodatkiem w sklepie gram.pl . Chce iść sobie do empiku i tam kupić. Tylko że
nie chce mi się czekać do 17 listopada. Czy kupując osobno Dawn of War i winter assoult dostne tyle samo wPLN co kupując
złotą edycje ? I czy Złota edycja będzie się różnić czymś ? Prosze o bardzo szybką odpowiedź.
Podobne pytanie zadałem
dwa dni temu i jak na razie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, niestety...


Ja już chyba z 3 takie pytania zadałem i nie dostałem odpowiedzi. Może trzeba się pofatygować i napisać e-maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować