Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Jaki wóz polecacie do pościgu?Moja obecna Corvette nie daje rady z zawracaniem,wpada w poślizg albo wywala się przy zawracaniu.Nie miałem jeszcze dobrego pościgu a chciałem sobie nabić karty nagrody;)To jak,co polecicie?Mam już wszystkie wozy odblokowane.Chcę,by był ciężki,dobrze i stabilnie zawracał i był dość szybki.Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:35, lloyd554 napisał:

Mam problem nfs Carbon, gdy gram to nieraz po prostu gra się wyłącza i wyrzuca mnie do
pulpitu . Dlaczego tak się dzieje i jak temu zaradzić ??

Ja u kuzyna nie miałem takich problemów. Problemy pojawiły się dopiero u kolegi, który ma piracką wersję gry. Masz oryginalną?
PEACE22 - jeżeli masz oryginalną grę musisz utworzyć konto EA i tam wpisać ORYGINALNY numer seryjny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:54, pan m. napisał:

Jaki wóz polecacie do pościgu?Moja obecna Corvette nie daje rady z zawracaniem,wpada
w poślizg albo wywala się przy zawracaniu.Nie miałem jeszcze dobrego pościgu a chciałem
sobie nabić karty nagrody;)To jak,co polecicie?Mam już wszystkie wozy odblokowane.Chcę,by
był ciężki,dobrze i stabilnie zawracał i był dość szybki.Z góry dziękuję za pomoc.


Lamorghini Gallardo najlepszy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy EA zamknęło wszystkie serwery NFS: Carbon? Jeśli nie, to co muszę zrobić, żeby pograć przez neta?

Moja prędkość netu to 640kb\s, może to przez to, że mam rozdzielony net na 3 sprzęty(jak narazie, bo PS3 w naprawie[moje sprzęty, do których mam rozdzielony net: PC, LapTop x2])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:27, pan m. napisał:

Ja tam w sieci nie gram ale sprawdziłem dla ciebie(net 256/s na 2 kompy)i działają ale
czasem są nieczynne.


Dzięki za info.
P.S. Lekko nie zrozumiałeś mnie, chodzi mi z LapTopem, LapTop x2=2 LapTopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam się pochwalę że przeszedłem Serię Prób i Karierę w 3 dni 100% każda;) Niestety,ponieważ zdobycie karty nagrody takiej jak"Wypełnij garaż samochodami muscle,potem exotic,a następnie tuner"jest nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę się chyba pochwalić tylko jedną rzeczą. Gdy pokonywałem jednego z bossów w Carbonie udało mi się przejechać metę bokiem :D Bokiem do zwycięstwa! :P Zrobiłem to Fordem Mustangiem GT. Zdjęcie poniżej.

Ps. Informacja dla początkujących graczy NFS Carbon: Specjalna jazda bokiem lub jej odblokowanie jest niemożliwe :)

20080830054817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 09:01, pan m. napisał:

Hehe dobre zauważyłem że każdy samochód się wywala jak z pędzącego samochodu wciśniemy
wsteczny i gwałtownie skręcimy w którąś stronę.

A teraz ja się pochwalę jakiego buga znalazłem.

http://www.xfire.com/video/1e627/

Niezłe,nie?:)

Niezłe.Jak na to wpadłeś?.Też tak teraz robie i wszystko wygrywam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować