Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 15:15, Steven8 napisał:

Nom. Jeden z najlepszych trailerów jaki widziałem. I chyba lepszego nie będzie :)

dla mnie bomba ściągam tą piosenkę a trailer genialnie pokazuje jaka bedzie giera oby tylko tak bylo na seryjusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki!Wy tu Gadu-Gadu o stronce,a DEMO WYSZŁO!!!!!...EkhmEkhm,znaczy sie za kilka dni ma sie rozumieć:)

I jak zwykle podaję nowe info.Tym razem o logach gangów i ich samych.Sa też nowe filmiki,a wszystko to ze strony www.NeedFoeSpeed.pl jak zawsze.

Gangi(info)---- http://www.needforspeed.pl/news.php?readmore=576

Filmiki--Na stronie głównej 2 news od góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile info jest juz parę godzin nikt o tym nie wspomniał, dlatego chcę was poinformować o podziale miata, po którym przyjdzie się nam ścigać. Składa się ono z trzech części:

TFK

Na pierwszy odstrzał pójdą ulice Fortuny. Sama nazwa wskazuje iż pieniądze tam to nic nadzwyczajnego. Gang, który opanował te tereny zwie się TFK, a skoro mają kase to łamią prawo za kierownicami drogich bryczek, czyli tzw. egzotyków.

Bushido
Downtown Palmont - jeśli jesteś funem Tuningu, tam znajdziesz swoje miejsce. W tym miejscu rządzi ekipa Bushido, z Kenjim na czele. Radzę uśmiechać się do każdego, niektórzy nie cierpią tutaj, gdy się na nich krzywo patrzy.

21st Street Crew

Kobieta za kierownicą? Wszędzie ludzie wolą nie wychodzić z domów, ale nie tutaj... Nie w Kempton. Dzielnica ta nie wygląda zbyt pięknie, bieda również jest tam gościem. Tutaj, na starych drogach, w ciemnych zaułkach, z V8 pod maską czai się gang 21st Street Crew. Tutaj ludzie nie uciekają z powodu jadącej kobiety, lecz z powodu jadącego szefa. Angie to z pewnością twarda sztuka na drodze i w życiu. Odważysz się stawić jej czoło?


To wszystko, co czeka was w Palmont City. Nie radze wjeżdżać tam bez znajomości, słabym szczęściem i nie mając mapy, którą niżej załączam. Karierę zaczynamy w zależności od wybranej klasy samochodów spośro: Muscle, Exotic i Tuner :D

P.S. NyGga Myly, jak jeszcze raz się pomylisz to...ehhh:/ zawału przez ciebie dostanę :P Proszę o odszkodowanie :P

P.S. Jak NyGga o tym poinformował to wszystkie stronki przeszukałem, niestety nic nie znalazłem...

P.S. A teraz idę się pobawic autoscluptem...nic nei wskazuje na pojawienie się dema, oprócz jednej ważnej rzeczy. Nowej stronki, któą mogli zrobic aby miała lepszą przepustowość i w ogólę, bo przecież tłok będzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Po co to piszesz? Nyga podal linka do tego newsa...

Co do nowej oficjalnej strony jest naprawde super zrobiona. Juz nie moge sie doczekac demka ;P i full''a oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:01, ProChaoS napisał:

[ciach]

Po co to piszesz? Nyga podal linka do tego newsa...

Co do nowej oficjalnej strony jest naprawde super zrobiona. Juz nie moge sie doczekac demka
;P i full''a oczywiscie.



Dobrze, że napisał. Nie wiem w ogole o co Ci chodzi. W/g mnie ten post nie zalicza się do zbędnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:08, StyczeK napisał:

Mnie zszokowała jedna rzecz - Viper i Corvette są w muscle ! :D
No to teraz szanse są wyrównane ;)


Pewnie tylko dlatego, że są amerykańskie.
A lamborgini w exotic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:21, metal napisał:

> Mnie zszokowała jedna rzecz - Viper i Corvette są w muscle ! :D
> No to teraz szanse są wyrównane ;)

Pewnie tylko dlatego, że są amerykańskie.
A lamborgini w exotic.


Sry za pomyłke ale trochemnie zdziwiła nazwa exotic dla sportowych europejskich samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:28, metal napisał:

Sry za pomyłke ale trochemnie zdziwiła nazwa exotic dla sportowych europejskich samochodów.

Dla amerukanów auta europejskie są egzotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:17, Blade2 napisał:

Patrzcie na stronie: http://www.nfsp.pl/ pisze, że będą specjalne samochody takie jak:
Special Cars:

Lol..to moze jednak w zwykłej edycji będzie Koeningsegg CCX i Jaguar XKR wg podanych dnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:20, speedraid napisał:

> Patrzcie na stronie: http://www.nfsp.pl/ pisze, że będą specjalne samochody takie jak:

> Special Cars:
Lol..to moze jednak w zwykłej edycji będzie Koeningsegg CCX i Jaguar XKR wg podanych dnych
:D


Z tego co ja wywnioskowalem to w zwyklej wersji bedzie CCX ale tylko w EK bedzie pagani zonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:20, speedraid napisał:

Lol..to moze jednak w zwykłej edycji będzie Koeningsegg CCX i Jaguar XKR wg podanych dnych
:D

Wszystko jest możliwe. NFS Carbon jeszcze nie wyszedł dlatego można spodziewać się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 18:22, Makus89 napisał:

Z tego co ja wywnioskowalem to w zwyklej wersji bedzie CCX ale tylko w EK bedzie pagani zonda

Nie, tak prezentuje się lista samochodów:
http://www.nfsp.pl/content/view/290/46/
Skoro jest to oficjalna lista prezentuję:

Muscle Cars:

Chevrolet Camaro Concept
Chevrolet Camaro SS
Chevrolet Chevelle SS
Chevrolet Corvette Z06
Chrysler 300C SRT8
Dodge Challenger Concept
Dodge Charger RT
Dodge Charger SRT8
Dodge Viper SRT10
Ford Mustang GT
Ford Mustang GT500
Ford Shelby GT500
Plymouth Hemi Cuda
Vauxhall Monaro VXR

Tuner Cars:

Mazda Speed3
Mazda RX7
Mazda RX8
Mitsubishi Eclipse GSX
Mitsubishi Eclipse GT
Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
Nissan 240SX
Nissan 350Z
Nissan Skyline GT-R R34
Renauli Clio V6
Subaru Impreza WRX STI
Toyota Supra
Volskwagen Golf R32

Exotic Cars:

Alfa Romeo Brera
Aston Martin DB9
Audi Le Mans Quattro
BMW M3 GTR
Ford GT
Jaguar XK
Koenigsegg CCX
Lamborghini Gallardo
Lamborghini Murcielago
Lamborghini Murcielago LP640
Lotus Elise
McLaren SLR
Mercedess Benz CLK500
Mercedess Benz SL65 AMG
Porsche Carrera GT
Porsche Cayman S

Special Cars:

Police Civic Cruiser
Police Interceptor
Police Rhino

Tylk odziwi mnei zachowanei EA, b omiało być między 50 a 100 samochodów dostępnych w grze, a jest ich ''''tylko'''' 46!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 21.10.2006 o 18:28, speedraid napisał:


Tylk odziwi mnei zachowanei EA, b omiało być między 50 a 100 samochodów dostępnych w grze,
a jest ich ''''tylko'''' 46!!


a może to jest właśnie to ograniczenie wersji PC, bo coś mówiło EA o jakimś okrojeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować