Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

/ciach/ Ale prawdopodobnie nie będzie rózniła sie specjalnie gameplayem niż te z PS3 lub X-Klocka,z grafiką włącznie(Może nawet lepszą:) /ciach/
Widzisz, i tu się nie zgodzę... Może inaczej - zgadzam się, ale nie do końca. Chodzi tu mniej więcej o to, jak mocna jest dana platforma. W Przypadku X-BoXa360 gracze mają do dyspozycji 3 rdzenie, 3,2GHz (chyba na 128bit, ale nie dam głowy.). Najmocniejsze procki PC mają 2 rdzenie, 4,8GHz, ale 64 bit. I tu jest poważna różnica. O tyle, o ile moc obliczeniowa w przypadku tych najwydajniejszych CPU jest większa, to na polu bitów przegrywają już wyraźnie. I tu mam na myśli XB360, bo co jeśli dojdziemy do PS3? 8 rdzeni, 3,2GHz na 256bit? I do tego układ graficzny Reality Synthezier mający wydajność (tak czytałem) GeForce 7950GTX2? Może inaczej PC dostanie grafę z PS3 i X360, ale pod jednym bardzo konkretnym warunkiem - jeżeli ktokolwiek będzie miał kompa o podobnej wydajności. No dobra, może trochę przesadzam, albowiem PS3 rozwija aktualnie (w skrajnych wypadkach...) 35% (!!!!!!!!) swojej mocy i Carbon z którego screeny widzieliśmy nie potrzebuje aż takiej potęgi (czytaj: developerzy nie potrafili wykrzesać więcej z narzędzi, by wykorzytać bardziej potencjał Nex-Genów). Aczkolwiek na sprzęcie 2,0GHz, 512MB Ram, GF 6600 (przykładowo, komp takiej średniej klasy) raczej nikt nie zobaczy grafiki ze screenów... No, chyba że mamy doczynienia z enginem który bardzo dobrze wykorzystuje kompa. Tak czy owak, przekonamy się już wkrótce! :D Trzeba być dobrej myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:08, ProChaoS napisał:

> > gora 800 mb.
>
>
> Chyba spakowane.Teraz nawet dema zajmują od 2,2 do 3,0 GB.
>

Z Archiwizowane, a spakowane to to samo.

Wiem, ze tyle zajmuja, ale powiedz mi co tam ma tyle zajmowac? Dadza ci 3 auta kawalek mapy
i tyle. To napewno nie bedzie wazylo 3gb.



Czyli RX-8 miałby kłamać?Mówił wyrażnie,że demo na PS2(!!)zajmuje 2,63 GB.A pozatym to może grafika,miasto,no i autosculpt.Wszystko sie sumuje i wychodzi 2,63.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, jakoby zajmowało aż 800 MB. Demko na PS2 do którego link był w temacie miało (chyba) 239MB, a po rozpakowaniu rozrastało się do astronomicznych (jak na demo) rozmiarów 2,63GB. Zobaczymy jak się pojawi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są jakieś wątpliwości co do tego, czy demko PS2 ma po rozpakowaniu 2,63GB moge dać screena z rozmiarem folderu. A jak nie wierzycie to pobierzcie, rozpakujcie i zobaczcie ;P Ale mówię wam, jakem fan NfS, że wersja demo na PS2 ma 2,63 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda,prawda.Zapędziłem się. Prawdopodobnie(Bo jeszcze nie wiadomo,nie widzieliśmy wersii na PC)na next-genach będzie wyglądał lepiej.Ale co z tego?I tak będzie wygladał pięknie:):)


P.S Masz podobnego ava do mojego,ale to chyba Porsche i chyba z Carbon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:14, RX-8 napisał:

Jeżeli są jakieś wątpliwości co do tego, czy demko PS2 ma po rozpakowaniu 2,63GB moge dać screena
z rozmiarem folderu. A jak nie wierzycie to pobierzcie, rozpakujcie i zobaczcie ;P Ale mówię
wam, jakem fan NfS, że wersja demo na PS2 ma 2,63 GB.



Możesz dać screena,to rozwieje wątpliwości:)(Ale na początku też nie mogłem uwierzyć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:15, NyGgA MiLy napisał:

Prawda,prawda.Zapędziłem się. Prawdopodobnie(Bo jeszcze nie wiadomo,nie widzieliśmy wersii
na PC)na next-genach będzie wyglądał lepiej.Ale co z tego?I tak będzie wygladał pięknie:):)



P.S Masz podobnego ava do mojego,ale to chyba Porsche i chyba z Carbon:)



On ma lambo : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:18, ProChaoS napisał:

> Prawda,prawda.Zapędziłem się. Prawdopodobnie(Bo jeszcze nie wiadomo,nie widzieliśmy wersii

> na PC)na next-genach będzie wyglądał lepiej.Ale co z tego?I tak będzie wygladał pięknie:):)

>
>
>
> P.S Masz podobnego ava do mojego,ale to chyba Porsche i chyba z Carbon:)


On ma lambo : P



OoO,acha.Sorry za błąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:20, Markus89 napisał:

> > On ma lambo : P
>
>
> OoO,acha.Sorry za błąd:)

Powiedz mi tylko jakie Porshe ci to przypominało ;]



Carrera GT albo 911 TurboS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:22, NyGgA MiLy napisał:

> Powiedz mi tylko jakie Porshe ci to przypominało ;]


Carrera GT albo 911 TurboS.


Lol ;] Domyślam się, że jesteś początkującym fanem wyścigów bo jeśli nie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:22, RX-8 napisał:

Dokładnie, Lamorghini Gallardo :D A aby rozwiać wszelkie wątpliwości zamieszczam screena ;]




No nieźle:)Prawie 3 GB...Masakra.I to demo.Na PS2..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:22, NyGgA MiLy napisał:

Carrera GT albo 911 TurboS.


Te swiatła ja bym nigdy nie powiedział ze to porshe
apropo do do dema będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:23, Markus89 napisał:

> > Powiedz mi tylko jakie Porshe ci to przypominało ;]
>
>
> Carrera GT albo 911 TurboS.

Lol ;] Domyślam się, że jesteś początkującym fanem wyścigów bo jeśli nie to....



Ale o so chozi???

Popełniłem błąd,a ty nie musisz od razu wytykać mnie palcem i mówić-''''Początkujący''''.Pomylić każdy się może.To ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:25, NyGgA MiLy napisał:

Popełniłem błąd,a ty nie musisz od razu wytykać mnie palcem i mówić-''''Początkujący''''.Pomylić
każdy się może.To ludzkie.


Nikt cię palcem nie wytyka - po prostu pomylić Lambo z Porshe to trochę zaskoczenie dla mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:25, NyGgA MiLy napisał:

Popełniłem błąd,a ty nie musisz od razu wytykać mnie palcem i mówić-''''Początkujący''''.Pomylić
każdy się może.To ludzkie.


Nikt cię palcem nie wytyka - po prostu pomylić Lambo z Porshe to trochę zaskoczenie dla mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:37, Mr.Boom napisał:

zdarza sie. tez myle czesto Nissana 240 SX z bardzo podobna Mazda:)


Ok skonczmy z off topem. Mam takie pytanie (nie siedze caly czas w temacie) kiedy ma wyjsc demko? Cos slyszalem, ze w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 17:46, ProChaoS napisał:

> zdarza sie. tez myle czesto Nissana 240 SX z bardzo podobna Mazda:)

Ok skonczmy z off topem. Mam takie pytanie (nie siedze caly czas w temacie) kiedy ma wyjsc
demko? Cos slyszalem, ze w tym tygodniu.

w tym tygodniu albo pod koniec miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować