Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 17:54, mike91 napisał:


No to fajnie demo ma wyjsc jeszcze w tym tygodniu
a skąd masz to info ? czy to już dłuzsze wyczekiwanie ???



Ooo,chłopie,czekamy tak już od miecha:)W te dni napewno wyjdzie demo,ponieważ EA Games mówiło,że ma wyjść na przełomie 29-01 września i listopada,a te daty wypadają w te 3 dni:)Ale jak nie wyjdzie to...sie rozpłacze:D
Zachecam do wypatrywania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:57, NyGgA MiLy napisał:

>
> No to fajnie demo ma wyjsc jeszcze w tym tygodniu
> a skąd masz to info ? czy to już dłuzsze wyczekiwanie ???
>


Ooo,chłopie,czekamy tak już od miecha:)W te dni napewno wyjdzie demo,ponieważ EA Games mówiło,że
ma wyjść na przełomie 29-01 września i listopada,a te daty wypadają w te 3 dni:)Ale jak nie
wyjdzie to...sie rozpłacze:D
Zachecam do wypatrywania:)

bede wypatrywal razem z toba:)
moze dzisiaj juz cos znajde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe Informacje..:)

Wzięte ze strony www.NeedForSpeed.pl

''''Magazyn internetowy Gamespot był na targach X06 w Barcelonie.Udało im sie zagrać w Need For Speed Carbon na X360.Oczywiście zdali nam relacje oraz film z gry,którego nawet nie warto ogladać tego powodu iz przedstawia tragicznego kierowcę w trybie Track Drifting,który mielismy juz okazję zobaczyc w innym trailerze''''

Teraz urywek relacji Gamespot.

''''Po zdobyciu zwycięstwa w Single Race,był czas do sprawdzenia trybu kariery.Jak w poprzednich grach,Carbonowa kariera zawiera mieszankę roznych zmagań,które zaznaczone są punktami w różnych cześciach miasta,Jak w Most Wanted,mozesz od razu podjąć się wyzwania lub możesz dojechać w dane miejsce.Co za tym idzie znów występuje tryb w którym mogliśmy swobodnie poruszać sie po mieście.Na mapie zauważyliśmy rózne wyzwania,które były nam znajome,czyli Circuit,Sprint,Speedtrap i Boss Race,a niektóre były nowe,jak Drift Challenges i coś o nazwie ''''Race Wars'''',który polega na zadzieraniu nosa innym grupom tunerskim....''''

Wszystko na stronie www.NeedForSpeed.pl

Mam jeszcze tutorial z dragu,tu macie link----- http://rapidshare.de/files/33982914/needforspeedpl_udt.wmv.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcem miec wreszcie to demo zeby zagrac przy tej dziwnej muzyce.
moze naprawde pasuje do klimatu ale bardziej mnie ciekawi jak sie prowadza samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 18:39, Paweł10 napisał:

A nie będzie się zacinać???
Ale fajnie, że może działać:) ale boję się o cenę gry:)
cena bedzie normalna, jak kazda nowa gra..czyli gdzies 150 zl o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:43, Mr.Boom napisał:

yeah. be the cop...na to czekalem tak dlugo a teraz jest real.
zapowiada sie super.
w most wanted tego nie bylo


Ale na filmiku widzialem, ze nieda sie rozwalic bariery policyjnej tak efektownie jak w MW. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

warto też obejrzefilmik z trybem online zapowiada się naprawdę fajnie szkoda że nia ma świata wolnego(chyba wiecie o co mi chodzi ) A jakbyście nie wiedzieli gdfzie ten filmik to pod tym samym linkiem na samym początku w tej informacji :} miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NfS: Carbon to będzie rewolucja na rynku gier wyścigowych. Na PC Carbon wymiecie konkurencję, na PS zostaje jeszcze niedoścignione Gran Turismo. Ale i tak będę uważał Carbona za niemalże świętość. Te wszystkie opcje tuningu, trzy drogi do wyboru, 100 samochodów, tryby gry, konstrukcja, odbijanie miasta itp.... zapowiada się ciekawie, i to już stosunkowo niedługo, bo do 2 listopada zostało dokładnie 34 dni :D. Czekam z niecierpliwością i aż szkoda, że mój komp nie sprosta wymaganiom, bo gra będzie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz po częsci może i rewolucja , ale dla mnie nfs byłby rewolucją dopiero wtedy gdyby była to mieszanka carbona z nowym test drive unlimited.Tak wtedy to by była rewolucja :} Jeździc z kumplami , spotykac się w jakichś miejscach driftowa razem itp..ochh to mi się cały czas marzy :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:59, exilem napisał:

wiesz po częsci może i rewolucja , ale dla mnie nfs byłby rewolucją dopiero wtedy gdyby była
to mieszanka carbona z nowym test drive unlimited.Tak wtedy to by była rewolucja :} Jeździc
z kumplami , spotykac się w jakichś miejscach driftowa razem itp..ochh to mi się cały czas
marzy :}


W takim razie chłopcy z EA muszą ulepszyć multi :). Kto wie, może kiedyś coś takiego wyjdzie, bo nie chce mi się wierzyć, żeby EA puściła taki numer z Test Drive Unlimited bez echa w swoich produktach. To kiedyś musi się pojawić w NfS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:55, JayC napisał:

NfS: Carbon to będzie rewolucja na rynku gier wyścigowych. Na PC Carbon wymiecie konkurencję,
na PS zostaje jeszcze niedoścignione Gran Turismo. Ale i tak będę uważał Carbona za niemalże
świętość. Te wszystkie opcje tuningu, trzy drogi do wyboru, 100 samochodów, tryby gry, konstrukcja,
odbijanie miasta itp.... zapowiada się ciekawie, i to już stosunkowo niedługo, bo do 2 listopada
zostało dokładnie 34 dni :D. Czekam z niecierpliwością i aż szkoda, że mój komp nie sprosta
wymaganiom, bo gra będzie świetna.

100 samochodów?? Pomyliłeś się...między 50 a 100, lecz bardziej 50 niż 100. W moim przypadku wydaje mie się, że będzie ich około 60-65. Maksymalnie 70 i nic więcej... A takie pytanie, bo premiera gry w Europie odbędzie się 9 listopada, bo tak piszą na www.gry.wirtus.pl, więc wydaje mi się, że nei bedziesz biegał do Stanów Zjednoczonych po Need for Speed Carbon. Jeżeli się myle oskarżcie ten portal internetowy :P Gran Turismo nie można porównywać z NFS. To tak jak by porównać Colin McRae Rally z Need for Speed. Obawiam się, że te 34 dni przeciagna się o 7 dni, a łacznei daje to nam 41!! Co do gry to uważam, że Test Drive Unlimited jest lepszy, a raczej będzie..macie tutaj linka do tematu o grze i gigantycznego posta w wykonaniu mnie jako postać MARCOS http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=26 :) Pozdrowienia...;] Właśnie odświeżyłem stronę i też piszecie o Test Drive Unlimited...Śmieszny zbieg okolicznosći albo po prostu mówimy tu o upadku NFS na rzecz TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować