Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Ja czytałem na www.nfs.com.pl, że premiera w Polsce (tudzież w Europie, nie pamiętam) odbędzie się 2 listopada. A samochodów może nie będzie 100, ale około 80 się zakręci. A w Gran Turismo nie grałem, więc nie wiem, wiem tylko, że to najlepsza ścigałka na PS2, więc do tego porównuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:15, JayC napisał:

Ja czytałem na www.nfs.com.pl, że premiera w Polsce (tudzież w Europie, nie pamiętam) odbędzie
się 2 listopada. A samochodów może nie będzie 100, ale około 80 się zakręci. A w Gran Turismo
nie grałem, więc nie wiem, wiem tylko, że to najlepsza ścigałka na PS2, więc do tego porównuję.

a wiec trzeba bedzie znalesc oficjalna ( nowa ) liste samochodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:34, Mr.Boom napisał:

a wiec trzeba bedzie znalesc oficjalna ( nowa ) liste samochodow


Ja tylko tak wywnioskowałem z listy zamieszczonej kilka stron temu. Było ok. 20-30 samochodów w każdej z grup, co daje 60-90 samochodów. Średnia wynosi jakieś 75. Kompromis? W porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 20:39, JayC napisał:

> a wiec trzeba bedzie znalesc oficjalna ( nowa ) liste samochodow

Ja tylko tak wywnioskowałem z listy zamieszczonej kilka stron temu. Było ok. 20-30 samochodów
w każdej z grup, co daje 60-90 samochodów. Średnia wynosi jakieś 75. Kompromis? W porządku.

dobra. w porzadku. ( nie liczylem aut dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dokładnie ich nie liczyłem, ale gdzieś tyle będzie. Ale co to ma do rzeczy, skoro możliwości tuningu są tak rozwinięte, że żeby znaleźć dwa takie same wozy to trzeba będzie się napocić :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna mała informacja http://www.nfspolska.pl/news.php .Niby wszystko to samo ale jest kilka zdanek ,np

W innym artykule na IGN opisujacym proces nagrywania dzwięków silników można wyczytać że podczas seji nagrywano odgłosy między innymi: Nissan 180SX i Jaguar XKE co może oznaczać że wozy te znajdą sie w grze
Są jeszcze dwa ekskluzywne tryby na razie trzymane w tajemnicy coś ciekawego się zapowiada :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2006 o 21:51, exilem napisał:

Są jeszcze dwa ekskluzywne tryby na razie trzymane w tajemnicy coś ciekawego się zapowiada
:}

to jakby co było o trybie online :}Niestety nic jeszcze nie słyszałem o neonach :( a szkoda , bo to naprawdę miłe urozmaiceniem. Teraz póki co to czekam z niecierpliwością na demko :}........... Ostatnio nawet śnił mi się NFC.. chyba nie wytrzymam do premiery.:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 21:51, exilem napisał:

jeszcze jedna mała informacja http://www.nfspolska.pl/news.php .Niby wszystko to samo ale
jest kilka zdanek ,np

W innym artykule na IGN opisujacym proces nagrywania dzwięków silników można wyczytać że
podczas seji nagrywano odgłosy między innymi: Nissan 180SX i Jaguar XKE co może oznaczać że
wozy te znajdą sie w grze

Są jeszcze dwa ekskluzywne tryby na razie trzymane w tajemnicy coś ciekawego się zapowiada
:}



I bardzo dobrze,Chyba awansujesz na starszego-poszukiwacza:)Żołnierze,wypatrywać dema!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Hyper pokazywali twórców gry oraz samą grę.Był obszerny program o NFS Carbon.Byłem bardzo ciekaw gdyż sporo gralem w MW i tak jak wielu z Was oczekuję tej gry.Od razu widac,że jest bradziej rozbudowana od MW-zwłaszcza nieskończona ilość kombinacji np w tuningu zewnetrznym pojazdu-już wiem,że wielu z nas będzie tej opcji poswięcać baaaardzo dużo czasu i uwagi.Cóż nie będe się rozpisywał o samej grze bo w zasadzie wszystko jest jasne (po za datą premiery) w każdym bądź razie przyłączam sie także do wypatrywania demka ....
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz tak szczerze mówiąc to data premiery też jest wiadoma i przy okazji jak ktoś się będzie jeszcze pytał kiedy wyjdzie nfc to przypominam 2 lisotpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:19, exilem napisał:

wiesz tak szczerze mówiąc to data premiery też jest wiadoma i przy okazji jak ktoś się będzie
jeszcze pytał kiedy wyjdzie nfc to przypominam 2 lisotpada.



ekhm...3 listopada wychodzi NFSC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz póki co to na wszystkich stronach o nfsc to widziałem że wychodzi albo pierwszego albo drugiego listopada, ale nigdzie nie widziałem żę trzeciego. daj link do tej stronki gdzie to wyczytałeś :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 10:49, exilem napisał:

wiesz póki co to na wszystkich stronach o nfsc to widziałem że wychodzi albo pierwszego albo
drugiego listopada, ale nigdzie nie widziałem żę trzeciego. daj link do tej stronki gdzie to
wyczytałeś :}

No wiesz..1 to sobie chyba pomyliłeś z premierą dema, która odbędzie się najprawdopodobniej 1 października. Premiera Need for Speed Carbon odbędzie się 2 listopada jak potwiedzją media i EA. Zaś premiera europejska odbędzie się 9 listopada, a jako potwierdzenie macie linka http://www.gry.wirtus.pl/3372,2,id.html . To, że premiera ma być 3 listopada to istotna pomyłka, bo 2 listopada był potwiedzony. Błąd należt zapewne do serwisu www.gry.wirtus.pl, gdzie tutaj http://www.gry.wirtus.pl/161,game,20,id.html informują o innej dacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 11:50, maja96 napisał:

> wiesz póki co to na wszystkich stronach o nfsc to widziałem że wychodzi albo pierwszego
albo
> drugiego listopada, ale nigdzie nie widziałem żę trzeciego. daj link do tej stronki gdzie
to
> wyczytałeś :}


http://ultima.pl/itemnfo.php?id=4193

wolalbym sie trzymac 2 listopada.
w sumie to na wszystkich stronach o NFSC to stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też trzymam się tylko tej daty. A że nam, graczom z Europy, przyjdzie poczekać jeszcze tydzień (tak pisali poprzednicy - premiera w Europie 9 listopada), to zwiększy nasz zapał na Carbona. Ja mogę przyłączyć się do wypatrywania dema, ale raczej sam w nie nie pogram. Cóż, komputer nie najmłodszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 12:21, Rados-kapcrew napisał:

Dlaczego jeszcze nie ma demka??
Premiera gry jest za dwa dni a demka jak nie bylo tak nie ma bez kitu LYPTON



Przemiera 2 Lispopad!! Za 2 dni będzie 2 PAŹDZIERNIK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 12:22, NyGgA MiLy napisał:

Przemiera 2 Lispopad!! Za 2 dni będzie 2 PAŹDZIERNIK!!


Radze przyszykować se zegar który bedzie bedzie odliczał czas do święta fanów NFS :)
to już tylko 33 dni do premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować