Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 10:20, Break the peace napisał:

nie ma go tam


Jesli go nie ma (w co naprawde watpie) to jest tylko jeden sposob, zeby sie naprawde przekonac ;) kliknij Start -> Wyszukaj -> Pliki lub foldery
Wpisz nazwe pliku (tibia.cfg) i nacisnij "Wyszukaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 10:24, Pediator napisał:


>
> nie ma go tam
jak to możliwe?
wejdź w folder z tibią i zrób opcje wyszukaj>wpisz tibia.cfg i powinien się pojawić :)

NIE mogę znaleźć tego. szukałem na wszystkie sposoby!!!!!!
BBUUUU!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 10:41, XardasiK napisał:

> nie ma go tam

Jesli go nie ma (w co naprawde watpie) to jest tylko jeden sposob, zeby sie naprawde przekonac
;) kliknij Start -> Wyszukaj -> Pliki lub foldery
Wpisz nazwe pliku (tibia.cfg) i nacisnij "Wyszukaj" :)

mam tylko tibia.spr ale i tak tego nie mogę otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 11:00, Pediator napisał:


podaj e-mail to ci wyśle plik tibia.cfg a ty tylko wlepisz go ro katalogu z grą!

wejdź na mojego gramsajta i masz tam emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 11:00, Pediator napisał:


podaj e-mail to ci wyśle plik tibia.cfg a ty tylko wlepisz go ro katalogu z grą!

i wysyłasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 10:26, Pediator napisał:

lol maczetę lepiej knife


Nie, lepiej maczetę. Po wypowiedzi Micha wnioskuję, że nie ma wysokiego lvlu, więc knife będzie bronią zbyt słabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:08, Luke Shadow napisał:

Nie, lepiej maczetę. Po wypowiedzi Micha wnioskuję, że nie ma wysokiego lvlu, więc knife będzie
bronią zbyt słabą.


Przede wszystkim dobór broni podczas treningu jest zależny od rodzaju potworów, na których "skilujemy" - więc jak tego nie wiemy, to możemy gdybać, bo jest sporo możliwości :D Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 16:52, Velociraptor napisał:

Przede wszystkim dobór broni podczas treningu jest zależny od rodzaju potworów, na których
"skilujemy" - więc jak tego nie wiemy, to możemy gdybać, bo jest sporo możliwości :D Pozdro !


Oczywiście. Trzeba to sprawdzić w praktyce, ale z teoretyki wiem, że początkujący gracz knifem nie będzie rotom nic zadawał. Może trollom się uda, ale do skillowania dużo lepsze są roty. A na skillowaniu trochę się znam, kiedyś miałem 91/91. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko mam na knight''cie rs:/ i zrobilem druta ma ktos moze jakis fajny poradnik dla tej prowesji albo ma jakies rady od siebie??;>

P.S Kto gra na swiecie Aurea??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:43, JogaTv napisał:

Mam pytanko mam na knight''cie rs:/ i zrobilem druta ma ktos moze jakis fajny poradnik dla
tej prowesji albo ma jakies rady od siebie??;>

P.S Kto gra na swiecie Aurea??

Jeśli zrobiłeś druta to rub runy do 30 lvla i expoj na soldierach. W 10 dni zrobisz 30 lvl zaczynając od 8 .:P
A potem pozostaje ci kupienie PACC''a bo granie drutem na 30+ jest straszliwie nudne i nieopłacalne. A tak będziesz miał o wiele szybszy regenering soul''a, że szybko zbijesz dość sporo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... tibia to takie mmo jak nic innego :P
Mam pytanie rozumiem, że chcecie grać w coś bez abonamentu, ale Tibia?? to już szczyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:15, Gul4sH napisał:

Mam pytanie rozumiem, że chcecie grać w coś bez abonamentu, ale Tibia?? to już szczyt :P


Hm, tu raczej nie chodzi o to, czy gra jest platna, tylko jak przy niej spedzasz czas :)
Wiele razy PACC''a kupilem, bo moge z czystym sumieniem powiedziec, ze Tibia ma najwieksza grywalnosc z wszystkich gier, w jakie do tej pory gralem (no moze z wyjatkiem Diablo 2 xD). W WoWie tylko raz oplacilem abonament.. i poprostu gra mi sie znudzila o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:20, XardasiK napisał:

grywalnosc z wszystkich gier, w jakie do tej pory gralem (no moze z wyjatkiem Diablo 2 xD).
W WoWie tylko raz oplacilem abonament.. i poprostu gra mi sie znudzila o.O

To dobry jesteś. ;) Wiesz choć jak się zastanowić to tibia może ma tylu fanów, bo tak jak ja mają słaby, wolny internet i wow to jest masakra na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:23, Gul4sH napisał:

> grywalnosc z wszystkich gier, w jakie do tej pory gralem (no moze z wyjatkiem Diablo 2
xD).
> W WoWie tylko raz oplacilem abonament.. i poprostu gra mi sie znudzila o.O
To dobry jesteś. ;) Wiesz choć jak się zastanowić to tibia może ma tylu fanów, bo tak jak ja
mają słaby, wolny internet i wow to jest masakra na kompie

witam moglby mi ktos powiedziec krok po kroku jak grac w tibie na ots? Prosze o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:57, pinu? napisał:

> > grywalnosc z wszystkich gier, w jakie do tej pory gralem (no moze z wyjatkiem Diablo
2
> xD).
> > W WoWie tylko raz oplacilem abonament.. i poprostu gra mi sie znudzila o.O
> To dobry jesteś. ;) Wiesz choć jak się zastanowić to tibia może ma tylu fanów, bo tak
jak ja
> mają słaby, wolny internet i wow to jest masakra na kompie
witam moglby mi ktos powiedziec krok po kroku jak grac w tibie na ots? Prosze o odpowiedzi.

Nie powiem ci jak krok po kroku na OTS grać ale powiem ci co musisz mieć...
1.Tibia 7.6
2.Program Hamachi
A o ile się nie mylę to instrukcja jak grać na OTS jest na polskiej stronie tibii...adres łatwy do domyślenia:D

A co do tibii to ze mną jest tak:
Na początku mówiłem że tibia to łajno gów** itp.
Potem kolega mnie wciągnął no i pograłem aż w końcu mi się spodobała i wciągneła...początkowo grałem na Askarze i doszedłem do 8 lvl ale nie poszedłem na Mainland tylko przeniosłem się na nowy świat "Nerana"
pograłem do 15 lvl i mi się znudziła...gram jeszcze od czasu do czasu...ale jak na razie nie mam ochoty i czasu na granie, a tak to gra jest dosyć ciekawa, ale trzeba mieć na nią bardzo dużo cierpliwości i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:57, pinu? napisał:

> > grywalnosc z wszystkich gier, w jakie do tej pory gralem (no moze z wyjatkiem Diablo
2
> xD).
> > W WoWie tylko raz oplacilem abonament.. i poprostu gra mi sie znudzila o.O
> To dobry jesteś. ;) Wiesz choć jak się zastanowić to tibia może ma tylu fanów, bo tak
jak ja
> mają słaby, wolny internet i wow to jest masakra na kompie
witam moglby mi ktos powiedziec krok po kroku jak grac w tibie na ots? Prosze o odpowiedzi.

w tibie na OTS-ach grac sie nie opłaca wiesz mi oryginalne servery są za free i tam zabawa jest dozo lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:57, pinu? napisał:

witam moglby mi ktos powiedziec krok po kroku jak grac w tibie na ots? Prosze o odpowiedzi.

hmm... mam pytanie: co to ma do mojego posta :P ?? ja nie jestem tibiomaniakim (czy jakoś tak ;)), chciałem przekonać dzieci i trochę starszych, że za darmo mozna grać w gry lepsze (nie tylko graficznie). No nic odpowiedż fajną dostałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2007 o 20:05, DarthAxel napisał:

Nie powiem ci jak krok po kroku na OTS grać ale powiem ci co musisz mieć...
1.Tibia 7.6
2.Program Hamachi
A o ile się nie mylę to instrukcja jak grać na OTS jest na polskiej stronie tibii...adres łatwy
do domyślenia:D


lol hamachi tylko dla ludzi którzy nie umieją inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 12:45, Gul4sH napisał:

> witam moglby mi ktos powiedziec krok po kroku jak grac w tibie na ots? Prosze o odpowiedzi.

hmm... mam pytanie: co to ma do mojego posta :P ?? ja nie jestem tibiomaniakim (czy jakoś tak
;)), chciałem przekonać dzieci i trochę starszych, że za darmo mozna grać w gry lepsze (nie
tylko graficznie). No nic odpowiedż fajną dostałem :P


Ty już nie bądź taki mądry. Tu nie chodzi o grafikę, dźwięk itp. Tu chodzi o grywalność, która dla wielu osób jest w tej grze najważniejsza... Ja osobiście w Tibię nie gram- grałem, i to dość dawno. Co w tym takiego, że może i ta gra jest zła pod kątem graficznym, dźwiękowym itp. Jeśli to ty nie potrafisz tego zrozumieć- to już jest naprawdę źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować