Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Lizak

Tibia (MMORPG) - temat ogólny

4892 postów w tym temacie

witam. mam problem. gram na Candii i uwiezilem sie w polnocnym ab... :/ tzn wyszedlem z podziemi i wejsc z powrotem nie moge bo otwor jest zasypany a droga na powierzchni jest zarosnieta. a jak nie mam ani maczety ani lopaty... :/ jest jakies wyjscie z tej sytuacji...? czy ktos musi poprostu mnie uwolnic? jasli tak to prosze o pomoc!! z gory dzieki.

P.S. sorry ze pisze to samo ale moj wybawca nawalil i dalej testem uwieziony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 18:37, Deejay napisał:

witam. mam problem. gram na Candii i uwiezilem sie w polnocnym ab... :/ tzn wyszedlem z podziemi
i wejsc z powrotem nie moge bo otwor jest zasypany a droga na powierzchni jest zarosnieta.
a jak nie mam ani maczety ani lopaty... :/ jest jakies wyjscie z tej sytuacji...? czy ktos
musi poprostu mnie uwolnic? jasli tak to prosze o pomoc!! z gory dzieki.

P.S. sorry ze pisze to samo ale moj wybawca nawalil i dalej testem uwieziony...


Może spróbuj troche pokrzyczeć, a nóż widelec ktoś usłyszy i Cię uratuje. :P
Z tego co mi wiadomo Candia to non-pvp server, więc Cię nikt nie zabije. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grasz sam na tym serwie? Nie masz kumpli z reala i tibijskich? Jeśli masz popytaj czy tobie pomogą. Jeśli nie to krzycz, że potrzebujesz pomocy albo pisz na trade czy help channel. I jeśli ich nie masz to lepiej sobie znajdź :) Choć jest to serwer non-pvp to przyjaciół nigdy za wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry...ale ja nie rozumiem ludzi ktorzy moga w cos takiego jak w tibie grac ;/
Wogule miesza tylko we łbach i porownujac z innymi MMORPG''ami wypada nie najlepiej(Lipna 2D,nie ma cenzury) ;/.
Lepiej sobie Mu Online lub Line Age sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 19:22, matryx napisał:

Sry...ale ja nie rozumiem ludzi ktorzy moga w cos takiego jak w tibie grac ;/
Wogule miesza tylko we łbach i porownujac z innymi MMORPG''ami wypada nie najlepiej(Lipna 2D,nie
ma cenzury) ;/.
Lepiej sobie Mu Online lub Line Age sciagnac


Mu nie każdy lubi, a Lineage nie jest (chyba) darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 19:22, matryx napisał:

Sry...ale ja nie rozumiem ludzi ktorzy moga w cos takiego jak w tibie grac ;/
Wogule miesza tylko we łbach i porownujac z innymi MMORPG''ami wypada nie najlepiej(Lipna 2D,nie
ma cenzury) ;/.
Lepiej sobie Mu Online lub Line Age sciagnac


Cenzura by się akurat przydała. Jednakże Tibia to i tak jeden z lepszych MMORPG''ów do wyboru(z tych darmowych). Questy sa o niebo lepsze od tych np. z Silkroada(które opierają się na "hunt 150 White Tigers" itp.), no i wogóle jest większa "więź" ze światem gry i innymi graczami. Ja już w Tibie nie gram - bo jak by nie było nawet jeżeli to jeden z ciekawszych darmowych MMORPG to i tak nie jest to to, czego szukam - mam nadzieję, ze Age of Conan będzie tym "czymś", ale jak się komuś nie podoba, to niech się nie odzywa(lub niech powierdza sowje zdanie mocnymi argumentami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 19:15, szerszeń45 napisał:

A grasz sam na tym serwie? Nie masz kumpli z reala i tibijskich? Jeśli masz popytaj czy tobie
pomogą. Jeśli nie to krzycz, że potrzebujesz pomocy albo pisz na trade czy help channel. I
jeśli ich nie masz to lepiej sobie znajdź :) Choć jest to serwer non-pvp to przyjaciół nigdy
za wiele...


na tym serwerze nie mam kumpli... :/ ale pomyslalem ze moze ktos z forun na candii gra i mi pomoze... a da sie ddwie tibie odpalic? zebym dwoma postaciami na raz mogl grac? chociaz pewnie nie bo tak to by mozna skile 24h/dobe trenowac ;) no a gdyby virtual machine odpalic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:15, Deejay napisał:

na tym serwerze nie mam kumpli... :/ ale pomyslalem ze moze ktos z forun na candii gra i mi
pomoze... a da sie ddwie tibie odpalic? zebym dwoma postaciami na raz mogl grac? chociaz pewnie
nie bo tak to by mozna skile 24h/dobe trenowac ;) no a gdyby virtual machine odpalic...?


Zawsze możesz stworzyć nową postać, przejść rooka i uwolnić się :D Ale tak serio, to nieźle się wkopałeś, sprobuj do kogoś z trade`a zagadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:23, PsychoMan napisał:

Zawsze możesz stworzyć nową postać, przejść rooka i uwolnić się :D Ale tak serio, to nieźle
się wkopałeś, sprobuj do kogoś z trade`a zagadać.


no to przeciez o tym wlasnie pisalem... mam juz na 7 lvl druga postac ale jak mam dwoma na raz wjesc w tibie...? czy jak skosze te chaszcze jedna i szybko przeloguje to ich nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:29, Deejay napisał:

no to przeciez o tym wlasnie pisalem... mam juz na 7 lvl druga postac ale jak mam dwoma na
raz wjesc w tibie...? czy jak skosze te chaszcze jedna i szybko przeloguje to ich nie bedzie?


Prawdoopodobnie tak musisz zrobić i to powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry, że sie wtracam w Wasze Arcy Ciekawe dysqsje, ale ja bym ten watek za sama tematyke zamknął :P
Proponuje temat - bluzgi i obelgi na temat tibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:29, Deejay napisał:

> Zawsze możesz stworzyć nową postać, przejść rooka i uwolnić się :D Ale tak serio, to nieźle

> się wkopałeś, sprobuj do kogoś z trade`a zagadać.

no to przeciez o tym wlasnie pisalem... mam juz na 7 lvl druga postac ale jak mam dwoma na
raz wjesc w tibie...? czy jak skosze te chaszcze jedna i szybko przeloguje to ich nie bedzie?


Taka trawka odrasta parę minut, więc na pewno zdążysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:49, StyczeK napisał:

Sry, że sie wtracam w Wasze Arcy Ciekawe dysqsje, ale ja bym ten watek za sama tematyke zamknął
:P
Proponuje temat - bluzgi i obelgi na temat tibi


A ja bym Ciebie za taki post zbanował. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia - nie pisz w ogóle. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:49, StyczeK napisał:

Sry, że sie wtracam w Wasze Arcy Ciekawe dysqsje, ale ja bym ten watek za sama tematyke zamknął
:P
Proponuje temat - bluzgi i obelgi na temat tibi


no bez sensu ze na ten watek wchodza ludzie ktorzy nie lubia i nie graja w tibie tylko po to zeby nam, graczom oznajmic jaka to tibia jest chu***a i wogole powinni ja zlikwidowac... :/

(przepraszam za slownictwo ale juz naprawde zaczyna mnie to irytowac...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:15, Deejay napisał:

na tym serwerze nie mam kumpli... :/ ale pomyslalem ze moze ktos z forun na candii gra i mi
pomoze...

No to zonk, klops itp.

Dnia 10.09.2006 o 20:15, Deejay napisał:

a da sie ddwie tibie odpalic? zebym dwoma postaciami na raz mogl grac? /.../

Są takie programy ale można za nie dostać bana. Nie polecam. Juz lepiej zrobić nową postać i przynieśc biednemu charkowi tę maczete i łopate (line najlpiej też :)). Jeżeli nie chce ci sie nowego chara robić specjalnie to może pisz na kanałach trade i help tak jak mówiłem w którymś z powyższych postów. Może ktoś się nad tobą ulituje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 20:49, StyczeK napisał:

Sry, że sie wtracam w Wasze Arcy Ciekawe dysqsje,

Jeśli masz COŚ ciekawego do powiedzenia i jest to COŚ NA TEMAT to mi zbytnio nie przeszkodzi że "wtrącisz" się w naszą dyskusję... o ile masz coś takiego do powiedzenia (choć wątpie sądząc z reszty posta)

Dnia 10.09.2006 o 20:49, StyczeK napisał:

ale ja bym ten watek za sama tematyke zamknął

Na jakiej podstawie? Tematyka panu nie odpowiada? Czy jest ona (tematyka) sprzeczna z regulaminem forum gram.pl? Bo jakoś nie zauważyłem tego... Czy może gra wokół jakiej prowadzimy "dysqusje" panu nie pasuje? Nie rozumiem ...

Dnia 10.09.2006 o 20:49, StyczeK napisał:

:P
Proponuje temat - bluzgi i obelgi na temat tibi

No i spadłem z krzesła... Gdzie moderator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:27, Deejay napisał:

juz sobie druga postac na main dalem :) jeden dzien i problem z glowy :)

W myśl starej dobrej zasady: "umiesz liczyć, licz na siebie" ;p Ale warto mieć taką postać nawet mając kumpli, zawsze może pomóc wydostać się z takich opałów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 18:33, szerszeń45 napisał:

> juz sobie druga postac na main dalem :) jeden dzien i problem z glowy :)
W myśl starej dobrej zasady: "umiesz liczyć, licz na siebie" ;p Ale warto mieć taką postać
nawet mając kumpli, zawsze może pomóc wydostać się z takich opałów. :)


no i sobie zrobie druida chociazby dla UH bo moja glowna postac to knight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować