Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film Halo opóźniony?

18 postów w tym temacie

Ja tam mogę czekać i dłużej, byle tylko nie powstała kolejna szmira (a takie z reguły wychodzą filmy na podstawie gier :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje nic innego tylko poczekać trochę i miec nadzieje ze nie bedzie wiecej zmian terminu premiery:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by brali przykład z developerów, to by ukazał sie wprawdzie w terminie, ale za to niedokończony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee dla mnie żadna strata:D Może przynajmniej dobrze zrobią film. Chociaż wydaje mi się, że ekranizacja i tak nie będzie tak dobra jak gra:D Raczej nie oddadzą tego wszystkiego co się czuje grając:) Ale próbować mogą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:07, sig. napisał:

jak by brali przykład z developerów, to by ukazał sie wprawdzie w terminie, ale za to niedokończony


Niezły pomysł! :D
I później piętnaście patchy do filmu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:20, Domek napisał:

> jak by brali przykład z developerów, to by ukazał sie wprawdzie w terminie, ale za to
niedokończony

Niezły pomysł! :D
I później piętnaście patchy do filmu. ;)


Tak już się dzieje ;) Inaczej dlaczego na dvd są "dodatkowe" sceny których nie było w filmie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak by nie patrzec, stara trylogia Star Wars miala sporo "patchy". Troche z innych powodow bo kiedys sie tak nie dalo ale wyszlo to na pewno na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i taa i tak to będzie chłam bo jest taka klątwa że gry i filmy w parze nie chodzą czasami to nie działa ale przy tym nie mam watpliwości to będzie chłam same efekty specjalne denna fabuła i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 16:24, globbi napisał:

Faktycznie jak by nie patrzec, stara trylogia Star Wars miala sporo "patchy". Troche z innych
powodow bo kiedys sie tak nie dalo ale wyszlo to na pewno na dobre.

ale przy premierze nikt o Star Wars nie mówił, że film jest zabugowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 18:25, mike91 napisał:

dla mnie halo na pc to zwykły FPS niewiem co Xboxowcy w tej grze widzą


W sumie to jeżeli grałeś w konwersję Halo na PC to wcale się nie dziwię tej opinni. Ta wersja gry była naprawdę nędzna. Żeby poczuć klimat trzeba niestety przesiąść się na Xbox''a. Może za konwersję Halo2 weźmie się Bungie a nie zleci ponownie tego projetku jakiemuś 3ligowemu studiu developerów. Co do filmu to po traumatycznych przeżyciach związanych z wcześniejszymi ekranizacjami gier komputerowych wcale na niego nie czekam. Chociaż bardzo lubię serię Halo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nieokazalo sie ze poczekamy pare lat(ok 2) i wyjdzie niby to super produkcja tak jak Doom którego robili 3-4 lata a film trwal 1.30 min lecz tak bede czekała bo co innego zostaje man przyajciele. pozdro all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować