Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najbardziej oczekiwana przeze mnie gra - Gears of War: Judgment

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

Judgment to powiew świeżości dla Gears of War czy już raczej odcinanie kuponów? Jeszcze nie wiem, ale czekam z niecierpliwością, bo to moja ulubiona seria strzelanek, którą kocham przede wszystkim za świetną mechanikę.

Przeczytaj cały tekst "Najbardziej oczekiwana przeze mnie gra - Gears of War: Judgment" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moi drodzy przedmówcy, a "GTA V" to nie łaska wybrać? ;D
Tia ciekawe czy ROCKSTAR w końcu nauczy się optymalizować te gry bo to jest tragedia co do tej pory robił jedynie MAX PAYNE 3 im wyszedł pod względem optymalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... powiem szczerze, że o GoW: Judgement po prostu zapomniałem. Może dlatego, że nie mam X360 i raczej grałem tylko w pierwszą część GoW na PC. Swoją drogą gra mi się naprawdę podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 14:48, Maciej2801 napisał:

Tia ciekawe czy ROCKSTAR w końcu nauczy się optymalizować te gry bo
to jest tragedia co do tej pory robił jedynie MAX PAYNE 3 im wyszedł pod
względem optymalizacji

A od czego są konsole? Na nie też można kupić swoją kopię gry i grać? Przypominam, że "The Last of Us" jest exclusive''em na PS3 i to jakoś Wam nie przeszkadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 15:58, Janek_Izdebski napisał:

Zgreed66, Ty lepiej odbierz maila ode mnie. :)

Dzięki, wzajemnie ;)

@ontop. Ja tam zostane przy swoim Tomb Raider :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam matury w kwietniu... Ja od 19 przestaje istnieć dla świata ^_^
Judgement - murowany hit, sądząc po pierwszej części. PCF spisało się świetnie z pierwszą częścią, nie tylko dokonując konwersji, ale i dodając coś od siebie (a cały epizod to nie byle co). Dlatego Judgement na pewno spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje, a pewnie i nawet je przewyższy, znając naszych.
Odliczanie trwa ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować