Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe promocje w sklepie gram.pl

17 postów w tym temacie

Też zacząłem tylko kupować w muve . Co mi z tego że gram ma nowoczesny magazyn do wysyłki gier , skoro cenowo jest kiepsko . Proponuję zająć się dystrybucją cyfrową na szeroką skalę , bo wkrótce będzie kiepsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pozytywnie zaskoczyłem gramem. Może nie tyle grami, a cenami sprzętu w ich sklepie. Są on dosyć dobre, niekiedy niektóre produkty są najtańsze w polsce 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja się pozytywnie zaskoczyłem gramem. Może nie tyle grami, a cenami sprzętu w ich sklepie.
> Są on dosyć dobre, niekiedy niektóre produkty są najtańsze w polsce 0_o

To raczej ceny Sferisa a nie grama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmijcie się dystrybucją cyfrową, bo cienko widzę przyszłość sklepu.

Torchlight II za 60 zł ? Jeden ze sklepów oferuje klucz za 30 zł i nie jest to promocja. Nie jest to też allegro, a normalny sieciowy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy ktoś z gramu otworzy w końcu oczy i zobaczy, że te ich promocje nie są tak naprawdę promocjami. I dużo "obniżek" jest na gry od ea. Spora część ludzi przesiadła się na muve (w tym ja). I jeszcze teraz czuje na karku oddech wyprzedaży zimowej Steam''u. Coraz więcej ludzi pisze, że zrezygnowali z ich sklepu, a oni chyba nic z tego nie robią. Takie komentarze są przy każdym promocyjnym wątku. Naprawdę dziwne, że nikt z władz się na ten temat nie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to co mówi Karanthir666 to sporo w tym prawdy jest :/

Bo w sumie np. dla mnie promocja związana z Driverem:SF jest naprawdę kusząca i może nawet skorzystam. Ale w tym roku mało która z promocji, w tym te związane ze świątecznymi EA "dzień po dniu", była naprawdę na tyle ciekawa aby skorzystać od ręki, tym bardziej iż patrząc na to co oferuje konkurencja to po prostu niekiedy miażdży z miejsca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 14:52, Muradin_07 napisał:

Bo w sumie np. dla mnie promocja związana z Driverem:SF jest naprawdę kusząca i może
nawet skorzystam. Ale w tym roku mało która z promocji, w tym te związane ze świątecznymi
EA "dzień po dniu", była naprawdę na tyle ciekawa aby skorzystać od ręki, tym bardziej
iż patrząc na to co oferuje konkurencja to po prostu niekiedy miażdży z miejsca :/


zdaja sobie z tego sprawe. stad nowy wyglad strony glownej, pelny reklam sklepu - tylko nie tedy droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocje? Ja pamiętam jak na gram.pl były całkiem nowe gry za 1zł w limitowanej liczbie. Obecnie wręcz nie ma co oglądac tzw. promocji na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2012 o 18:32, IC81 napisał:

Promocje? Ja pamiętam jak na gram.pl były całkiem nowe gry za 1zł w limitowanej liczbie.
Obecnie wręcz nie ma co oglądac tzw. promocji na tej stronie.


A ja pamiętam jak za przesyłkę można było płacić wirtualnymi piniondzorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować