Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczęła się zbiórka na GameStick - przenośną konsolę TV

17 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2013 o 20:52, seba7564 napisał:

Troche zpapugowali po OUYA , ale ........ To jest znacznie lepsze i jeżeli zbiórka się
uda z pewnością kupie to cacuszko :D

Z tych dat, które podali na stronie wynika, że zaczęli równo z Ouyą, albo i nieco wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 20:55, Dared00 napisał:

> Troche zpapugowali po OUYA , ale ........ To jest znacznie lepsze i jeżeli zbiórka
się
> uda z pewnością kupie to cacuszko :D
Z tych dat, które podali na stronie wynika, że zaczęli równo z Ouyą, albo i nieco wcześniej.

>Sorry, nie spojrzałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie jestem w temacie, ale nie jest przypadkiem tak, że większość gier pod Androidem jest zaprojektowana z myślą o dotykowych smartfonach i tabletach ? Jak to się będzie miało do sterowania padem, zarówno w tym przypadku jak i OUYA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie myślę ,że zbyt duża różnorodność konsol nie jest chyba dobra. Fakt każdy coś innego wymyślił i inaczej działa. Nie mogę jakoś się z tym ogodzić ,że jakiś producent wyprodukuje mega grę, zrobi mega reklamę a wypuści na 1 konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pfff skoro gry z androida na tym działają to do czego to w czasach mocniejszych smartfonów? "Przepraszam bardzo... nie za bardzo wiem gdzie mam wsadzić swojego pena" (pendriva)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 00:43, Pepson napisał:

Hmm tak sobie myślę ,że zbyt duża różnorodność konsol nie jest chyba dobra. Fakt każdy
coś innego wymyślił i inaczej działa. Nie mogę jakoś się z tym ogodzić ,że jakiś producent
wyprodukuje mega grę, zrobi mega reklamę a wypuści na 1 konsoli.


A nie będzie tak, że skoro obie są na androidzie to gry będą wspólne? Jak ktoś już stworzył grę na androida to może ja wypuścić i tu i tu. W takim wypadku konkurencja między konsolami byłaby oczywiście dla nas korzystna a wybór między nimi raczej kosmetyczny (nie licząc panelu dotykowego na OUYII (jak to się odmienia O.o), którego GameStick nie ma AFAIK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak LEXIBOOK zawstydził te konsole i już jest dostępny w lidlu za 129zł ;) konkurencja PS3 muve. Konsola potrafi też cofnąć w czasie pokazując jakość gier jak na pegazusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Słabo. I w co sobie będzie można na tym pograć? Angry Birds?
na PC pewnie tylko pasjansa i sapera znasz ?

Nova 3 , MC 3,4 , Batman, Dead Tigger , Shadowgun , Wild Blood , BackStab i wiele innych jakościowo przewyższające te z przenośnych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w te gry i większość hitów z 3DSa/Vity - ehehe, te komentarze o "wysokiej" jakości gier na komórki wciąż są zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 21:05, Henrar napisał:

Po zagraniu w te gry i większość hitów z 3DSa/Vity - ehehe, te komentarze o "wysokiej"
jakości gier na komórki wciąż są zabawne.


Powiem tak: posiadam obecnie iPhone''a i PSP. Obie platformy lubię, jednak po ograniu paru gier tu i tam, uważam, że jakościowo są bardzo zbliżone. Nie wiem, jak się ma sprawa z Vitą, jednak tu też warto wziąć pod uwagę ceny: za jedną grę na PSV możesz mieć 8-12 gier na smartfona. i to wcale nie popierdółek typu Angry Birds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale mają do wyboru porty x-letnich gier Rockstara, Modern Combaty, Shadowguna, komórkowego Dead Space''a a Gravity Rush, mobilnego GoW''a czy Resident Evil Mercenaries wybiorę jednak ten drugi zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 13:48, Henrar napisał:

Wybacz, ale mają do wyboru porty x-letnich gier Rockstara, Modern Combaty, Shadowguna,
komórkowego Dead Space''a a Gravity Rush, mobilnego GoW''a czy Resident Evil Mercenaries
wybiorę jednak ten drugi zestaw.


Do wyboru masz również:

Wild Blood - slashera nie mniej złożonego i nie gorzej (lepiej) wyglądającego niż GoW z PSP
Sacred Odyssey - zeldopodobne action-adventure, z masą zagadek środowiskowych i fajnym klimatem
Great Big War Game - ci, którzy spędzili długie godziny z Advance Wars wiedzą, o co chodzi
Ravensword: Shadowlands - cRPG z mnóstwem questów, otwartym światem i śliczną grafiką
Orions (1/2) - świetna karcianka, z budowaniem własnej talii, masą kombinowania i boską muzyką

A to jedynie kilka przykładów. To, co z kolei wymieniłeś, to chyba największa sztampa z portfolio smartfonów. Niemniej, oczywiście szanuję, że masz inne zdanie od mojego. Chciałem tylko pokazać, że zasób gier na komórki nie kończy się na portach GTA/Max Payne i wykastrowanych z wszystkiego co możliwe nawalankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2013 o 11:04, xxbartxx napisał:

I tak LEXIBOOK zawstydził te konsole i już jest dostępny w lidlu za 129zł ;) konkurencja
PS3 muve.

Chyba u cyganów w namiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować