Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars i World of Warcraft w sklepie gram.pl

24 postów w tym temacie

Kurde WOW rulzez/for the horde... a w GW nie grałem, ale od kumpla słyszałem że nawet lepsze niż WOW, ale ja jestem konserwatystą wiec zostane przy WOW''ie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Z radością informujemy, że w sklepie gram.pl są znów dostępne dwie hitowe gry online - World of Warcraft i Guild Wars. Wszystkich zainteresowanych tymi pozycjami zapraszamy do składania zamówień (spostrzegawczy zapewne już zauważyli, że tytuły gier w poprzednim zdaniu są linkami do odpowiednich miejsc w sklepie ;)). Przy okazji informujemy też, że zamówienia przedpremierowe na te tytuły zostaną zrealizowane jutro.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars i World of Warcraft w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kładzenie WoW''a i GW do jednego newsa to samobójstwo. Zobaczycie - Poczekajcie Zobaczycie :).

Grałem w obie gry - obie mi się podobają - obie są świetne.

Polecam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak zdecydowanie GW nie można porówynwac z WoW, jestem szczęsliwym posiadaczem GW wiem, że ta gra kładzie ogromny nacisk na dynamikę rozgrywki oraz element PvP, o WoW nie mogę powiedziec swojego zdania ponieważ posiadaczem tejże gry stanę się za kilka dnia prawdopodobnie, ale z różnych artykułów oraz z relacji znajomych wnioskuję, że WoW bardziej opiera się o standardowe RPG niż o Hack''n''slash z elemetnami RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No WOW ze standardowym RPG nie ma za dużo wspólnego. I też myśle jak Valed że obie gry są świetne. Jedyne na co musicie sobie teraz odpowiedzieć to czy chcecie pograc sobie w WOW które jest diżo WIĘKSZE niż inne MMORPG, czy zagrać w GW które jest zupełnie INNE od wszystkiego co do tej pory wyszło z gatunku MMORPG(różnic jest tak dużo że nie ma co nawet zaczynać ich wymieniać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre posty nt. WoW i GW poruszające temat płatności abonamentu i na tej podstawie ocenianie gry można dojść do wniosku, że WoW nie podoba się graczom, którzy albo w niego wogóle nie grali (a wiele słyszeli od kolegów, którzy również w nią nie grali - ale podobno widzieli), albo nie mają pieniędzy na abonament.

Równie dobrze można napisać, że Fiat 126p z roku 1980 jest lepszy niż najnowszy model ...........* (wpisać dowolnie znaną markę samochodu) - bo na ten drugi mnie nie stać.

Nie wchodząc w szczegóły - błędna argumentacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kizi słusznie napisał, ale dolewając oliwy do ognia, trudno stawiać GW w roli fiata 126p. Ja bym tu raczej widział markę za którą, samą w sobie się nie płaci, na zasadzie: "bo to mercedes więc musi być drogi". Więc IMO jeśli WoW to merol, to GW to bardzo wysokiej klasy japończyk. GW oferuje naprawdę dużo, za niższe pieniądze, a WoW?? To klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej byłoby przyrównać WoW np. do dobrego samochodu terenowego(Grand Cherokee, Land Cruiser), a GW do sportowej torpedy a''la Ferrari. Oba są klasą samą w sobie, oba spełniają pewne funkcje, mimo tego, że są zupełnie inne.
Jak się czyta post typu:
"Heh, jak Valed napisał porównywanie tych gier jest bez sensu, te gry są zupełnie różne pod względem rozgrywki itp. A ja prywatnie wole GW, bo niestety w WoWa nie miałem przyjemności grać. "
to się na usta cisną logiczne argumenty na zdyskwalifikowanie tej wypowiedzi.
Krótka analiza:
1. zgadzasz się - WoW i GW są różne - nie porównujemy ich ze sobą
2. wolisz GW - to już Twoja sprawa, subiektywne odczucie co do którego masz pełne prawo
3. ale moment... wolisz GW bo "porównałeś" go z WoW (czego robić nie wolno), w którego to nie grałeś.
Nic dodać, nic ująć. Solidna argumentacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 07:42, kizi napisał:

Czytając niektóre posty nt. WoW i GW poruszające temat płatności abonamentu i na tej podstawie ocenianie gry można dojść
do wniosku, że WoW nie podoba się graczom, którzy albo w niego wogóle nie grali (a wiele słyszeli od kolegów, którzy również
w nią nie grali - ale podobno widzieli), albo nie mają pieniędzy na abonament.

Równie dobrze można napisać, że Fiat 126p
z roku 1980 jest lepszy niż najnowszy model ...........* (wpisać dowolnie znaną markę samochodu) - bo na ten drugi mnie
nie stać.

Nie wchodząc w szczegóły - błędna argumentacja!


Bullshit :).
Te gry NAPRAWDĘ są inne. I obie gry są klasą samą w sobie. To ,że za GW nie płacimy Abonamentu - nie znaczy ,że może dostarczyć mniej rozrywki nż GW ;p. Mi np: Nie przypadło do gustu: bring xxx, talk xxx, kill xxx, go xxx. Co pisało już w kilku innych postach xD. Ale cóż... Każdy lubi co lubi :).

Obie dostarcząją - podobnego wymiaru rozrywki - ale jednoczesnie zupełnie innego. Engine jest inny, Klimat, system walk ;D. Wszystko xD.

Dobra... dla mnie to eot. Wy możecie sobie rozmawiać dalej ^_^. Hm.. Można by zrobić bardzo dokładnym opis i umieścić go w widocznym miejscu - opis obu gier. Co je różni ,a co jest podobne - Bo w każdym topicu o GW lub WoW jest walka ^_^.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie walki i sprzeczek jeśli część osób zacznie się zachowywać jak gracze a nie wrogowie..;) To tylko gry ale zawsze ktoś w wieku "dziecięcym" musi napisać moje jest lepsze choć w twoje nie grałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 09:42, Valed napisał:

Bullshit
:).
Te gry NAPRAWDĘ są inne. I obie gry są klasą samą w sobie. To ,że za GW nie płacimy Abonamentu - nie >znaczy ,że może


Nie wiem czy zauważyłeś, ale przedmówca raczej się z Tobą zgadza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 10:11, Cymciak napisał:

Nie wiem czy zauważyłeś, ale przedmówca raczej się z Tobą zgadza :-)


Dokładnie tak jest. Zgadzam się, że WoW i GW są grami wspaniałymi - a jednocześnie zupełnie innymi - i uważam, że chociaż w jedną z nich trzeba zagrać.

Istnienie abonamentu czy nie - nie powinno rzutować na ocenę jakości czy grywalności danej gry.

Nie porównałem żadnej z gier do samochodów - jeśli tak się kojarzy, to przepraszam - nie miałem takiego zamiaru. Wytknąłem jedynie błędna argumentację wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym powiedział tak: jak ktoś nie grał w którą kolwiek z tych gier to dużo traci! (jeśli nie brać pod uwage że tym samym zyskuje setki godzin życia...)

A jeśli ktoś mówi że jedna z tych gier jest super a druga to dziadostwo to albo jest zagożałym fanem tej pierwszej i nie może znieść faktu że coś może być równie dobre(ale w inny spoób;) albo się po prostu na grach nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować