Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dzisiaj zakupiłem Cd-Action, a wnim zapowieć Fable 2. Napisali, że ma byc coś wstylu symulatora rodziny np., że bedziemy musieli zapsokajac zapotrzeby naszej rodziny. Albo podba mi sie pomysł z tym ,że świat dojrzewa z nami np. jak posadzimi na początku ziarno o podkoniec wyrosnie np. dzrzewo. Fizyka walki ma też byc zmieniona np. zależy w jakim miejscu sie znajdziemy (polana lub ciasny korytarz) inaczej bedziemy machac mieczem. Napisali tez, że wsposób jaki bedzie wymachiwać mieczem bedzie też zalezało od przeciwnika czy to gnom czy dumetrowy ogr. A teraz cos o fabule, cytuję: "Fable 2 dzieje sie ok. 500 lat po wydarzeniach z częsci pierwszej.Bohaterem gry jest zwykły wieśniak "naznaczony" przez spadające z nieba ptasie łajno (taką animacja bedzie zaczynała sie gra). Głównym jego przeciwnikiem bedzie postać-według słow Molyneux-"niewypowiedzialnie zła", która wyrządzi krzywdę rodzinie bohatera" No i to tyle wiecej mozecie przeczytac w Cd-Action nr 01/2007.
Czuję, że to bedzie hicior. Już nie moge się doczkać :D. Acha i jeszcze wiecej o grze bedzie wiadomo w lutym albo w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś oglądałem sobie filmik z GDC 2007 i powiem wam, że Peter Molyneux to wielki wizjoner... Wystarczy popatrzeć jak opowiada o tej grze, a samo Fable 2 zapowiada się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 20:03, Aeon napisał:

Jak myslicie pojawi sie Szept w fable 2 ??


Oczywiście że nie :P Przecież akcja Fable 2 ma się rozgrywać 500 lat (o ile się nie mylę) po wydarzeniach z jedynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja juz tez sie cieszę ale o powstaniu fable 2 wiem juz od pół roku :p nieważne miejmy nadzieję ze będzie także wersja na kompa bo ja niewytrzymam tego rozczarowania a specjalnie sobie 360 nie kupie:p i zapewne gra będzie równie fajna jak 1 bo w jedynkę gram 11 raz i dalej mam ochotę grac za każdym razem czuje sie jakbym grał w nią 1 raz z tą różnicą ze już wiem jak co zrobić oraz znajduje nowe możliwosci na przejscie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po nieco spóźnionym obejrzeniu filmu z pokazem możliwości Fable 2 stwierdzam, że grafika, zwłaszcza na otwartych przestrzeniach jest paskudna! Bardzo mały zasięg widzenia, coś jak Gothic na najniższej widoczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze czy gra bedzie wydana w polsce i jesli tak czy bedzie to wersja ang czy polska kinowka (chodzi mi tu o wersje pc i x360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fable 2 bedzie ekstra ale dlaczego pytam sie dlaczego zrezygnowali z "magicznego sredniowiecza" na rzecz czegos takiego czemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fable 2 bedzie ekstra ale dlaczego pytam sie dlaczego zrezygnowali z "magicznego sredniowiecza" na rzecz czegos takiego czemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:47, Vormulac napisał:

Pięć nowych screenshot''ów prosto z E3. Wszystkie w rozdzielczości 1280x720. Ładnie się to
zapowiada. :)

Fajne, ale ten pierwszy screen to niezbyt, bo aż tyle wrogów na raz, masakra, oj, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:47, Vormulac napisał:

Pięć nowych screenshot''ów prosto z E3. Wszystkie w rozdzielczości 1280x720. Ładnie się to
zapowiada. :)

Podobają mi się te trzy ostatnie screeny, a dokładniej ten w środku, grafika nie wygląda zabójczo specjalnie. Oby wymagania nie były wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:16, RebeliaMuppet napisał:

Jak będzie takie łatwe i cukierkowe jak Fable 1 to ja raczej nie kupie


Ależ właśnie ta cukierkowatość tworzy klimat tej gry! Bez niej będzie zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 10:04, wali napisał:

Dzisiaj zakupiłem Cd-Action, a wnim zapowieć Fable 2. Napisali, że ma byc coś wstylu symulatora
rodziny np., że bedziemy musieli zapsokajac zapotrzeby naszej rodziny. Albo podba mi sie pomysł
z tym ,że świat dojrzewa z nami np. jak posadzimi na początku ziarno o podkoniec wyrosnie np.
dzrzewo. Fizyka walki ma też byc zmieniona np. zależy w jakim miejscu sie znajdziemy (polana
lub ciasny korytarz) inaczej bedziemy machac mieczem. Napisali tez, że wsposób jaki bedzie
wymachiwać mieczem bedzie też zalezało od przeciwnika czy to gnom czy dumetrowy ogr. A teraz
cos o fabule, cytuję: "Fable 2 dzieje sie ok. 500 lat po wydarzeniach z częsci pierwszej.Bohaterem
gry jest zwykły wieśniak "naznaczony" przez spadające z nieba ptasie łajno (taką animacja bedzie
zaczynała sie gra). Głównym jego przeciwnikiem bedzie postać-według słow Molyneux-"niewypowiedzialnie
zła", która wyrządzi krzywdę rodzinie bohatera" No i to tyle wiecej mozecie przeczytac w Cd-Action
nr 01/2007.
Czuję, że to bedzie hicior. Już nie moge się doczkać :D. Acha i jeszcze wiecej o grze bedzie
wiadomo w lutym albo w marcu.

Naznaczony - dobre sobie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy Fable2 będzie tez na PC? Bo na ich stronie, piszę, tylko o Xboxie. Nie widzę nic na temat pieca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować