Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA przedstawia Dead Space 3 Dev-Team Edition - mamy galerię i trailer

16 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2013 o 12:28, Czo-olg napisał:

Czym jest ten zawijas?


Pozwolisz "8-calowa figurka Black Markera z tworzywa sztucznego" a czym jest Black Marker odsyłam do wyszukiwarki :P.

Kolekcjonerka całkiem niezła zwłaszcza, że nie składa z większości z cyfrowych dodatków ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam do cholery jak będzie u Nas wydana ta gra?
Po polsku czy po angielsku jak dwójka? Pisałem do tych cymbałów z EA ale żaden nie raczy odpowiedzieć. Co za przeklęty wydawca. Nic tylko wysadzić ich w powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że powoli pozwalam się wciągnąć znowu w kolejną część DS. Przed momentem przeszedłem drugi raz ds2 którą mam kolekcjonerską zakupioną. Chcę wiedzieć co wymyslili dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja się pytam do cholery jak będzie u Nas wydana ta gra?
> Po polsku czy po angielsku jak dwójka? Pisałem do tych cymbałów z EA ale żaden nie raczy
> odpowiedzieć. Co za przeklęty wydawca. Nic tylko wysadzić ich w powietrze.
Po ANG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Dead Space 2 o 50 zł drozsza wersje z replika plasma cuttera, ktory rozpada sie w rekach. Przestałem kupowac tego typu edycje bo wydawcy wciskaja jakies buble w wysokiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawartośc średnia, powiedziałbym bezużyteczna. Zamiast Black Markera powinni dać figurkę głownego bohatera w kombinezonie i wtedy byłoby w miarę OK. Tego markera nie postawia obok fogurki z AC 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupiłem Dead Space 2 o 50 zł drozsza wersje z replika plasma cuttera, ktory rozpada
> sie w rekach. Przestałem kupowac tego typu edycje bo wydawcy wciskaja jakies buble w
> wysokiej cenie.

A ja kupilem DS1 i DS2 na Steamie za 12zl, bez zadnych chinskich smieci :) Tez nie rozumiem po co oni to wszystko dodaja, bo wartosc ma to bliska zeru, nawet dla milosnikow roznych gadzetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować