Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 23:36, krzysiek253 napisał:

5 na założyciela
czyli założyciel musi potwierdzić to,że chce być MG i moglibyśmy zacząćnp.jutro o którejś

no ale w dalszym ciągu dalej mamy tylko 7 graczy potrzeba nam jeszcze 2

ja niemoge narazie grac bo wyjezdzam jutro a czy w niedziele wroce to jeszcze niewiadomo:)
ale chetnie bym sobie kiedys z wami zagral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może weźmiemy kogoś kto już był MG,albo niedawno czytał władce pierścieni, a najlepiej by było jak byśmy wszyscy przyomnieli sobie tą wspaniałą książkę!!! witam Monastora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale mam ZEROWE doświadczenie w byciu mistrzem gry :( :/
Samolubny nie jestem, ale brakuje mi pomysłowości i... doświadczenia... Władca Pierścieni i twórczość Tolkiena to raczej nie jest to, co chciałbym kaleczyć swoimi pierwszymi próbami...

Protohoplita <- pokaż jakie, to się zastanowię ;P
Albo nie... jednak nie

krzysiek253 <- I ja Ciebie serdecznie witam :)
Moim zdaniem, mistrzem gry powinien być ktoś, kto już ma staż w tej roli... jeśli gra ma być fajna to potrzeba nam kogoś doświadczonego... forumowa mafia ma długie tradycje, a my zaczynamy od zera... trudne zadanie, ale mam nadzieję, że się nam uda :/

Wszystkie książki Tolkiena, jakie wpadły mi w ręce czytałem już około trzech lat temu... nie omieszkam sobie ich odświeżyć przed ewentualną rozgrywką...

Pytanie brzmi "Czy jakaś dobra dusza z doświadczeniem Mistrza Gry zaopiekuje się tą dobrze zapowiadającą się grą forumową???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie spodziewałem że ktoś jeszcze znajdzie ten wątek. =] Od razu mówię MG nie chcę być, niech będzie nim ktoś inny, najlepiej ktoś kto zna Włądcę na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować