Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zapowiada pojedynki w patchu 1.0.7 do Diablo III

113 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2013 o 19:39, vegost napisał:

> Diablo 3 to bardzo dobra gra. Lepsza od prawie wszystkiego co ukazało w 2012r.
Blizzard zapłacił cię, żebyś takie bzdury pisał ? Ahh zapomniałem fanatykom nie można
nic powiedzieć, bo zaraz uznając cię za trolla lub hejtera. Żenada.


A nie może do Ciebie wreszcie trafić, że komuś się ta gra może po prostu podobać? Również przyłączam się do stwierdzenia Nivellen20, że Diablo 3 to jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) gier 2012.

Dlaczego? Z prostej przyczyny. Ponieważ praktycznie cała reszta hiper-mega-super-duper-wypasionych-hiciorów z 2012, na samą myśl o których rzesze graczy nachodzi nagła potrzeba onanistyczna, wynudziła mnie niemiłosiernie po raptem kilku godzinach grania. A tymczasem to okropne, nędzne, zabugowane Diablo 3 dało mi jakieś 100h gry, z których nie żałuję ani jednej.

I uprzedzając pitolenie o niskich standardach czy jechaniu na nostalgii, z miejsca powiem, że akurat standardy mam aż nazbyt wysokie (kto czytał moje wypowiedzi na tym forum odnośnie innych gier, ten doskonale o tym wie), a docenić potrafię nie tylko kontynuacje klasyków sprzed lat (czego przykładem choćby ubóstwiany przeze mnie Batman: Arkham City).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 22:53, vegost napisał:

Została ona opisana. Nie widzisz, bo nie chcesz widzieć. Proste.


nic na temat. tchorzowskie: ''bylo, nie widziales twoja strata''. link. moze mam pomrocznosc jasna ?

link do Twojej "sensownej" krytki bo chce ja zobaczyc!, albo nie odpisuj. zaoszczedzisz sobie i mi czasu.

Dnia 14.01.2013 o 22:53, vegost napisał:

I nie pisz więcej bzdur,
nie chce mi się tego czytać. Zero sensu i czysty bełkot.


mowisz o swoim angielskim ? w koncu dotarlo... najwyzszy czas.

to nie czytaj... ja mam chociaz tyle cierpliwosci i na tyle opanowalem zesady forum, ze jak cos nazywam belkotem to to cytuje. Ty jak zwykle rzuczasz ogolnikami bez konkrentych cytatow i konczysz dyskusje... znowu wizja nt drapieznikow z rodziny lasicowatych... dziwne to to. chyba czas odstawic alkohol w porannych godzinach.

Dnia 14.01.2013 o 22:53, vegost napisał:

Nienawidzę szpinaków i trollów :)


wiecej na temat

Dnia 14.01.2013 o 22:53, vegost napisał:

Czyli nic nie czytałeś. Jaka szkoda. Trolluj dalej a może ci się uda kogoś przekonać.


znowu nic na temat. napisalem dokladnie to samo co Ty tylko w druga strone. czyli stworzylem potworka bez zero oparcia na jakichkolwiek faktach. tak powielielm Twoj trolling, ktory masz czelnosc nazywac argumentami.

Dnia 14.01.2013 o 22:53, vegost napisał:

"Americans split on who they think will win the election".


przeciez to nie ma nic wspolnego z Twoim potworkiem z 3ciego posta... brakuje DWOCH z PIECIU SLOW w srodku.

mial byc link z przegladarki bez ''he'', ktory udowodni nam, ze miales racje przy tworzeniu nowego angielskiego.

Dnia 14.01.2013 o 22:53, vegost napisał:

Z resztą, nie moja wina, że co niektórzy bezsensu wpisują do przeglądarki moje słowa ze "he". To nie było
częścią słowa.

Dnia 14.01.2013 o 22:53, vegost napisał:

Nie nazywaj innych tchórzami


przeciez ja mialem wizje na temat drapieznych ssakow z rodziny lasicowatych, skad Ci sie to o tchorzu wzielo nie wiem... i nie innych tylko Ciebie. znowu probujesz uzyc uogolnienia. bardzo zly nawyk.

Dnia 14.01.2013 o 22:53, vegost napisał:

Skończyłem wtedy, kiedy nie było sensu dalej w to grać. A co było dalej, widziałem i wcale mi się to nei ?
podobało.


http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Vegost-2793/

co Ty mogles widziec ? normala na mp0... skille dla jednej klasy. elity z gora 1 albo dwiema umiejetnoscia. zadnej legendy, przedmiotow legendarnych... nic. Twoj profil potwierdza ze informacje na temat gry czerpiesz z drugiej reki i nie masz o niej pojecia.

zrodlo ze to Ty: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=6683

PS:

Spoiler

Bez newsow odnosnie d3 zyc nie mozesz... wiesz, polecam zignorowac/usunac/zapomniec o grze ktora Ci sie nie podoba, a nie przezywac zmarnowane 150 (200 dla mniej obeznanych z system preorderow) zlotych przez pol roku... a no i sprzedac konto, pare zlotych zawsze warte.

dla postronnych profil znawcy i najwiekszego krytyka d3 na gramie: http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Vegost-2793/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 19:39, vegost napisał:

> Diablo 3 to bardzo dobra gra. Lepsza od prawie wszystkiego co ukazało w 2012r.
Blizzard zapłacił cię, żebyś takie bzdury pisał ? Ahh zapomniałem fanatykom nie można
nic powiedzieć, bo zaraz uznając cię za trolla lub hejtera. Żenada.


ktos zaplacial ci za hejtowanie w co drugim poscie? wiekszego hejtera i takich pierdol nie widzialem juz dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim kierunku zmierzasz Diablo 3 ? Na pewno nie w najlepszym. Jaki news by się nie ukazał, to pod każdym tony nienawiści i wątpliwości. Człowiek nie grając a tylko patrząc na te całe zamieszanie jedynie zniechęca się do kupna. Czy tak Blizzard chce zachęcić do zakupu tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali na grę ? Takim sposobem z Diablo graczy będzie tylko ubywać a nie przybywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co dyskutujecie z tym smiesznym vegost na temat gry jak po tym co pisze widac ze nie ma zielonego pojecia o grze. Zasmiecil forum bzdurami i kazdego probuje przekonac jakie to diablo 3 jest slabe. Wiekszego od niego maniaka trollingu ze swieca szukac. Przyczepil sie do watku jak rzep psiego ogona i wypisuje co chwile glupoty.
vegost nasmiewasz sie z ludzi nazywajac ich fanatykami i probujesz wywolac flame ale sam nie masz pojecia o grze zachowujac sie jak maniak. A swoja droga musze cie zasmucic PvP w Diablo 3 bedzie dla twojej wiadomosci tylko pozniej, Blizzard caly czas rozpatruje rozne opcje. Diablo III mialo na poczatku problemy i oberwalo mu sie za to ale wychodzi na prosta. Niestety jak widac po niektorych, nie graja ale maja okazje do wyzalenia sie bo przeciez trzeba trollowac diablo i pisac jak to sie na nim zawiodlo. <smiech> Za Diablo 3 dałem 200 zł i co z tego? odstałem swoje na premierze nocnej ale tamtego dnia nie zapomne długo, wrażeń, emocji i atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 09:21, Pawciu45 napisał:

Czy tak Blizzard chce zachęcić
do zakupu tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali na grę ? Takim sposobem z Diablo graczy
będzie tylko ubywać a nie przybywać.


co bys zrobil na miejscu blizzarda ? oni moga tylko dodawac kolejne rzeczy. i te nie sa w cale takie zle (nefalem, hellfire ringi, uber bossy, teraz duele i nowe recepty). przybywa contentu, a gra w dniu premiery i gra teraz to zupelnie inny produkt. niestety ludzie pokroju vegosta widza ciagle wersje 1.0.0 z maja zeszlego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi w diablo najbardziej brakuje zróżnicowanych buildów nie tylko chodzi o to aby każdy biegał z innymi skillami na pasku, ale żeby też nieco inaczej dobierał eq, a tak każdy rozwija te same staty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z wolnego tłumaczenia znaczy: - "Kto wygrywa
> teraz, hm ?" : )

Chyba prędzej: "Who''s winning now?"

...a wracając do tematu: Ja czekam na prawdziwe pvp (jeśli takie kiedyś będzie w D3) A na razie też już nie mam poco grać. Levelowanie paragona wydaje mi się bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 09:35, EmperorKaligula napisał:

co bys zrobil na miejscu blizzarda ? oni moga tylko dodawac kolejne rzeczy. i te nie
sa w cale takie zle (nefalem, hellfire ringi, uber bossy, teraz duele i nowe recepty).
przybywa contentu, a gra w dniu premiery i gra teraz to zupelnie inny produkt. niestety
ludzie pokroju vegosta widza ciagle wersje 1.0.0 z maja zeszlego roku...



Wypowiedziałem się tylko o tym, co odczuć jeszcze nie grający widząc wojny słowne między graczami Diablo o każdą nową zawartość. Gdyby te zmiany były tylko pozytywne ilość hejtu była by raczej ograniczona. A tu tylko to temu nie pasuje a to tamtemu. Człowiek patrząc na to wszystko z boku może odczuć, że to wszystko całościowo zmierza w złym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 10:13, Pawciu45 napisał:

Wypowiedziałem się tylko o tym, co odczuć jeszcze nie grający widząc wojny słowne między
graczami Diablo o każdą nową zawartość.


zobacz kto sie kloci. Ci co graja i sa zadowolnie ze zblizajacego sie patcha i osobnik, ktory pogral w gre tydzien po przemierze. kto moze miec w miare wiarygodna opinie o grze w jej aktualnej postaci ?

Dnia 15.01.2013 o 10:13, Pawciu45 napisał:

Gdyby te zmiany były tylko pozytywne ilość hejtu
była by raczej ograniczona.


nie, tutaj nie chodzi o zmiany. ludzie hejtuja d3 bo umoczyli kase. hejtuja bo nagle ich oswiecilo ze najwazniejsza rzecz z diablo - farma - im nie odpowiada. widzisz tu jakis sensowny post z krytyka, dyskusja odnosnie tego:

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/7029168/Zapowied%C5%BA_aktualizacji_107-12_01_2013

bo ja nie...

hejterzy od pol roku walkuja ''nie ma klimatu'' ''jedzie po marce'' itd, a gry na oczy nie wiedzili od 5-6 miesiecy... patrz profil vegosta.

Dnia 15.01.2013 o 10:13, Pawciu45 napisał:

A tu tylko to temu nie pasuje a to tamtemu.


tylko narzekacze nie widzieli w akcji zadnego patcha, czyli o zmianach w grze nie maja pojecia. jaki sens ma pisanie o grze w ver 1.0.0 (jakby nie patrzec w inna nie grali) jak zaraz bedzie 1.0.7...

jak zastanawiasz sie nad zakupem spytaj kogos co dodano od premiery. bo premira nie byla zbyt udana, nie ma co ukrywac. dostaniesz liste kluczowych zmian o ktorych potem sobie poczytasz na wlasna reke i ocenisz czy ''jest co robic''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 10:34, EmperorKaligula napisał:

hejterzy od pol roku walkuja ''nie ma klimatu'' ''jedzie po marce'' itd, a gry na oczy
nie wiedzili od 5-6 miesiecy...

Tak. Chyba masz rację Może zapomniałem, że jestem w internecie a tutaj hejt , aby występować, nie musi mieć żadnych sensownych podstaw.

Dnia 15.01.2013 o 10:34, EmperorKaligula napisał:

tylko narzekacze nie widzieli w akcji zadnego patcha, czyli o zmianach w grze nie maja
pojecia. jaki sens ma pisanie o grze w ver 1.0.0 (jakby nie patrzec w inna nie grali)
jak zaraz bedzie 1.0.7...

Czyli uważasz, że teraz gra jest w pełni grywalna ?

Dnia 15.01.2013 o 10:34, EmperorKaligula napisał:

jak zastanawiasz sie nad zakupem spytaj kogos co dodano od premiery. bo premira nie byla
zbyt udana, nie ma co ukrywac. dostaniesz liste kluczowych zmian o ktorych potem sobie
poczytasz na wlasna reke i ocenisz czy ''jest co robic''.

Tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 09:21, Pawciu45 napisał:

W jakim kierunku zmierzasz Diablo 3 ? Na pewno nie w najlepszym. Jaki news by się nie
ukazał, to pod każdym tony nienawiści i wątpliwości. Człowiek nie grając a tylko patrząc
na te całe zamieszanie jedynie zniechęca się do kupna. Czy tak Blizzard chce zachęcić
do zakupu tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali na grę ? Takim sposobem z Diablo graczy
będzie tylko ubywać a nie przybywać.

Witaj.

Nie wiem czy grałeś kiedykolwiek w Diablo II ale tak naprawdę podobna sytuacja miała miejsce przy D2.
Surowe Diablo II bez dodatku LoD [patch 1.00] było jakie było a było dość ubogie. Dopiero po roku czasu dodatek "Pan Zniszczenia" [Patch 1.07] wprowadził sporo zmian + 2 nowe klasy postaci. [A to był tylko dodatek] potem dochodziły kolejne patche, które jak na tamte czasy dodawały dosyć sporo. Chociażby słowa runiczne i nowe itemy. A na nowość jaką było Uber Tristram też trzeba było trochę czekać
Tu mamy trochę na odwrót ale się nie dziwię. Do tej pory sporo się zmieniło. Były mniejsze patche oraz te większe które były tylko na plus. Teraz dostajemy jeszcze więcej i to przed wprowadzeniem dodatku!!!, który kiedyś nam Blizzard da :P [A ten jak już wyjdzie zapewne wprowadzi całą tęczę zmian!]. Ten news to ogólnie shitex jest nad shitexy. Nie wiem za co oni tam teraz na gram.pl płacą ale therionee nie postarała się bo to tylko jakiś mały promil tego co dostaniemy. 5 dni temu w wątku ogólnym o D3 trąbiłem o nadchodzących zmianach.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=14224.
Dużo czy mało ? :>. Bo najlepsze w tym wszystkim jest to, że dostaniemy to za darmo bo zapewne inne firmy by widziały w tym zysk i zrobiły by z tego coś ala DLC. D3 już jest na dobrej drodze czasem może znajdzie się wybój.
a co to kłótni to vegost zasiał wiatr... osoba która jest na serio pr0 znawcą w tej grze. Przegrał tyle co kot napłakał ale ja ze swoimi 800 godzinami przy jego 20 jestem noobem i się nie znam ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Grałem w dwójkę, ale dopiero po Panu Zniszczenia i wspomnianym patchu, więc nie mam takiego rozeznania jak ty.

Dnia 15.01.2013 o 11:27, Braveheart napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=14224.
Dużo czy mało ? :>. Bo najlepsze w tym wszystkim jest to, że dostaniemy to za darmo
bo zapewne inne firmy by widziały w tym zysk i zrobiły by z tego coś ala DLC. D3 już
jest na dobrej drodze czasem może znajdzie się wybój.

Jeśli Blizzard ma doświadczenie w podobnych sytuacjach i poprzednim razem nie zawalił sprawy, co wiem, bo grałem w pełni uzupełnioną wersję D2, to może zaufam mu.

Dnia 15.01.2013 o 11:27, Braveheart napisał:

a co to kłótni to vegost zasiał wiatr... osoba która jest na serio pr0 znawcą
w tej grze. Przegrał tyle co kot napłakał ale ja ze swoimi 800 godzinami przy jego 20
jestem noobem i się nie znam ;-)

Co jak co, ale jeżeli ktoś spędza 800 godzin przy grze, to pokazuje mi to, że może być wciągająca mimo niedoróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 11:04, Pawciu45 napisał:

Czyli uważasz, że teraz gra jest w pełni grywalna ?


hmmm... tak. wrocilem po 1.5 miesiecznej przerwie na SWTORa i gra sie tak samo dobrze jak wczesniej, no i patcha nie moge sie doczekac bo sporo rzeczy dojdzie. jesli masz duzo wolnych godzin i lubiles farmic w d2 (albo ogolnie grindowac sprzet robiac w kolko to samo), a jednoczesnie nie zalezy Ci na pvp to warto.

ja slucham podczas farmy nowych plyt, czest gram ze znajomymi. samemu juz moze byc roznie. ale w patchu dojda gry publiczne i bedzie latwo poklikac z kim obcym.

no i d3 ma darmowego triala dla kazdego z tego co pamietam... chociaz pewien nie jestem. zawsze to namiastka gry i mozliwosci sprawdzenia jak gra sie zachowuje na Twoim sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 11:57, EmperorKaligula napisał:

> Czyli uważasz, że teraz gra jest w pełni grywalna ?

hmmm... tak. wrocilem po 1.5 miesiecznej przerwie na SWTORa i gra sie tak samo dobrze
jak wczesniej, no i patcha nie moge sie doczekac bo sporo rzeczy dojdzie. jesli masz
duzo wolnych godzin i lubiles farmic w d2 (albo ogolnie grindowac sprzet robiac w kolko
to samo), a jednoczesnie nie zalezy Ci na pvp to warto.

Eeee.... mówimy tu o SWTORze ?:)
Multiplayer w Diablo polegał u mnie głównie na farmieniu razem z kolegami. W tej części CO-OP jest i to mi wystarcza.
Sprawdziłem info o trialu do gry i jest, ale tylko dla tych, którzy otrzymali zaproszenie od mających już Diablo znajomych. Mój kolega zakupił niedawno trójkę, więc może poproszę go o kod do triala i sam się przekonam. Tak chyba wyjdzie mi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2013 o 06:18, Tenebrael napisał:

A nie może do Ciebie wreszcie trafić, że komuś się ta gra może po prostu podobać? Również
przyłączam się do stwierdzenia Nivellen20, że Diablo 3 to jedna z najlepszych
(jeśli nie najlepsza) gier 2012.


A i owszem - gra mimo swoich problemów, dziwnych nerfów [co jak co niektóre były robione dosłownie z głową w dupsku, wbrew sugestiom graczy totalnie na opak] jest zacna.
Mi dała na przestrzeni +/-8 miechów [od listopada zrobiłem sobie przerwę do 1.0.7 bo nie bardzo mam co robić a bicie pargonów jest zwyczajnie nudne] 500h+...

Aczkolwiek rok 2012 to nie był słaby rok imho.
XCOM, Sleeping Dogs, Torchlight 2 [imho równie dobry jak D3], Krater [świetny szpil], Max Payne 3, nowy Hitman, Dishonored, SWTOR [który singlowo zapewnia naprawdę godną rozrywkę i też dał mi dobre 300 godzin zabawy]

Dnia 15.01.2013 o 06:18, Tenebrael napisał:

I uprzedzając pitolenie o niskich standardach czy jechaniu na nostalgii, z miejsca powiem,
że akurat standardy mam aż nazbyt wysokie (kto czytał moje wypowiedzi na tym forum odnośnie
innych gier, ten doskonale o tym wie), a docenić potrafię nie tylko kontynuacje klasyków
sprzed lat (czego przykładem choćby ubóstwiany przeze mnie Batman: Arkham City).


Ano kto cię kojarzy ten raczej wie jakie masz podejście [imho czasami jednak nazbyt "negatywne" do niektórych tytułów :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 12:16, Pawciu45 napisał:

Eeee.... mówimy tu o SWTORze ?:)


nie, mialem 1.5 miesiaca przerwy od d3 na swtora ;) do d3 jak do d2 mozna wrocic w dowolnym momencie i w dowolnym przestac - nic Cie nie goni, gra na dluuuuuuuuugie miesiace online.

Dnia 15.01.2013 o 12:16, Pawciu45 napisał:

Multiplayer w Diablo polegał u mnie głównie na farmieniu razem z kolegami. W tej części
CO-OP jest i to mi wystarcza. Sprawdziłem też info o trialu do gry i jest, ale tylko
dla tych, którzy otrzymali zaproszenie od mających już Diablo znajomych. Mój kolega zakupił
niedawno trójkę, więc może poproszę go o kod do triala i sam się przekonam. Tak chyba
wyjdzie mi najlepiej.


tak, teraz widze. guest passy do versji pudelkowych. ja nie mam bo kupilem cyfrowa. na allegro sa po zlotowce jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 12:23, EmperorKaligula napisał:

nie, mialem 1.5 miesiaca przerwy od d3 na swtora ;) do d3 jak do d2 mozna wrocic w dowolnym
momencie i w dowolnym przestac - nic Cie nie goni, gra na dluuuuuuuuugie miesiace online.

Mój błąd. Zrozumiałem, że po 1.5 miesiąca wróciłeś do SWOTORa a nie ze SWOTORa.

Dnia 15.01.2013 o 12:23, EmperorKaligula napisał:

tak, teraz widze. guest passy do versji pudelkowych. ja nie mam bo kupilem cyfrowa. na
allegro sa po zlotowce jakby co.

Dzięki za informację. Zaraz przyjże się temu bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę Ci jednego Guest Passa odpalić. ;-) Namiary na mnie znajdziesz na moim GS. chyba, że przez gg, który również znajdziesz na GS:

Na resztę posta odpowiem później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować